מעבר מטריפל של הוט לאינטרנט נטו של בזק - עמוד 2 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעבר מטריפל של הוט לאינטרנט נטו של בזק

Milford Cubicle

Recommended Posts

שיהיה להם בכיף, התקבלה ההחלטה לחזור לאוייב הגדול של שנות ה-90 ולחזור לבזק...

עברתי ל-40/3 מגה בבזק ב-85 שקל, כולל ראוטר (חיוב זיכוי לשנתיים, לא רואה את עצמי חוזר להוט בקרוב).

גם ככה לא צריך יותר מ-40 מגה הורדה, וככה אני מקבל יותר העלאה ובפחות כסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיהיה להם בכיף, התקבלה ההחלטה לחזור לאוייב הגדול של שנות ה-90 ולחזור לבזק...

עברתי ל-40/3 מגה בבזק ב-85 שקל, כולל ראוטר (חיוב זיכוי לשנתיים, לא רואה את עצמי חוזר להוט בקרוב).

גם ככה לא צריך יותר מ-40 מגה הורדה, וככה אני מקבל יותר העלאה ובפחות כסף.

חיוב זיכוי היום זה טעות :kopfpatsch: . אם היית אומר את זה לפני שנתיים אז סבבה. היום כולם עוברים לסיבים אז אתה קונה שהולכת להיות לא רלוונטית בקרוב עדיף לך לקנות מודם ב100 שקל מאשר להיות חייב להם 300 שקל בעוד שנה.

עדיין זה לא סוף העולם אם הבנתי נכון הם מביאים נתב dual band היום אז זה יכול להיות סבבה לשנתיים הבאות. כנראה ימשיכו להציע VDSL בקרוב וגם אם הם יעברו לאינטרנט בסיבים הם כנראה ישדרגו את הנתב בצורה שהוא יוכל לעבוד עם מודם לסיב אופטי. כעיקרון הבעיה העיקרית של הנתב שהם נותנים הוא שאחרי שאתה עוזב אותם אתה יכול להשתמש בו בערך כמחזיק ניירות או מעצור לדלת כי אף אחד בארץ לא משתמש בVDSL2 חוץ מבזק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אם יעברו לטכנולוגיה אחרת אני עדיין אוכל להשתמש בו כראוטר רגיל.

חוץ מזה, מה אכפת לי מטכנולוגיות אחרות אפילו מהירות יותר אם אפילו 100 מגה אני לא צריך והסתפקתי ב-40?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא בדיוק. אני לא חושב שיש לו פורט WAN אחר פרט לפורט הטלפון. כן תוכל להשתמש בו כמגדיל טווח ל wifi.

אבל כנראה כן תוכל להשתמש בו אצל חברות אחרות שיבחרו להשתמש בתשתית של , כאשר יוחל השוק הסיטונאי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנציג אמר לי במפורש שאני אוכל להשתמש בו כראוטר אלחוטי רגיל גם אם אני אחזור בתיאוריה אפילו להוט.

------

אגב, כבר כמה ימים שאני משתמש בעידן+ במקום בהוט כדי לראות טלוויזיה, ואני פשוט לא מבין איך ויתרתי על זה עד עכשיו..

המקלט מחובר למחשב שלי עם XBMC, ויש לי שליטה נוחה על כל מאגר הסרטים/סדרות/מוזיקה/תמונות שלי ישירות במקום אחד, ועכשיו גם שליטה בטלוויזיה! שליטה נוחה, הקלטות, עצירות, חי לטלפון/טאבלט...

והשיא - התממשקות מול הטלפון בכל הנוגע לעדכונים/הודעות/שיחות. כשאני מקבל עדכון או הודעה לטלפון היא מופיעה לי גם על הטלוויזיה, וכשאני מקבל ועונה לשיחת טלפון השידור פשוט נעצר (PAUSE) עד שאני מסיים את השיחה, וממשיך אוטומטית מאותה נקודה ברגע שאני מנתק את השיחה! פועל כמובן לא רק בסרטים וכו' אלא גם בטלוויזיה חיה.

והכל כמובן בחינם!

מדהים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז הנציג אמר...

אין בראוטרים-מודמים המשולבים שהם מוכרים כניסת WAN נוספת.

הנה דוגמה למשהו משולב כזה. http://www.netcheif.com/Reviews/DSL-7850U/DSL-7850U.htm

מעניין אם במודל חיוב/זיכוי מקבלים כזה או סוג זול יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי ראוטר רגיל, ולא בא לי לקנות אחד. זה עולה לפחות 150 שקל לדגמים הפשוטים, ותוסיף לזה 100 שקל שצריך לשלם בשביל לקנות את המודם של אם לא לוקחים את הראוטר, והנה כבר הוצאה של מינימום 250 שקל - ועל מה בעצם? וזה בשביל להיתקע עם שני מכשירים נפרדים...

במקום פשוט לקבל ראוטר אחד שעושה הכל, בחינם. בלי לשלם (לפחות) 250 שקל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...