Fujicom LED 32"... קניה נבונה? - עמוד 4 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Fujicom LED 32"... קניה נבונה?

LimaC

Recommended Posts

כאשר הפלאזמות החלו להופיע לראשונה בחנויות, אני ראיתי מהן ריצוד ברור מאוד הדומה לזה של מסך CRT.

ראיתי את זה במסך פלזמה חדש לפני 4 שנים. אולי הוא לא היה דגם הכי חדיש.

אך בוודאות היה לו ריצוד נוראי בתצוגת וינדוס דרך ה .

אתם אומרים שהבעיה לא קיימת בדגמים חדשים ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 52
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני יכול להגיד שאכן יש ריצוד, אז גלישה באינטרנט או כל דבר שמצריך עבודה אם טקסט ..זה לא ילך, אכן פלסמה דומה בצורה מסויימת לCRT, אחת הסיבות שתוכן SD נראה עליהם הרבה יותר איכותי, לפחות בדגמי , בכל מקרה, במבחינת צפייה בוידאו אם כתובות, אין כל בעיה, עצלי הסיבה בגללה רכשתי דבקה מסך פלסמה, היה באיכות בה היא מציגה תוכן רגיל, אני צופה באנימה כבר מספר שנים, ובמקרים רבים המקור הוא מDVD או טלוויזיה וכו', כך שעל LCD אין מה לדבר פה, וחוץ מזה לגלוש על מסך 32+ אם רזולוציה של רק1080...לא הדבר הכי נוח בעולם מניסיון שלי, למשחקים זה יעבוד..אבל לא לאינטרנט, לי יש מסך מחשב 24" לגלישה, או נייד או , אבל הטלוויזיות בבית הן נטו לוידאו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בטלווזית LCD איכותית, עם מעבדי תמונה טובים, רואים תוכן SD יופי טופי. אני לא רואה סיבה לבחור בפלזמה אך ורק בגלל השיקול הזה. אני רואה על השארפ העלובה שלי שעלתה איזה 1000 שקל המון תוכן SD ורואים יפה ובצורה מספקת לחלוטין.

(למרות שבתכלס אני לא בטוח שהעיבוד בגלל נעשה בטלווזיה אלא במקור הוידאו)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בטלווזית LCD איכותית, עם מעבדי תמונה טובים, רואים תוכן SD יופי טופי. אני לא רואה סיבה לבחור בפלזמה אך ורק בגלל השיקול הזה.

זה כמובן לא היתרון היחיד של פלזמה.

פלזמה פשוט נראית טוב יותר - יש לה צבעים טובים יותר, שחורים עמוקים יותר, עומק צבע וקונטרסט טובים יותר, זויות צפיה טובות יותר...

בנוסף לזה היא גם מתמודדת טוב יותר עם תכנים בעלי תנועה מהירה, ובד"כ גם זולה יותר מ-LCD באותו גודל.

קריאה נוספת לדוגמה פה:

http://www.crutchfield.com/S-nbh6QavZllH/learn/learningcenter/home/tv_flatpanel.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין קשר ל LED ולאיכות המסך. כל נורות ה LED שממוקמים במסך שכזה הם בצבע לבן.

הקטגוריה היחידה בה מסכים עם תאורת LED מתעלים על תאורת פלורסצנט זה במסכים מסוג Local dimming + Backlit, כלומר ה- LED ממוקמים מאחורי הפאנל (ולא בצדדים), ובנוסף, המעבד שנמצא בטלוויזיה "יודע" לכבות "קבוצות" שלמות של LEDים בנפרד, בהתאם לפיזור השחור \ לבן באותו הפריים הספציפי.

SNIP

וידאו שממחיש את הטכנולוגיה:

מסכים כאלו בד"כ יהיו בקטגוריית מחיר של 5K+.

יש מסכים עם כזאת באזור ה 40" שהם יותר זולים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...