אוברקלוק לא רוצה להיות יציב - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אוברקלוק לא רוצה להיות יציב

spider272

Recommended Posts

שלום לכל הפורום

התחדשתי היום ב FREEZER 13...אני מצליח לעשות על 3.30 יציב..אבל על 3.50 לא..ניסיתי את כל האפשרויות שאני מכיר..אולי ניסיתי איזה שעתיים..המחשב עולה..אבלאחרי 10 דקות בדיקת OCCT אני מקבל מסך כחול...אפילו שאני מעלה למתח VCORE מוגזם..

למה זה ככה?

E7500

EP45-UD3LR

6GB 2X2GB 1066(aeneon 2GB 800mhz

למי שלא הבין.הוספתי סטיק זיכרונות שהוא 800 והוא מגביל ת 1066

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע להסביר לגבי האוברקלוק או לעזור אבל יש לי 2 שאלות למחשבה בשבילך..

אחד למה הוספת סטיק של 800? זה מאט את כל השאר לא כדי להישאר ב1066 אישית אני עובד עם 4 'גיגה על E8400 ואני משחק הרבה משחקים חדשים ואין לי בעיות...

דבר שני הלוח שלך יכול לסבול כזה? הוא לא מהחזקים עם סיומת 7 או 9... (מה הספק שלך?)

זה אולי פרטים שיעזרו למישהו שמבין בזה לעזור לך יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל..לא ניראה לי מורגש 1066 ל 800..ככה שהעדפתי להוסיף ת 2GB הנוספים כי הרגשתי שיפור במערכת..הספק שלי הוא ENERMAX NAXN 550..

המפרט שלי בצד..

עריכה:

טוב כניראה באמתשאני יוציא ת סטיק שלא קשור (800MHZ) ניראה אם יהיה יציב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פותח התרד תפרט קצת על הOC, מחלק הגדרת (שהזיכרון לא יחרוג מ800) ? PCI-E נעלת ?

על איזה מתח אתה נמצא במעבד ?

קודם כל הוצאתי את הסטיק של ה 800 ככה שעכשיו זה 1066..נעלתי PCI-E..המעבד עובד יציב בתדר 3.41 על מתח 1.26250..עבר בדיקת מאמץ ב OCCT של 13 שעות

לא עובר ת 70 מעלות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך זה?הטמפרטורות לא עוברות ת70 לאחר OCCT LINPACK חצי שעה של בדיקה LINPACK AVXאשמח לחוות דעת

ועצות לשיפור

המתח של הזיכרונות על 1.90.רשום עליהם 2.2 כדאי לשים על 2.2 או שזה יקצר תחיים שלהם?

52104d49cd8b0.png52104d49cfdb3.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמרת OCCT לא OCCT LINPACK אם ככה אתה יכול למשוך עוד קצת לגבול ה70-75 שכן בבדיקת OCCT LINPACK זה מאמץ שהמערכת לא תגיע אליו במצב רגיל.

ותבדוק בSPD מה ההגדרות של הזיכרון ותגדיר אותם בהתאם (רק מחל'\תדר\מתח לא מעבר לזה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...