קבוצתית של רמקולים SOLO6/7C - עמוד 5 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קבוצתית של רמקולים SOLO6/7C

matan007

איזה רמקול תרצו?  

20 הצבעות

1. 1. איזה רמקול תרצו?

Recommended Posts

חברה אל תקפצו מהסולו7, על חדר רגיל ובכלל אם לשים אותם בצדדים על שולחן מחשב, תקבלו לא ממש טוב... סולו 6 זה המקסימום שיש מה לדבר לחדר רגיל ואני חושב שגם איתם יהיה בעיות אקוסטיות כי השולחן מחשב שלכם מן הסתם יהיה כנגד קיר.

אצלי למשל יש הדגשה מטורפת של תדרים מסויימים בבאס בגלל שהרמקולים קרובים לפינה בין 2 קירות, ורק עם אקולייזר פרמטרי שמצאתי לווינאמפ (רושמים לו לדוגמא להנמיך 50-55HZ ב10DB) הצלחתי לסדר את זה אחרי שמצאתי את התדרים הבעייתיים לאט לאט... ומה שיוצא זה שאני מקבל צליל טוב רק בווינאמפ. בסרטים, ביוטוב, במשחקים, אני תקוע עם הבעיה הזאת.

ואגב בנוגע לסולו 4/5, לא הייתי קופץ גם מהם עד שמישהו עם מוניטין לפחות ינסה אותם ויגיד שהם טובים. פשוט אם אני שם את הסולו 6 רחוק מקירות, אין לו בכלל שום באס ברמה שאפילו ברוק זה חסר בתופים ... אז אם כבר מערכת 2.0 שאמורה לספק באס לא נמוך אבל איכותי יותר מסאב מזוייף של 2.1, הייתי מצפה ממנה לרדת נמוך בגדר הסביר ...

יש הפתעות לפעמים אבל רוב הסיכויים שוופר 4" לא יהיה מספיק, לפחות בלי בעיות אקוסטיות שיעזרו להדגיש את הבאס ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 498
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
אם יהיה solo 4C אני מתכוון להצטרף (תלוי במחיר כמובן)

או אולי 5C אם רק מישהו יסביר מאיפה זה מגיע ומה בעצם ההבדל בינו לבין ה4C (לא מצאתי את ה5C באתר של מיקרולאב, ובאתרי החנויות התמונה של שניהם נראית אותו דבר).

http://www.microlab.cn/product_detail.asp?id=277&bigclassid=15&smallclassid=72

באופן כללי

סולו 7 לחדר גדול מאוד / סלון

סולו 6 לחדר גדול

סולו 5 לחדר בינוני

סולו 4 לחדר קטן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים מחירים על הדגמים 4 ו-5 אקבל רק ביום ראשון אחרי החג.

לביתנים תמשיכו להפיץ את דבר הקניה...כמות זה כוח וחבל שאנשים ישלמו יותר.

אומנם אנשים זה כח אבל אם נמשוך את זה יותר מידי זמן אנשים פה "ילכו לאיבוד"..

לדעתי תן לרשימה לגדול עד יום רביעי, בידיוק בעוד שבוע ואז תתחיל לגלגל את העניינים לשלב הבא.

לאחר שמספר החתימות עברו את 20 האנשים שזה הרף המינימלי שהציבו, דיברת עם TMS על הורדת המחיר בעוד כמה עשרות שקלים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מציע להתחיל לעשות אירגון של המעוניינים ולהתחיל לדבר על מחירים חדשים כי מספר הקונים בננתיים עבר את השלושים.

או להתחיל לשלוח טפסים או מה שמעיד על הקנייה כדי לדעת איפה אנחנו באמת עומדים מבחינת קונים ולא "מעוניינים".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שבוע טוב כולם.

אוקי אנחנו בכמות נכבדת ביותר (30+). שלחתי הודעה לקיריל ואני מחכה להצעת מחיר חדשה וכן מחיר על הדגמים 4 ו- 5.

אהיה במילואים בימים הקרובים ואשתדל לעדכן כמה שיותר מהר כדי שנממש הקנייה בהקדם (אזור סוכות בערך).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שבוע טוב כולם.

אוקי אנחנו בכמות נכבדת ביותר (30+). שלחתי הודעה לקיריל ואני מחכה להצעת מחיר חדשה וכן מחיר על הדגמים 4 ו- 5.

אהיה במילואים בימים הקרובים ואשתדל לעדכן כמה שיותר מהר כדי שנממש הקנייה בהקדם (אזור סוכות בערך).

שלום!

אין אפשרות אולי בינתיים להתחיל להעביר טפסים כמו שציינתי כבר ולהתחיל לתקתק את המכירה הזאת?במקום שתחזור מהמילואים ואז רק להתחיל לרדוף אחרי אנשים, תשלח בהקדם האפשרי ואז יהיה לאנשים את הכמה ימים האלה להחליט אם הם סגורים על עצמם, יחתמו וכך נוכל להריץ ונמנע "סחבת".

לדעתי זה יהיה עדיף, חבל להכנס לחג ואז אנשים פשוט לא יענו כי הם יהיו בנופש או משהו.

ידוע לך אם TMS עובדים בחול המועד?

תודה ושבוע טוב!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לאן למהר. ראשית, יכול להיות שעוד אנשים יצטרפו

שנית, הבדל של שבוע לפה או לשם לא ישנה שום דבר.

הסחבת בדרך כלל מתחילה כאשר אין הצעות מחיר טובות. הפעם מדובר בהצעת מחיר נדיבה (אם אינני טועה, מעלה 100 שח הנחה על כל דגם) וסביר להניח שנשאר רק לסגור על מחיר סופי ויאללה לקנות..

בכל מקרה, בכל הנוגע לקנייה, בהודעה הקודמ ציינתי שאני בפנים, אךתלוי בחנות ופחות תלוי במחיר. אני מעדיף שלא להתעסק עם קניה מ-TMS ולכן אני נאלץ לבטל .

בהצלחה לכולם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לאן למהר. ראשית, יכול להיות שעוד אנשים יצטרפו

שנית, הבדל של שבוע לפה או לשם לא ישנה שום דבר.

הסחבת בדרך כלל מתחילה כאשר אין הצעות מחיר טובות. הפעם מדובר בהצעת מחיר נדיבה (אם אינני טועה, מעלה 100 שח הנחה על כל דגם) וסביר להניח שנשאר רק לסגור על מחיר סופי ויאללה לקנות..

בכל מקרה, בכל הנוגע לקנייה, בהודעה הקודמ ציינתי שאני בפנים, אךתלוי בחנות ופחות תלוי במחיר. אני מעדיף שלא להתעסק עם קניה מ-TMS ולכן אני נאלץ לבטל .

בהצלחה לכולם

מה רע ב TMS?

כבר אמרתי שאני מצטרף לסולו 7 אם יהיה מחיר טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...