תמונות חדשות מפרוייקט 'מכוניות' (project cars) - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תמונות חדשות מפרוייקט 'מכוניות' (project cars)

adi518

Recommended Posts

אז כמו שהסברתי לפני זמן מה, אני בתוכנית בטה (יותר נכון אלפא) של הסימולטור נהיגה הזה ששם לעצמו מטרה להביס את המתחרים, אם זה מבחינת מציאותיות ואם זה מבחינת רמת הפירוט הגרפי. להלן, לקט אחרונות שקיבצתי מהפורום הסגור של הבטה (מותר לשתף משם תוכן). כל התמונות מגיעות ישירות מהמשחק, אין פה מצב "פוטו" כמו בגראן טוריסמו למי שמכיר.

* הערה כללית: אין פה כוונה לאשלות אף אחד, מי שמתעניין במשחק ורוצה שזה ירוץ אצלו כמו בתמונות, קחו בחשבון שצריך מפרט הולם, כלומר איי-5 או 7, מומלץ עם אוברקלוק (כמובן עם קירור מתאים) וכרטיס מסך חזק 670 ומעלה. אני אישית ממליץ ללכת צעד אחד נוסף ולהתארגן על מערך של שני כרטיסים (660 ומעלה).

9441244767_5501d5f8c8_b.jpg

9564012523_9e20b6f8be_b.jpg

9223381407_93fdacb1b3_b.jpg

9602298189_c98e8b7901_b.jpg

9450435490_7a91cc6ce0_b.jpg

9456345049_c29fa34ae8_b.jpg

9582100512_fe820e5c27_b.jpg

9581603879_e779ed9ca7_b.jpg

XEGRJQY.jpg

y4eD5Tt.jpg

9432485198_fe25747258_b.jpg

0_c849f_9597e371_XXL.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה באמת הגיע לרמה פסיכית. אני נדהם בעצמי כל פעם שבוע מחדש שאני מקבל עדכונים.

אגב, הסטודיו המפתח הוא סטודיו מאנגליה שנקרא "SLIGHTLY MAD STUDIOS". הם נעזרים בסטיג לשעבר (האחרון שפרש) נהג הפורמולה 1, בן קולינס וניק המילטון, אח של לואיס המילטון, נהג הפורמולה שעושה חיל בתקופה הנוכחית. אני חייב לציין גם שהמשחק הזה בלי הגה ודוושות, לא שווה הרבה. מומלץ גם TRACKIR.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין הדרכה, זה פשוט לנהוג. טכניקות של נהיגה אתה יכול ללמוד מחיפוש באינטרנט. :)

אגב, אפשר לשחק אונליין עד 64 שחקנים.. טירוף. הקטע שבלי הגה ודוושות אתה לא ממש נהנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שאמצע 2014, אבל גם לא בטוח. אגב, CARS = Community Assisted Racing Simulation. :)

כל המטרה היא לממש את הרצונות של הלקוחות ע"י פידבק ישיר. למעשה, הלקוחות הם אלה שממנים את הפיתוח .. 70% אאל"ט ואת השאר מביא הסטודיו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

CARS אינו סימולטור. המנוע הגרפי מאוד מרשים, אבל מבחינת פיזיקה, הדבר הזה שנקרא CARS רחוק מלהיות "סימולטור".

אני רשום לCARS (יFull Member) כבר קרוב לשנתיים, ובמשך שנתיים לא טרחו להשקיע בפיזיקה כמו שצריך.

CARS יותר מקביל לForza/Grand Turismo שהינם SimCades... לא סימולטור, לא ארקייד, משהו בין לבין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה נכון, לא רשום במוצהר "סימולטור" אבל אני חושב שזה בסאב-קונטקסט, במיוחד שהקהילה מעורבת וזה מה שכולם רוצים. כבר עכשיו זה יותר מציאותי מגראן טוריסמו. פורזה לא ניסיתי, אבל אני מניח שהוא דומה לגראן טוריסמו ברמת המציאותיות. בכל מקרה, הפיזיקה הטובה יותר נמצאת ברכבים הותיקים שכבר עברו כברת דרך בפיתוח, הפוסטים בפורום פיזיקה כן מראים פעילות, יושבים בן קולינס ואחרים ומעבירים חוו"ד ואיך לשפר ואז משפרים.. זה מתקדם לאט לאט. בכל אופן, אחד הדברים ששמתי לב אליהם זה למשל שאתה עולה על KERBS. הצמיג יכול להתחפר בקלות ולהעיף אותך. לא קורה בגראן טוריסמו. הבדל נוסף ששמים לב אליו מיד זה הרזוננס של דוושת הגז והבלמים. אתה נותן גז ויש רגישות גדולה עד שהכח מתחיל לעבור לגלגלים. גם תחושת ההאצה והבלימה יותר משכנעת מ GT. אפשר להגיד שה- סימולטור זה ליב פור ספיד, אבל מצד שני יש לו חסרונות גדולים -אין רכבים אמיתיים או מסלולים אמיתיים וגרפיקה עצלה ולא משכנעת. הערה כללית: אני חושב שבסופו של דבר, זה גם קצת קשה להגיד על משהו שמתיימר להיות סימולטור "מציאותי" או "לא מציאותי". מהסיבה הפשוטה שרובנו לא נהגנו על המכוניות האלו במציאות.. אז אנחנו רק יכולים לשער אם זה אכן מציאותי או לא, או להשוות לכל מיני סרטונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפיזיקה הטובה יותר נמצאת ברכבים הותיקים שכבר עברו כברת דרך בפיתוח

לי אישית, יש ספק מאוד גדול בזה. בתור דוגמה, הRacer SR8 נמצא בCARS כבר יותר משנתיים, ועד היום התנהגות הכלי בCARS לא קרובה למקבילו ב-iRacing כ (Radical SR8).

חסר עדיין בCARS את התחושה בהגה בכל הכלים, הForce feedback של CARS פשוט לא מספק מספיק מידע, והתנהגות הכלים.

בכל אופן, אחד הדברים ששמתי לב אליהם זה למשל שאתה עולה על KERBS. הצמיג יכול להתחפר בקלות ולהעיף אותך.

מה שאתה מתאר זו פיזיקת צמיג, וCARS בתחום הזה מאחורי rFactor 2/ iRacing (ואולי עוד סימולטורים אחרים)

אני חושב שבסופו של דבר, זה גם קצת קשה להגיד על משהו שמתיימר להיות סימולטור "מציאותי" או "לא מציאותי". מהסיבה הפשוטה שרובנו לא נהגנו על המכוניות האלו במציאות.. אז אנחנו רק יכולים לשער אם זה אכן מציאותי או לא, או להשוות לכל מיני סרטונים.

נכון, אפשר גם להתווכח על זה , אבל במקרה של CARS זה פשוט תירוץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שזה דיבורי סרק כי מוקדם לתת את הדעת על זה. אגב אני אוהב לקרוא לזה סימולטור ולא משחק (גם אם זה לא מוצהר כסימולטור) כי זה לא 'משחק'.. אין בזה משחקיות.. אתה לא רודף אחרי שוטרים והם לא רודפים אחריך. בכל אופן, אני מאמין שכל הדברים האלה ישתפרו עשרות מונים עד השחרור ואני די בטוח שהקהילה תעשה את שלה... בשביל זה היא שם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...