משלוח מאילת ומע"מ, תעצרו אותי אם אני עושה טעות פה - עמוד 2 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

משלוח מאילת ומע"מ, תעצרו אותי אם אני עושה טעות פה

Doni Mendel

Recommended Posts

KSP לא יהיו מוכנים לעשות את זה לדעתי. פעם קניתי שם (באילת) והם לא היו מוכנים למכור יותר משני סטיקים.

עידן, מן הסתם זה חוקי. נראה לך שאם זה לא היה חוקי זה היה קורה? יש הבדל עצום בין לקנות את זה כשאתה באילת לבין לשלוח את המוצר לתושב שמחוץ לאילת. זה אסור וחנויות בהחלט אינן מבצעות את זה.

מה שהוא רוצה זה בעצם לעשות את זה בצורה עקיפה. לדעתי חנויות רציניות לא ישתפו עם זה פעולה. זה מסריח ואין להן טעם להתעסק עם זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הבנתי נכון , אותו חבר הולך לחנות וקונה את זה משם , הוא הולך לדואר ושולח לו את זה הביתה

ככה שאין פה שום דבר לא חוקי...החנות לא זאת שמעבירה את המוצר , והאחריות היא על שם החבר שלו ולא על שמו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שהוא רוצה זה בעצם לעשות את זה בצורה עקיפה. לדעתי חנויות רציניות לא ישתפו עם זה פעולה. זה מסריח ואין להן טעם להתעסק עם זה.

מאיפה להם לדעת שהחבר עומד לעשות זאת, וחשוב יותר, מה בכלל איכפת לחנות מה תעשה עם מה שקנית?

בכלל, בקטע של החוקיות.. אם מישהו מאילת קונה ונותן לך מתנה, אתה צריך לשלם על זה מע"מ ?גם אם כן, בחייאת, אף אחד לא הולך לחפש ולתפוס איזה עבריין פצפון שלא עבר במעבר חציה, לצורך השוואה - וזה יותר קל לעשות מאשר לתפוס חבילה מאילת.

איזו דרך יש להם לתפוס? לפתוח את כל החבילות הנשלחות מאילת? יש בכלל מכס בין אילת לישראל? לדעתי החבילות לא יוצאות מגבולות הדואר / חברת השליחויות.

חנות רצינית לא תשלח לשאר הארץ מאילת בלי לגבות מע"מ, כי מדובר בעסק שבקלות יכולים לגלות שהוא עושה את זה, ואז חבל לו על הזמן. אבל אדם פרטי, חד פעמית ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה חוקי וזה בסדר , אין עם זה שום בעיה , מה ההבדל בין אם אתה נוסע לאילת וקונה ואז חוזר הביתה?

אין הבדל - גם זה לא חוקי.

כל מי שכותב שזה חוקי הוא פשוט לא מכיר את החוק, וטיפש.

(כי אפשר ללמוד על החוק בחיפוש פשוט בגוגל, ולכן מי שלא עושה את זה וממשיך להתעקש שזה חוקי - הוא פשוט טיפש)

לגבי "KSP" - אתה קצת מתבלבל. זאת לא האחריות של KSP לוודא אם אתה תושב אילת או לא - זו אחריותך אם אתה לא תושב אילת, להצהיר את הקניה הזאת בסניף המכס ביציאה מאילת ולשלם עליו את המע"מ כחוק. בדיוק כמו כשאתה קונה משהו בחו"ל ואז חוזר לארץ וצריך להצהיר עליו בעצמך במסלול האדום.

זה שאנשים לא עושים את זה זה כבר סיפור אחר. בדיוק כמו שאני לא מכיר כמעט אף אחד שעובר במסלול האדום ולא משנה כמה דברים הוא קנה בחו"ל גם אם הוא קנה את כל ארה"ב.

זה עדיין לא חוקי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין הבדל - גם זה לא חוקי.

כל מי שכותב שזה חוקי הוא פשוט לא מכיר את החוק, וטיפש.

(כי אפשר ללמוד על החוק בחיפוש פשוט בגוגל, ולכן מי שלא עושה את זה וממשיך להתעקש שזה חוקי - הוא פשוט טיפש)

לגבי "KSP" - אתה קצת מתבלבל. זאת לא האחריות של KSP לוודא אם אתה תושב אילת או לא - זו אחריותך אם אתה לא תושב אילת, להצהיר את הקניה הזאת בסניף המכס ביציאה מאילת ולשלם עליו את המע"מ כחוק. בדיוק כמו כשאתה קונה משהו בחו"ל ואז חוזר לארץ וצריך להצהיר עליו בעצמך במסלול האדום.

זה שאנשים לא עושים את זה זה כבר סיפור אחר. בדיוק כמו שאני לא מכיר כמעט אף אחד שעובר במסלול האדום ולא משנה כמה דברים הוא קנה בחו"ל גם אם הוא קנה את כל ארה"ב.

זה עדיין לא חוקי.

גם בדיוטי פרי אני צריך להצהיר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...