הגדרות גראפיות במשחק - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הגדרות גראפיות במשחק

AvlK

Recommended Posts

• תגובות 48
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אוקיי, תודה.

נתקלתי לצערי בבעיה נוספת: אין לי כפתור להוריד את המוד של ה-2K באמצעות NMM, אלא רק ידני. במודים אחרים הכפתור כן מופיע לי.

rkrq.png

האם עשיתי משהו לא נכון? איך אני יכול להתקין את זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תלחץ על הכפתור DOWNLOAD (MANUAL) זה יעביר אותך לטאב files, משם יש כמה קבצים שצריך להוריד שאפשר להוריד אותם דרך NMM. המוד מחולק ל- 4 חלקים כשלכל חלק יש גרסת LITE ו- FULL, תתקין מה שאתה רוצה משם.

הכפתור הכללי למעלה כנראה לא מופיע במודים שיש להם יותר מקובץ אחד להורדה...

בגדול אני ממליץ להוריד מודים גדולים ידנית ואז להכניס אותם ל- NMM. לפעמים NMM עושה בעיות עם קבצים גדולים כמו במוד הזה.

תצפה בוידאו הזה להיכרות עם NMM, והחל מ- 16:30 בערך הוא מסביר על התהליך של הורדה ידנית והוספה של המוד ל- NMM

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום,

התקנתי מספר מודים לשיפור הגרפיקה ויש לי מספר שאלות/בעיות, אשמח לעזרה:

1. חלק מהמודים מופיעים תחת plugins וחלק לא. מה הסיבה?
  2. יש לי בעייה עם בהירות השמיים. השמיים בבהירות מסוימת, אבל כאשר אני מרים את המבט למעלה ומסתכל ישירות על השמיים, הם משנים את רמת הבהירות שלהם. זה די מציק, לא נראה טוב. האם אחד המודים שהתקנתי גרם לזה? איך אפשר לסדר?
  3. יש תופעה של "נצנוצים" בקצוות/שוליים של אובייקטים, במיוחד אם מדובר באלמנטים לא חלקים (נניח אלכסוניים וכו'). האם אפשר לסדר את זה?
  4. הנחלים והמים לא נראים מאוד מציאותיים, למרות המודים שהתקנתי. אפשר לסדר את זה איכשהו?
  5. האם אתם ממליצים על עוד מודים מעבר לאלה שכבר התקנתי?

זו רשימת המודים הנוכחית שלי:

WSZ7bv2.jpg

תודה מראש לעוזרים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. ב- plugins מופיעים המודים שיש להם קבצי ESP או ESM. לחלק מהמודים, בעיקר אלו שמשנים רק טקסטורות, לא מכילים קבצים כאלו ואז אתה לא תראה אותם ברשימה של ה- Plugins

2. יכול ליהיות שזה איזו הגדרה ב- climates of tamriel, אבל זה לא משהו שנתקלתי בו. תנסה אולי לבדוק בהגדרות שלו

3. אתה צריך להפעיל anti aliasing. בלאנצ'ר של המשחק יש לך אפשרות להוסיף MSAA, אבל אם זה פוגע לך יותר מידי בביצועים, תלחץ על advanced ותפעיל FXAA

4. המודים שהתקנת אף אחד לא משנה את המים. תתקין את W.A.T.E.R. או Pure Waters

השוואה בוידאו הבא:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה :)

התקנתי מוד שנקרא iHUD, אבל משום מה אני לא רואה את האפשרויות שלו במסך של הגדרות המודים. כל מה שאני רואה שם זה את SkyUI.

ניסיתי להסיר ולהתקין מחדש, אבל זה לא עזר. יש רעיון למה אני לא יכול לגשת להגדרות המוד הזה?

עריכה: לאחר דקה קיבלתי הודעה שהמוד הזה נכנס ל-mod configuration. משום מה המשחק לא התחיל לי עם זה... אבל עכשיו זה עובד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

SKSE מותקן לך? גם iHUD וגם SKYUI צריכים אותו כדי לעבוד. (SKYUI יעבוד בלעדיו, אבל אתה מאבד את ה- MCM ועוד כמה פיצ'רים)

תוריד אותו מ- http://skse.silverlock.org, תחלץ את הזיפ לתיקיה של המשחק (איפה שנמצא TESV.EXE).

כדי ש- SKSE יעבוד אתה חייב להריץ את המשחק מהלאנצ'ר החדש - skse_loader.exe

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, את כל אלה כבר עשיתי קודם לכן. פשוט לקח זמן ל-iHUD לעשות registration ב-mod configuration.

ראיתי סרטון של גופר על ENB performance. ההתקנה לא פשוטה בכלל, האם לדעתך זה משתלם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת, אני ממש לא יודע. אני משחק עכשיו עם ENB שפועל עם ה- performance, אבל אני לא יכול להגיד שיש שיפור גדול לעומת ENB ללא זה.

לא יצא לי לנסות את ה- performance לבדו ללא שיפורים גראפיים של ENB.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תלוי מה אתה רוצה להשיג. אם זה סקרינשוטים, אז בהחלט כן.

אם זה בשביל לשחק, לא בטוח... ENB הם מאוד מאוד כבדים, לפני שתשים לב ה- FPS שלך עלול להחתך בחצי ויותר... כמובן שיש את ה- ENB היותר כבדים והפחות כבדים, אבל זה צריך לנסות כמה מהם ולהשוות.

עוד דבר שצריך לשים לב אליו עם ENB, שכל ENB משנה לגמרי את איך שהמשחק נראה, ולכל ENB יש סגנון שונה אחד מהשני. ושוב, צריך להתנסות עם כמה מהם ולראות מה מוצא חן בעינך ומה לא...

סך הכל אם יש לך מחשב שיכול לסחוב ENB, אז אני כן ממליץ להתקין.

לגבי ההתקנה, היא לא כל כך מסובכת, בד"כ יש הרבה שלבים, אבל סה"כ אפשר לסיים התקנה בפחות מ- 5 דקות. בפעם הראשונה זה בהחלט יכול להראות מאוד מסובך.

גם בד"כ אלו שמעלים את ה- ENB לנקסוס אוהבים להפציץ עם רשימות של 100 מודים ש"חייבים" להתקין כחלק מההתקנה של ה- ENB. זה לא חובה, אתה יכול להתקין חלק או לא להתקין אותם בכלל, אבל זה לפחות מה שצריך ליהיות לך מותקן כדי להגיע לתוצאה בסקרינשוטים שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...