בניית מפסקת עם זמן - עמוד 2 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בניית מפסקת עם זמן

Moty_p

Recommended Posts

1. אתה חייב להתקין את הלד על גוף קטן גם אם אתה דוחף את הלד בזרם של 100 מיליאמפר.

2. תגביל את הזרם ללד ל-200 מיליאמפר מקסימום.

3. אל תשתמש בנגדים לשם הגבלת הזרם אלא תבנה מעגל קטן המבוסס על מייצב מתח מסוג LM317 המשמש כמקור זרם.

תתחיל לקחת ברצינות תשובות של אנשים בעלי ניסיון.:goodposting:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתחיל לקחת ברצינות תשובות של אנשים בעלי ניסיון.

תמיד לקחתי את התשובות של אנשים פה כתשובות רציניות הבעיה היא שאני לא מבין כמו שאתם מבינים

ולכן יותר נוח לי בתור התחלה לבנות משהוא שעובד ומשם להמשיך וללמוד ולהגיע לדברים מתקדמים ולשפה שאתם מדברים

אם אתה חושב LM317 מדבר אלי אתה טועה

לגבי חיי הלד, הייתי כמובן מעדיף מקסימום אבל מצידי שירד לו 15% מהחיים בשביל שיעבוד בכל הכוח שלו

צריך גם לזכור שהלד במקרה הזה בקושי יהיה דלוק, רק בלחיצת כפתור הלד ידלק לפרק זמן של 30 שניות ומיד יתכבה לאחר מכן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה מתכוון להפעיל את הלד רק למשך זמן קצר אז אתה בהחלט יכול להלחים נגד בטור לשם הגבלת זרם המוצא. מכיוון שהלד הוא תוצרת העממית ללא דף נתונים מסודר אני לא הייתי דוחף את הלד בזרם של יותר מ--200 מיליאמפר וגם לא תראה הבדל משמעותי בעוצמת התאורה.

אתה חייב להלחים את הלד למעגל מודפס עם מוליכים בעלי שטח חתך גדול שישמשו כגוף ללד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהרבה מכשירי חשמל מ 2000-2001 (התקופה שהתחילו לדחוף לדים כחולים בתור לד ל power) יש לד כחול שדולק ללא הפסקה. עד היום לד כזה שחובר לחשמל ב 2001 עשה כ 100000 שעות ועדיין דולק כמו גדול, וכנראה יעבוד עוד עשרות שנים

תוריד 99% מזה וקיבלת 1000 שעות - אורך חיים של מנורת ליבון ממוצעת, או אורך חיים של מנורת לד מ שמיועדת להחליף את הלבון כדיי לחסוך בחשמל (כשבנתונים שלה מתגאים באורך חיים של 100000 שעות....)

תוריד 98% מזה (כלומר 99.98% מהמקורי) וקיבלת 20 שעות....

מנורת לד שקניתי לפניי כמה זמן החזיקה 20 שעות מרגע חיבור ל עד שהלד נשרף

אז זהו שלא יורד 15%. לדים הם רגישים ומפיק שהוא יתחמם קצת כדיי שאורך החיים שלו יירד מ 100000 שעות ומעלה לכמה שעות או עשרות שעות בלבד

בשימוש נורמלי קבוע לא הייתי נותן יותר מ 80mA ללד הזה. חוץ מהקירור לך תדע מה הציפ ששמו בתוכו... לא הייתי בוה על זה שהצים באמת מיועד להרבה יותר מזה גם כשהקירור שלו טוב

בשימוש בהפסקות כמו שלך יקח ללד הרבה זמן עד שהוא ינצל חלק משמותי מאורך החיים שלו + יש לו זמן ארוך בין ההפעלות, אז אפשר לעלות איתו יותר אבל אני לא ממליץ לעבור את ה 150mA

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...