מסך לילד בן 6 21" לפחות, תקציב מינימלי - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מסך לילד בן 6 21" לפחות, תקציב מינימלי

lioryb

Recommended Posts

בוקר טוב.

אשמח לקבל המלצה למסך לילד בן 6 שעולה לכיתה א', לפחות 21".

לא יודע כמה זה אמור לעלות, אבל מכיוון ולא מדובר במשחקים עם גרפיקה מעבר למשחקי , נראה לי שאפשר ללכת על המינימום הנדרש.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מקבל את ההערה.

אז על מה אתה ממליץ?

אגב, מדובר בילד בן 6, שעולה לכיתה א', והשימושים בהתאם (כלומר - משרדי, עד כמה שבכיתה א' צריכים, ומשחקי רשת)

מה שכן, עכשיו שאני חושב על זה, יתכן (לא בטוח) שזה ישמש גם כטלוויזיה. אבל הצפייה בטלוויזיה אצלנו בבית היא ממש אפסית, כך שאם תוספת המחיר היא גבוהה, אז זה לא משתלם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה21" (ליתר דיוק, 21.5" שכן אין כ"כ מסכי 21") הכי זבל שיש עולה בזאפ 520 שקל. מסכים מתקבלים על הדעת מתחילים כ100 שקל צפונה. בשביל ההשוואה, ב820 כבר אפשר לקנות מסך 23" ברזולוציה גבוהה יותר ועם פאנל (וכן ארגונומיה ואיכות בנייה כללית) איכותי בהרבה כמו הU2312HM של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, ראיתי את שביעות הרצון שלך ממנו, והוא נראה בהחלט טוב (אני מכיר את האח הגדול 24"...)

אני קצת חושש שהוא יתפוס יותר מדי מקום על שולחן העבודה של הילד, אבל נראה לי שזה אכן יהיה הכיוון.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה תמיד יכול לתלות את המסך על הקיר עם זרוע ארגונומית ואז זה לא יתפוס מקום עם השולחן עצמו ויאפשר אכסון ועבודה מתחת למסך.

כאלה של טלויזיות גם טובות כי ההתקן הוא VESA בינ"ל.

או לבנות סוג של מדף שיונח על השולחן ויגביה מעט את המסך מהשולחן. סוג של ח' רחבה.

לילדים בגיל הזה ובכלל בחדר מחשב תופס הרבה מקום, עדיף לקנות . ככה גם מבחינת שליטה על מתי מותר/אסור להורים יהיה קל יותר וזה גם שימושי לכל הבית (לא רק לילד) ולא רק תקוע בחדר ותופס מקום. נחמד ומסך 15.6" יעלה כ-1600 ש"ח (עם אחריות ל-3 שנים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המסכים הזולים הם בעלי פאנל TN שמשנים צבעים באופן חד ככל שזווית הצפיה מתרחקת מהמרכז(במיוחד הזווית האנכית).

מספיק שהוא צופה מדי פעם בסרטים על המחשב עם חברים/משפחה כדי להצדיק את קניית הDELL.

אל תשכח שהמסך ישמש אותו לפחות בכמה שנים הקרובות, ואולי אפילו יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחשב לילד זה סיכון.

ילדים לא יודעים לשמור על המוצרים (ויש גם מבוגרים שלא יודעים...) , ויש סיכוי טוב שהמחשב יהרס.

שליטה על מתי מותר ואסור זה שטויות , כי אין שום בעיה להפעיל בקרת הורים לפי שעות או סתם לנעול את המחשב במידה ולא מעוניינים שהילד ישחק במחשב.

המחשב של הילדים נעול עם סיסמא מהשעה 8 בערב ועד השעה 7 בבוקר , כי אחרת הילדים קמים מוקדם לשחק במחשב וזה לא מתאים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה עדיין תופס לא מעט מקום בחדר - מארז + מסך + ציוד היקפי (מקלדת, עכבר, רמקולים, מצלמת אינטרנט?)

מניסיון אישי אני יכול לומר לך שזה תלוי בחינוך שלך לילדים, אחותי בבית עם בגיל הזה (6) מסתדרת יופי ויודעת מה מותר ומה אסור. יודעת לשלוט טוב ב-Track Pad ועוד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה.

נראה לי באמת אזמין לו את ה-U2312HM, כך אוכל לזרוק את הטלוויזיה CRT25 שיש בחדר ובקושי משתמשים בה.

הרעיון של הזרוע הוא נחמד, אבל זה אומר שאני צריך זרוע שגם עולה ויורדת, ולא רק זזה ימינה ושמאלה. יש כזה דבר במחיר סביר?

את המחשב עצמו אני אציב מתחת לשולחן, אז הוא לא יתפוס מקום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה עדיין תופס מקום, מתחת לשולחן. :)

כיום לא פרקטי לשים מחשב שולחני לילד בגילאים באלה ועד גיל 13-14 עד שהוא לאט לאט אולי מתחיל להתעניין במשחקים שדורשים קצת יותר מאופיס ומשחקי באינטרנט.

המסך יוצב לא גבוה, אתה לא רוצה לגרום לילד כאבי צוואר מוקדמים כשהוא יושב מול המסך ומביט גבוה מדי.

תבדוק אפשרויות שונות בחנויות וגם בטווח מחירים סביר. כי יש זרועות ארגונומיים לחלוטין גם ב-600-1000 ש"ח בקלות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...