מאמר קניית פלזמה סמסונג F8500 בארה"ב כולל מחירים,כדאיות איכות מסך ( חלק 1 ) - ביקורות ומדריכי גולשים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מאמר קניית פלזמה סמסונג F8500 בארה"ב כולל מחירים,כדאיות איכות מסך ( חלק 1 )

פלזמה

Recommended Posts

המאמר עוסק בכדאיות הבאת מסך מארה"ב ,

עלויות הבאת מסך זה לישראל .

איכות המסך F8500 .

הקדמה:

לאחר שפניתי לחנויות בישראל לקנות מסך זה 8500F מתוצרת , הבנתי שהיבואן לא מתכנן להביא אותו חוץ מאשר 64" שזהו מסך ענק מימדים עבורי , כך שלא נותר לי אפשרות אחרת מלרכוש בארה"ב מסך 51" .

המאמר יחולק לכמה חלקים

חלק 1 – עלויות בארה"ב של מסך והבאתו לישראל , קישורים לאתרים שממליצים על המסך ,מדוע בחרתי במסך

החלק נכתב לפני פתיחת האריזה של המסך ,
כדי לשמור על אמינות המאמר
.

גם אנשים החפצים במסך אחר המאמר יוכל לסייע להם איך לאסוף אינפורמציה ( / אתרים שבודקים מסכים / אתר הבית של היצרן / רשימת תכונות רצויות ולא רצויות / ניתוח עלויות ועוד ..

המלצות אתרים בחו"ל על מסך פלזמה :

לאחר בדיקות באינטרנט המסך זוכה לציונים וחוו"ד מדהימים מכל מקום אפשרי וביחס למחיר .

מצרף מאמרים בנושא :

פורום של יצרן בארה"ב לשאלות ובעיות .

השוואה בין F8500 ל- ZT60 של פנסוניק

בדיקות אתרים מובילים למסך F8500

יש לזכור המסך פועל בשיטת NTSC האמריקאית אך יכול לקבל אות דרך ממיר גם לשידור PAL

ההסבר ושיטת איסוף אינפורמציה כאן יכולה לסייע לרבים להבין ולראות פרטים על מסכים שהם מעוניינים בהם.

מחירים של הבאת המסך לישראל באויר :

מחיר מסך 51" $F8500 = 1450 כולל הובלה בארה"ב

מחיר הובלה לישראל 727 $ ( כולל היטלים, עלות מכס ועוד )

עלויות מיסים בישראל 2000 ₪

הערות : עלויות ההובלה היו גבוהות רק בגלל הנפח של האריזה

עלות הובלה בים יכלה לעלות 350$ למסך זה .

יש הרבה חברות בישראל שעושות משלוח תבצעו סקר שוק .

חישוב של דולר 3.6 ₪ כולל המרת מטבע ₪ לדולר

מדוע אני בחרתי את מסך סמסונג
F
8500

1. חדות תמונה מדהימה מול פנסוניק VT 60

2. תנועת התמונה חלקה ועדיפה מלדעתי VT60 ( ב-ST60 ראיתי אפקט הילה מסביב תזוזת בני אדם)

3. לא ראיתי שום הבדל בקונטרס מול VT60

4. המסך מגיע ב –NTSC נראה טוב יותר עם ברשת לדעתי שמגיעים מארה"ב

5. טיפת אור בחדר ותמונה של פנסוניק פשוט מתמוטטת ,הצבעים נעלמים , החדות נפגעת .

6. פנסוניק ברשת בכל העולם ,מלאה בלקוחות מתלוננים על צריבות כבר אחרי כבר חודש פעולה .

7. גודל מסך ,פנסוניק הביאה לישראל רק VT60 בגודל 65" שענק עבורי למרחק צפייה , חייב לומר שבגודל 60"+ חדות התמונה נפגעת כתוצאה מצפיפות פיקסלים שקטנה ככול שגודל מסך עולה וזה נראה לא טוב עבורי

8. אני חייב לציין שכל המידע על המסך נראה טוב באתר ארה"ב כולל שדרוגים
גם באתר פנסוניק ארה"ב

9. שירות לקוחות בישראל לא עונה דרך בסמסונג ושהשגתי אותם בטלפון נשמע לא טוב ,לא רציני ,לא מקצועי .

10. המחיר של סמסונג היה נמוך ב- 200$ מאשר 55" VT 60 בארה"ב ( סמסונג 51" ) והעדפתי את סמסונג

11. זגוגית פנסוניק בזוויות שונות עם אור נמוך חיצוני , יש פגיעה בתמונה לרגעים קלים .

12. יתרון נוסף משלא צופה בטלוויזיה ישראלית ולא רוצה לשלם אגרה ,יכול להסביר במקרים מסויימים שהמסך לא מתאים לשיטת השידור בישראל NTSC ( כמובן שעליו לא להתחבר בביתו לחברות הכבלים או הלווין )

13. השנה זאת שנת הפלזמה שעלתה דרגה בבהירות המסך ,צבעים ,בלי לאבד את היתרונות של הפלזמה .

14. ראיתי כמה פלזמות VT50 וסדרות נמוכות של פנסוניק באולמות תצוגה התמונה והצבעים היו דהויים ,חדות פחתה

אני הרגשתי ,לדעתי ,שמסכי פנסוניק לא שומרים על צלילות ואיכות תמונה לאחר שנה של פעולה , לעומת מסכי סמסונג הותיקים.

15. משום מה באתרים חו"ד על מסכי פנסוניק פלזמה הם מעל לכל מציאות שאני רואה בעיני באולמות התצוגה ,יש לי הרגשה של העדפה למסכי פנסוניק בחו"ד בחו"ל . דבר זה לא קורא לי עם מסכי פלזמה סמסונג .

16. אפשרות שדרוג עתידי לפלזמה סמסונג ,שיכול לשמור על חדשנות גם בשנה הבאה ע"י קנית קיט ב-1000 ₪ .

17. פנסוניק סוגרת יצור מסכי פלזמה ,לא יודע כמה עתיד יש לשירות שלהם , לקנות מיצרן בתהליכי סגירה ,סוג של הימור עבורי .

18.זמן תגובה של המסך 0.001 MS מול LED 0.8 MS ( רוב המסכים ושיטת המדידה ששונה מכל יצרן )

לאחר שהפתח את המסך וינסה אותו , אני יעלה חו"ד ורשמים מאיכות המסך , יכולות תפעול , הטעמה לשידור בישראל , .

clear.gifהגב עם ציטוט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...