מה הסוג משחק המועדף עליכם בUT2K4 - עמוד 3 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה הסוג משחק המועדף עליכם בUT2K4

MoRtZkInG

מה הסוג משחק המועדף עליכם בUT2K4 ברשת?  

771 הצבעות

1. 1. מה הסוג משחק המועדף עליכם בUT2K4 ברשת?

Recommended Posts

אני יודע שיש שרת של .... כנס ובדוק. בכל אופן כמו שאמרו פה זה תלוי ברמה שהגדרת למחשב. הכי אני שונא שהוא משתמש בחללית ואני לא ><. שנתיים לוקח להוריד אותו. ואם המחשב חכם כולם יורים עליך טילים כשאתה בחללית, כמעט אי אפשר לטוס.

מה אתה שרוט ? הכי קל והכי כיף זה להוריד את החללית הזו (רפטור) !!! אני מחכה כל הזמן לראות שמישהו לוקח את החללית הזו כדי להוריד

אותו ! אתה פשוט לוקח את המשגר טילים ננעל עליו ומתחיל לשגר טילים בקצב עד שהוא נופל כמו זבוב או בורח באוויר חחחח

ואני גם הכי אוהב את המפה הזאת , זה כיף להתמקד במטרת המשחק ולבסוף לנצח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 37
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

מה אתה שרוט ? הכי קל והכי כיף זה להוריד את החללית הזו (רפטור) !!! אני מחכה כל הזמן לראות שמישהו לוקח את החללית הזו כדי להוריד

אותו ! אתה פשוט לוקח את המשגר טילים ננעל עליו ומתחיל לשגר טילים בקצב עד שהוא נופל כמו זבוב או בורח באוויר חחחח

ואני גם הכי אוהב את המפה הזאת , זה כיף להתמקד במטרת המשחק ולבסוף לנצח

אבל הטיל הזה איטי רצח וגם הטעינה של הרובה.

ובקשר לבחור עם Deus Ex - אני מסכים. למרות כל האדרנלין והכיף במשחק , אני מעדיף משחקים כמו Deus Ex. שנתיים עד שמוצאים שרת טוב כדי לגלות שיש בו נובים בקבוצה שלך...

דרך אגב Deus Ex (הראשון, לא השני, בשני עוד לא שיחקתי) הוא משחק פשוט גאוני. גם התגנבות, גם אקשן ועלילה כל כך טובה!!! לא פעם קרה לי שהייתי צריך להתחמק מסיורים של בוטים\אנשים ולהשתמש בקירות ובצל (וכמובן בסכין ^_^) כדי לקטול את האנשים. אבל אני קודם מעדיף לירות עם הסנייפר קצת לנקות את השטח ואז להיכנס באויבים עם כל מה שיש לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל הטיל הזה איטי רצח וגם הטעינה של הרובה.

ובקשר לבחור עם Deus Ex - אני מסכים. למרות כל האדרנלין והכיף במשחק , אני מעדיף משחקים כמו Deus Ex. שנתיים עד שמוצאים שרת טוב כדי לגלות שיש בו נובים בקבוצה שלך...

דרך אגב Deus Ex (הראשון, לא השני, בשני עוד לא שיחקתי) הוא משחק פשוט גאוני. גם התגנבות, גם אקשן ועלילה כל כך טובה!!! לא פעם קרה לי שהייתי צריך להתחמק מסיורים של בוטים\אנשים ולהשתמש בקירות ובצל (וכמובן בסכין ^_^) כדי לקטול את האנשים. אבל אני קודם מעדיף לירות עם הסנייפר קצת לנקות את השטח ואז להיכנס באויבים עם כל מה שיש לי.

קודם כל אחי, קבל ח"ח.

דבר שני אם אהבת את דאוס אקס, אני ממליץ בחום על THIEF 1 ו2.

ושלישית, http://groups.vgames.co.il/comm_community_page.asp?CommID=2982 - קהילת דאוס אקס בגיימר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הכי אהבתי את BS עם הכדור :) איזה ביצועיים יוצאים שמה (מדי פעם ;D)

שמתם לב שלכל השחקנים (כמעט כולם) יש את אותו קול אמריקאי מעצבן???

כולם עם מבטא ועם אותו קול (ולא אני לא מתכוון לאותו בנאדם ;D )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי ששיחקתי כמה ימים במשחק אני הצבעתי לBOMBING RUN...

הוא נראה לי הכי כייפי (בייחוד כשיש קבוצה שיודעת להתמסר ולייצור מצבים למסירה... ;))

ולי אין ממש בעיית פינגים למרות שהפינגים שלי אף פעם לא היו נמוכים כמו שלך...

שלי זה 100+ אבל זה עדיין בסדר יחסית...

יש צ'יטים למשחק נכון? (למה אנשים כותבים לפעמים שמישהו שהוא רמאי..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...