קניתי עכשיו GIGABYTE GTX650TI 2GB ויש בעיה - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניתי עכשיו GIGABYTE GTX650TI 2GB ויש בעיה

kokolida

Recommended Posts

• תגובות 141
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

:jafafa:

יש כמה אפשרויות - סתם מותג מדבקה גנרי שלקח את השם של גיגהבייט כחברה מוכרת בתחום המחשבים - ואז ברור מאיפה הבעיות

או שזה ספק סביר שאיזה OEM מייצר לגיגהבייט אבל הכרטיס מחובר ביחד עם כל שאחר הרכיבים למסילה אחת, מה שיוצר עומס יתר עליה וחוסר יציבות במתחים, מה שגורם לכרטיס להשתגע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"מה טעות? ה2GB יותר מהיר טוב ומהיר מה הבעיה פה"

שהוא לא יותר מהיר ולא יותר חזק...

נגיד, כרטיס כזה לא אמור ליקרוס לי במשחקים, כשהכרטיס הישן שלי (geforce 240gt) הריץ לי אותו(פאר קראי3, קולאוף דיוטי), אמנם על ההגדרות הכי נמוכות אבל הריץ ולא נתקע פעם אחת.

- - - תגובה אוחדה: - - -

אני הייתי מאשים את הספק, לא מכיר את הספק( לא ידעתי שהם מיצרמם ספקים בכלל).

בדוק עם ספק אחר, בנוסף תמחק את הדרייבר כמו שצריך ותתקין את העדכני ביותר.

מה זה בדוק עם ספק אחר אחי? עכשיו להוציא עוד איזה 300 שקל על ספק חדש כדי "לבדוק אותו?" הרגע הוצאתי 700 שקל על הכרטיס אני בטוח שהבעיה לא בספק!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ אתה משווה צריכת חשמל של GT240 שעומדת על מקסימות כמה עשרות וואטים לצריכה של GTX 650TI שיותר קרוב ל-120W?

הספק הזה לגיטימי של גיגהבייט: http://www.gigabyte.com/products/product-page.aspx?pid=3338#kf

אבל סבירות גבוהה שהכרטיס מחובר רק למסילה אחת, שיוצר עומס יתר על ספק הכח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל התיעצתי איתם לפני לגבי המיפרט שלי ומה הכי מתאים למחשב שלי וזה מה שהם הציעו אני לא גאון במחשבים סמכתי עליהם.. אני לא מאמין שהספק שלי עד כדי כך גרוע בבקשה תיעצו לי מה לעשות אני שובר את הראש כבר נמאס לי סתם הוצאתי 700 שקל! ועוד אני חייל ראבק מאיפה אני יביא כסף לספק עכשיו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...