HD חיצוני "מן המוכן" או הרכבה עצמית של HD ומארז - יתרונות וחסרונות ? - עמוד 3 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

HD חיצוני "מן המוכן" או הרכבה עצמית של HD ומארז - יתרונות וחסרונות ?

Oriki

Recommended Posts

אמנם ביצועים טובים כמו שאתה באמת אומר, אבל אחרי מחקר לא מבוטל שעשיתי בתחום - מביקורות והתנסויות של אנשים שקראתי, והן היו רבות - כונני הם בעלי האמינות הנמוכה ביותר. לא שWD הרבה יותר אמינים, אבל ממה שהתרשמתי, קצת יותר מהסיגייט. שוב, הכל זה עניין כמותי - כמות האנשים שהיה להם נסיון רע עם מול כמות האנשים שהיה להם נסיון רע עם WD.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 37
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

עזוב אותך שטויות.

גם אני תמיד החזקתי מWD ככוננים אמינים, אבל המציאות קצת יותר מורכבת מזה.

תכלס יש לי כרגע במחשב 5 הרדיסקים של חברות שונות, כולם עובדים כבר שנים.

ובכלל אני כבר לא זוכר את הפעם האחרונה שהתקלקל לי הרדיסק.

לפחות 10 שנים בלי תקלות.

הרדיסקים ישנים הולכים לתרומות או נזרקים לפח במצב תקין.

דווקא הרדיסקים GREEN של WD לא נחשבים כל כך אמינים.

וסביר להניח שזה מה שתקבל אם תקנה כונן חיצוני שלהם.

הכי חשוב טוב, ולשמור על הציוד והטמפרטורות.

וקצת מזל עם המשלוח שלא יחטוף מכות לאורך כל הדרך מהיצרן עד אליך.

כי בתכלס אלו הסיבות העיקריות לכשלי הרדיסקים, ולא תהליך/חלקי ייצור לא איכותיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה כן? אם אני קונה את הMy Passport אז אני אקבל את הWD הירוק ?

לא טוב בכלל....

לא ידעתי את זה.

טוב, כנראה שאני באמת אלך עם הAsus. זו גם ככה חברה שהיא שם נרדף לאמינות בכל הנוגע ללוחות אם ורכיבי מחשב, אז לא סביר שפתאום בתחום האחסון החיצוני היא תתחיל לזייף!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי לוח אם של , כרטיס מסך של , ואפילו כרטיס קול של .

אבל בהרדיסקים אין שום סיבה לקנות , כי הם לא מייצרים הרדיסקים.

הם לוקחים קופסה יפה ,שמים בתוכה הרדיסק של או WD, ומדביקים את השם שלהם על הקופסה.

מה גם שרוב, אולי אפילו כל הכוננים שלהם שראיתי הם בכלל 2.5", כך שביצועים וודאי לא תקבל איתם, והמחיר פג גיגה רחוק מלהיות משתלם, ומוגבל בנפח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שעכשיו גרמת לי להתלבטות חדשה - 2.5" או 3.5". מה ההבדלים מבחינות ביצועים, אורך חיים וכיו"ב, באמת? מה כדאי לי לקחת אם אני רוצה מדי פעם גם לעבוד מול הכונן החיצוני ולא רק להשתמש בו לגיבוי ??

- - - תגובה אוחדה: - - -

אה, ותראה מה התשובה שנתנו לי בעמוד הפייסבוק של ישראל:

• Conversation started today
  • 12:26am
    Ori Chamoשלום רב,
    אני מעוניין לרכוש כונן קשיח חיצוני מאחד מהדגמים שלכם, אך ראשית כל אני מעוניין לדעת מהו דגם הHD שבפנים, כלומר הרי זה מן הסתם לא , אלא WD או . בקיצור, פרטים טכניים מורחבים, אם אפשר בבקשה.
    תודה רבה!
  • Today
  • 158036_168683886524667_365561714_q.jpg
    11:09am
    ASUS Israel
  • שלום אורי, הכונן הוא שלנו, הHD הוא תוצרת .
    תודה על פנייתך!

אז אתה אומר שזהו שקר וכזב? מעניין באמת. היום כשהסתכלתי באינטרנט על Review של בחורצ'יק על חיצוני של מלפני כמה שנים, הוא סיפר שהמחשב גילה לו שהHD שפנים הוא מתוצרת Hitachi...

- - - תגובה אוחדה: - - -

ועוד דבר קטן - זה שהHD הוא מתוצרת או סיגייט זה בסדר, אבל אולי העבודה והתכנון של המארז והכל ביחד קצת יותר רציניים וחזקים בהיבט של שמירה על חיי הHD ? אני לא יודע, אני רק תוהה. הרי בסך הכל המוצרים של בד"כ עמידים, חזקים ואמינים באופן בולט. אם מניח שאתה יכול להגיד לי אם זה משמעותי או שזה סתם שטות ו"אומנות הenclosure" לא כזאת משמעותית בעולם הHD חיצוני (ואז אני אקח WD ואשתוק חח).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לקחתי כונן 2.5 פנימי ממחשב נייד שהלך לפח , שמתי אותו במארז חיצוני 3 שקניתי בebay בפחות מ20 שקל , והטמפרטורות שלו מצוינות , כמו גם האמינות.

הביצועים לא משהו , אבל זה בעיקר באשמת הכונן הפנימי הגרוע ולא המארז...

בכל מקרה אני לא הייתי צריך ביצועים מהירים במיוחד (מהירות 50 מגה , מספיק מהיר בשביל מה שאני ייעדתי לו).

היתרון הגדול בשבילי זה שאין צורך לחבר חשמל חיצוני לכונן 2.5 , וזה שווה לי , בשביל הצרכים שלי , את הביצועים הפחותים.

אם אתה מתכנן להשתמש בכונן רק עם מחשב נייח אחד , ואין לך צורך בניידות , אז בהחלט 3.5 תהיה בחירה טובה.

ואל תשאל שאלות מקצועיות בפייסבוק ישראלי של חברה בינלאומית , כי יש סיכוי קטן שהם באמת יודעים משהו טכני על המוצרים.

asus לא מייצרים וזה עובדה שאי אפשר לערער עליה , אלא הם אחראים רק על המארז החיצוני והתוכנה.

זה כמו שהכרטיס שלי בתמונה מיוצר על ידי tp link.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...