מעבר ממערכת סראונד לסטריאו אנלוגי - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעבר ממערכת סראונד לסטריאו אנלוגי

dbx22

Recommended Posts

שלום, יש לי כרגע רסיבר Yamaha RX-V430

הוא מיועד לסראונד ולקולנוע ביתי יותר מאשר למוזיקה לפי מה שקראתי והבנתי ברשת.

משודך לרמקולים Pure Acoustics QX900F.

אני מודע שזה לא שיא האיכות אבל כרגע אני לא מעוניין לגעת ברמקולים אז אפשר לא להתייחס אליהם.

אני רוצה לקנות פטיפון, הבעיה היא שאין לרסיבר שלי כניסת פונו.

השאלה שלי היא כזאת, בעיקרון האם יהיה הבדל גדול בין הרסיבר שלי עם פונו סטייג' חיצוני בסגנון הcambridge audio 540p/551p ,

לבין רסיבר "רגיל"(הכוונה לא לכל מיני רסיברים עם הגברה יוצאת דופן או דברי וינטג' כמו מרנץ או סנסוי ישנים) שיש בו פונו פנימי?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבל להשקיע בפונו של קיימברידג' עבור המערכת שלך. הרמקולים שלך בעיתיים (כלומר, צריכים לעוף) וגם הרסיבר כפי שהבנת לא מצטיין במוסיקה. אם מה שחשוב לך כרגע זה רק לחבר פטיפון ואין לך כוונות לשדרג המערכת בעתיד הקרוב, קנה את הפונו הזול שתמצא - או עדיף, החלף את הרסיבר שלך במכשיר טוב יותר מוסיקלית ושיש לו פונו מובנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני פונה לשוק היד שניה, איזה רסיברים טובים מוזיקלית כמו שאתה אומר אתה ממליץ לי לחפש?

נניח אני אחפש גם להחליף את הרמקולים, על איזה חברות להסתכל/לא להתקרב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כאמור קודם כל . הרמקולים שלך הם מוצג מדבקה. כמוהם יש נוספים: סטורם, ווסטרה, אפלא טכנולוג'י, ADC ועוד. כמה כסף יש לך להשקיע במערכת? כי דבר ראשון, לפני פאטיפון ורסיבר הייתי מטפל ברמקולים (אלא אם אין לך פאטיפון ואתה חייב אחד).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי כרגע פטיפון אבל אני חושב אולי עדיף קודם לטפל ברמקולים לפני שאקנה פטיפון.

אני חושב שאני יכול להוציא בסביבות ה1000 ביד שניה על רמקולים.

עוד שאלה, בסטאפ הנוכחי שלי, בשביל לשמוע טוב את כל הכלים במוזיקה צריך להגביר לא מעט את הרסיבר. השאלה היא האם זה בגלל שהרמקולים שלי לא נצילים? או שזה יהיה ככה בכל גדול שצריך להגביר אותו חזק בשביל שיתחיל "להזיז אוויר" ולהעפיל את האלמנטים ברמקול?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בגלל שהמערכת לא מוצלחת כסך של רכיבים (רמקולים ו\או רסיבר) או שהשידוך בין הרכיבים לא מוצלח. ככל הנראה שילוב של השניים.. עם 1000 ש"ח, הייתי מוכר את הנוכחיים ומוסיף את מה שהייתי משיג עליהם לסכום. אח"כ הייתי קונה בסיסי חביב של WHARFEDALE או MISSION, אבל מדפי. אם אתה רוצה איכות, אין ברירה אלא לתת לזה לבוא על חשבון הכמות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...