המדריך המלא למדיה סנטר המושלם או איך לראות כל סרט או סדרה - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המדריך המלא למדיה סנטר המושלם או איך לראות כל סרט או סדרה

Hasamba

Recommended Posts

• תגובות 33
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

עשית לי חשק לבניית מערכת כזאת , אבל המדריך טיפה מתקדם מדי עבורי , יש הרבה שאתה רץ עם המידע [ בשביל אחד כמוך שלמד את זה , זה נראה שטויות ].

הייתי שמח לקבל קצת יותר פירוט על כל מרכיב.

מתוך כל הפוסט לא הבנתי מאיפה יורדים עיקר הסרטים\הסדרות , איך משיגים כתוביות במידה ומורידים ממקורות בחול .

ד"א יש את DEBRID ישראלי , http://multidown.co.il/ , בדקת אותו ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפורום הזה (מדריכי גולשים) הוא פורום שבו גולשים מוזמנים לכתוב מדריכים לטובת הכלל - לא מדובר על פורום לפרסום לינקים חיצוניים לאתרים פרטיים אחרים.

מועבר לפורום ביתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי מאיפה יורדים עיקר הסרטים\הסדרות , איך משיגים כתוביות במידה ומורידים ממקורות בחול .

ד"א יש את DEBRID ישראלי , http://multidown.co.il/ , בדקת אותו ?

א. לא ממש הסברתי מאיפה הסרטים יורדים, זה אמור להיות בחלק הבא, בגדול, המטרה היא לא להוריד כלום אלא הכל בסטרימינג, הכל מתנגן ישירות מהאינטרנט.

ב. גם על הכתוביות לא הסברתי עדיין, לאחר שאתה מתחיל להוריד סרט, אתה לוחץ על כפתור, אוטומטית התוכנה מחפשת באתרי כתוביות תרגום מסונכרן ואם היא לא מוצאת היא מראה לך את כל הכתוביות שמתאימות ואתה בוחר.

ג. את multidown לא הכרתי אבל הוא לא מתאים לפרויקט מ-2 סיבות, הראשונה שהוא לא תומך ביוזנט ולהוסיף חשבון יוזנט יעלה לפחות 10$ בחודש, האתר שאני נרשמתי אליו נותן הרבה יותר אתרי הורדות+יוזנט+פרוקסי שגם בוא אני משתמש במדיה סנטר, שומע מפנדורה וספוטיפי ורואה סדרות מהולו, שנית, אני צריך שה-XBMC יתמוך בו וזה לא יקרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. כל הכבוד על המדריך המושקע.

ב. גם אני משתמש ב XMBC בשביל להזרים מהמכשירים הניידים למחשב, אולי עכשיו אני ישתמש גם בשביל לצפות.

ג. גם אני לא הבנתי מאיפה אני מזרים סרטים?

ד. המדריך מתקדם מדי.

ה. מחכה להמשך של המדריך.

ו. שוב הכבוד ומחכה להמשך של המדריך כדי להחכים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. כל הכבוד על המדריך המושקע.

ב. גם אני משתמש ב XMBC בשביל להזרים מהמכשירים הניידים למחשב, אולי עכשיו אני ישתמש גם בשביל לצפות.

ג. גם אני לא הבנתי מאיפה אני מזרים סרטים?

ד. המדריך מתקדם מדי.

ה. מחכה להמשך של המדריך.

ו. שוב הכבוד ומחכה להמשך של המדריך כדי להחכים

מקווה שההמשך יצא בשבוע הבא...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על המדריך הסופר-מושקע...

אני רק מתחיל ב-XBMC ועדיין שובר את הראש איך להזרים מהמחשב לדונגל (שמחובר לטלוויזיה), אז אשמח אם תוכל להקדיש לנושא הזה כמה מילים בהמשך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על המדריך הסופר-מושקע...

אני רק מתחיל ב-XBMC ועדיין שובר את הראש איך להזרים מהמחשב לדונגל (שמחובר לטלוויזיה), אז אשמח אם תוכל להקדיש לנושא הזה כמה מילים בהמשך.

תודה,

אתה יכול דרך תפריט מערכת->מנהל קבצים להגיע לכל קבצי הרשת שלך

לא הייתי מציע להכניס את החומר מהרשת לספריה של ה-XBMC כשאתה עובד על דונגל,

אתה יכול גם להוסיף את כונן הרשת שלך כמקור מתחת לוידאו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובה.

בינתיים אני מתמודד גם עם קריסה של ה-XBMC שמותקן על הדונגל אחרי כמה שניות מההפעלה. אין לי מושג למה זה קורה...

דבר שני שלא הזכרת הוא ה-PVR... כשאני מנסה לצפות בשידורים חיים, מופיעה הודעת שגיאה שדורשת התקנה/הפעלה של קליינט PVR...

מה זה? איך עושים את זה?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובה.

בינתיים אני מתמודד גם עם קריסה של ה-XBMC שמותקן על הדונגל אחרי כמה שניות מההפעלה. אין לי מושג למה זה קורה...

דבר שני שלא הזכרת הוא ה-PVR... כשאני מנסה לצפות בשידורים חיים, מופיעה הודעת שגיאה שדורשת התקנה/הפעלה של קליינט PVR...

מה זה? איך עושים את זה?

תודה

א. אל תצפה להרבה מדונגלים...

ב. גם אם תפעיל PVR לא תראה שום דבר, אתה צריך כרטיס בשביל זה ואני לא מאמין שיש לך בדונגל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מקווה שההמשך יצא בשבוע הבא...

hasmba, פתחת לכולם את התאבון....מצטער שאני משגע אותך אבל נשמח לקבל את המשך המדריך עם ההתייחסות לתכנים וליוזנט.

תודה רבה שיהיה לכולנו חג שמח!!! :cheesy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לצערי אני לא מספיק להגיע לזה, אבל קבל הצצה :)

חפש theYID repo, מלא תוספים שכולם מדהימים לכל אתרי ה-WAREZ, דורשים חשבון פרימיום

ליוזנט: חפש POPEYE REPO, שם יש את ה-NZBTV ו-NEWZNAB

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עשית לי את היום - אני בדיוק מתלבט בין לרכוש סטרימר לבין מחשב נייד שישמש כ- (למה נייד? כי זה זול - ורב שימושים - ואני מכיר PC מה שאי אפשר להגיד על סטרימר)

אני כנראה אלך על HTPC

מחשב נייד יקר יותר כHTPC , אתה יכול להרכיב מעולה ב1,700 שח בערך , איזה נורמאלי תוכל למצוא בתקציב הנל ? קרוב לוודאי שביצועים ירודים יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...