חיבור ממיר של הוט למחשב. - עמוד 4 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חיבור ממיר של הוט למחשב.

IDan2013

Recommended Posts

סליחה על האיחור.

אני כבר מעלה.

הרמקולים מתחברים רק למחשב או שיש גם צורך בחיבור לממיר?סך הכל אני רוצה שיהיה שימוש ברמקולים גם בתור מחשב וגם בתור .

יש צורך בקניית כבלים נוספים או שכולם מגיעים כל אחד עם האריזה שלו?

אני מאמין שהכל יתבהר לי כשיגיעו כל הרכיבים אבל אני מעדיף להיות בטוח בתיכנון כבר מעכשיו.

אם יש הערות שחשוב שאדע אשמח לשמוע.

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 71
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
הכבל הצהוב מתחבר למחשב, האדום והלבן לממיר.

- - - תגובה אוחדה: - - -

אני קניתי כבל DP וכבל DVI-.

תוכל להביא לי המלצה לכבלים הנ"ל כמה שיותר זולים ואיכותיים, אפשר גם מebay,DX וגם מהארץ.

בעיקרון הבנתי איך זה צריך להיות פחות או יותר אבל התבלבלו לי כל העיניין של החיבורים, ברגע שאקבל את המחשב והממיר אנסה לחבר ואםמאתקל בבעיות נוספות אחזור לשירשור הזה.

תודה על כל העזרה!

נ.ב

הכבלים של הרמקולים באים ביחד בתוך הקרטון או שיש צורך לקנות בנפרד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קניתי את הכבלים בשביל הרמקולים בנפרד, שים לב שהרמקולים שלך תומכים בזה.

כל הכבלים ביחד עלו לי 7$ מאיביי ו-DX.

אני כבר לא זוכר מה קניתי, אבל זה צריך לעבוד עם כל כבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קניתי את הכבלים בשביל הרמקולים בנפרד, שים לב שהרמקולים שלך תומכים בזה.

כל הכבלים ביחד עלו לי 7$ מאיביי ו-DX.

אני כבר לא זוכר מה קניתי, אבל זה צריך לעבוד עם כל כבל.

אוקיי.

כמו שציינתי כבר בעמוד הקודם, יש לי מערכת של , ישנה מאוד - בת כעשר שנים.

יש שני המחוברים למערכת אבל הכבלים הם כאילו "כבלים חשופים" ואז הם נתפסים עם מן צבט כזה שסוגר מעגל מה שנקרא.

יש משהו שניתן לעשות עם הרמקולים האלה ללא חיבור של המערכת עצמה?

כדאי בכלל להוסיף אותם לSolo6?אם יש אפשרות כזאת בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם למערכת יש line in (בדרך כלל בצורת 2xRCA) אתה יכול לחבר אותה. אם המערכת איכותית הצליל יהיה איכותי בהתאמה

יש חיבור אדום ולבן.

אבל השאלה שלי היא אחרת, אין לי צורך במערכת הזאת, עבר עליה לא מעט ואסטטית היא כבר לא משהו ששווה לשים בחדר שינה, אז חשבתי אולי יש חיבור בSOLO6C לרמקולים האלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה SOLO מגיע אם הרמקולים שלו שמתאימים בדיוק למגבר, של מערכת אחרת לא בהכרח יתאימו, ואם תנסה לחבר אותם במקביל אתה תעמיס את המגבר יותר מידי

הרבה מערכות ישנות היו בנויות טוב ואם היא עובדת ואיכותית אין סיבה שלא תשתמש איתה - תדחוף את ראש המערכת לאיזה פינה (רק אל תחסום לו את הקירור) ותחבר ממנו את הרמקולים. אתה לא תצתרך לגעת בו בכל מקרה אם הוא מחובר למחשב (את הקול מהממיר תוכל להעביר דרך המחשב), ואז אתה לא צריך אפילו את ה SOLO

האדום ולבן היא בדיוק הכניסה שצריך 2xRCA

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה SOLO מגיע אם הרמקולים שלו שמתאימים בדיוק למגבר, של מערכת אחרת לא בהכרח יתאימו, ואם תנסה לחבר אותם במקביל אתה תעמיס את המגבר יותר מידי

הרבה מערכות ישנות היו בנויות טוב ואם היא עובדת ואיכותית אין סיבה שלא תשתמש איתה - תדחוף את ראש המערכת לאיזה פינה (רק אל תחסום לו את הקירור) ותחבר ממנו את הרמקולים. אתה לא תצתרך לגעת בו בכל מקרה אם הוא מחובר למחשב (את הקול מהממיר תוכל להעביר דרך המחשב), ואז אתה לא צריך אפילו את ה SOLO

האדום ולבן היא בדיוק הכניסה שצריך 2xRCA

עובדת כן, איכותית אני בספק ואני גם לא ממש מבין באודיו כך שאני לא יכול לשפוט פה.

בכל מקרה, אני אקנה את הSOLO במחיר המשתלם שהוא מתומחר ברכישה הקבוצתית חבל לפספס שכאלה שבטוח יביאו לאיכות שמע עדיפה.

האם יהיה כדאי לחבר את הסולו למערכת ואז הם יעבדו ביחד, האיכות שמע תהיה עדיפה על הסולו לבד או שזה רק יוסיף גם אם האיכות של הרמקולים של המערכת תהיה פחות טובה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא תהיה לך תועלת משמעותית לחבר אותם מקביל, אבל עולה כן אפשרות אחרת : תחבר את הסוני בתור 2 הרמקולים האחוריים ויש לך surround לסרטים מהמחשב ולמשחקים...

אפשר לומר שזה מה שהתכוונתי.

רק איך אני עושה את זה?

מיקום רמקולים?מה לגבי המוזיקה?אני מניח שבמוזיקה זה לא יהיה הכי כיף לשמוע כך.

תודה מראש!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...