tutorials in php,building a fourm in php - תכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

tutorials in php,building a fourm in php

urielka

Recommended Posts

חיפוש קצת בגוגל ל"php tutorial" ואפילו "מדריך PHP" יניב תוצאות יפות...

בכל אופן, כל החוכמה זה להבין את הבסיס של השפה ואיך לעבוד עם מסדי נתונים ואז להבין בעצמך איך לבנות פורום או כל מערכת אחרת.

הרי לא לכל מערכת PHP יש מדריך שמסביר איך לבנות אותה :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

www.phpil.net

www.php.net

http://php.eitan.ac.il

8)

ובקשר לבחור שכתב למעלה - אני מסכים, אבל לפעמים דבר כזה יכול לקחת המון זמן. עדיף ללמוד PHP לפי דעתי, ואז להוסיף המון מודים ושיפורים או שיונויים למערכת מוכנה כמו PHPBB, INVISION, YABB.

אבל אם בכל זאת יש זמן, מרץ וחשק ורוצים לעשות משהו ש100% יתאים לצרכים שלך אז כדאי לעשות פורום לבד. בשביל זה כבר צריך המון ידע בPHP.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא לבנות פורום ב PHP זה לא דבר כל כך מורכב , אפשר להגיד אפילו די פשוט . כל מה שצריך לדעת PHP ( ולא חובה בצורה מעמיקה במיוחד ) , ולדעת לעבוד עם MySQL .

כמובן שלבנות פורום בלי ידע וניסיון בעבודה עם PHP יגרום לבנייה של פורום מאוד לא יעיל ואיטי , אבל זה ההתחלה , וזאת אחלה דרך שבעולם ללמוד .

אתה גם מוזמן להציץ כאן , אתר פשוט מעולה !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לבנות פורום לבד?

אם זה למען עבודה או משהו, אז בסדר.

אבל אם אתה רוצה פורום, פשוט תתקין לעצמך אחת מין המערכות, יש מגוון חביב

phpBBheb

IBheb

YaBB SE ( המערכת ש HWzone משתמשים..)..

ויש עוד די הרבה, אני חושב.. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא לבנות פורום ב PHP זה לא דבר כל כך מורכב , אפשר להגיד אפילו די פשוט . כל מה שצריך לדעת PHP ( ולא חובה בצורה מעמיקה במיוחד ) , ולדעת לעבוד עם MySQL .

כמובן שלבנות פורום בלי ידע וניסיון בעבודה עם PHP יגרום לבנייה של פורום מאוד לא יעיל ואיטי , אבל זה ההתחלה , וזאת אחלה דרך שבעולם ללמוד .

אתה גם מוזמן להציץ כאן , אתר פשוט מעולה !

לא ידעתי שאתה נמצא גם פה... (אחד מגיימר... אתה בטח לא מכיר אותי... עזוב.. =P)

בכ"א, צריך לדעת די טוב PHP כדי ליצור פורום טוב.

אני מעדיף מערכות מוכנות... גם כי אני לא יודע PHP יותר מדי וגם כי זה הרבה יותר נוח ומודים אפשר לעשות בלי בעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ידעתי שאתה נמצא גם פה... (אחד מגיימר... אתה בטח לא מכיר אותי... עזוב.. =P)

בכ"א, צריך לדעת די טוב PHP כדי ליצור פורום טוב.

אני מעדיף מערכות מוכנות... גם כי אני לא יודע PHP יותר מדי וגם כי זה הרבה יותר נוח ומודים אפשר לעשות בלי בעיה.

אני קורא המון , מגיב מדי פעם ( ובפורום הזה נתקלתי במקרה =D ) .

ולא צריך לדעת PHP כל כך טוב בשביל ליצור פורום פשוט ( עזבו עכשיו פונקציות של BBCode , PM וכאלה ) .

מערכות מוכנות דוגמת PHPBB , vBulletin ועוד , הן מערכות ממש מעצבנות , וכדי שהן יתאימו בדיוק לצריכים שלך צריך לעשות בהן הרבה שינויים . כרגע אני מריץ פורום ( YaBBSE with SuperMod ) , וכדי להתאים אותו בדיוק למה שאני רציתי לקח לי המון זמן ( כל כך הרבה פונקציות -_- ) .

אז נכון שברוב המקרים כשבנאדם צריך פורום הוא לא יבנה אחד , אבל אם זה בשביל ללמוד , אז אני לא רואה מה הטעם להתקין מערכת מוכנה מראש .

נ.ב

GPX ( מכיר ? ) הכין פעם מערכת שלמה , עם עיצוב , Admin Panel , מערכת דרגות ועוד המון שטויות באיזה שבוע .. אבל הוא שולט אז .. ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קורא המון , מגיב מדי פעם ( ובפורום הזה נתקלתי במקרה =D ) .

ולא צריך לדעת PHP כל כך טוב בשביל ליצור פורום פשוט ( עזבו עכשיו פונקציות של BBCode , PM וכאלה ) .

מערכות מוכנות דוגמת PHPBB , vBulletin ועוד , הן מערכות ממש מעצבנות , וכדי שהן יתאימו בדיוק לצריכים שלך צריך לעשות בהן הרבה שינויים . כרגע אני מריץ פורום ( YaBBSE with SuperMod ) , וכדי להתאים אותו בדיוק למה שאני רציתי לקח לי המון זמן ( כל כך הרבה פונקציות -_- ) .

אז נכון שברוב המקרים כשבנאדם צריך פורום הוא לא יבנה אחד , אבל אם זה בשביל ללמוד , אז אני לא רואה מה הטעם להתקין מערכת מוכנה מראש .

נ.ב

GPX ( מכיר ? ) הכין פעם מערכת שלמה , עם עיצוב , Admin Panel , מערכת דרגות ועוד המון שטויות באיזה שבוע .. אבל הוא שולט אז .. ;D

ברור שמכיר את GPX... עכשיו הוא כבר שינה לthx_no_re או משהו כזה לא? בכל אופן, אם זה לצורך מטרות למידה כשיש לך בסיס ומקור מידע כמו ספר או אתר עם הסבר מפורט לעזור לך בשגיאות. וחוץ מזה יש גם את כל העניין של MySQL ועוד כל מני שיטים אחרים. גם לפעמים פשוט צריך "שילדה" או בסיס איך שלא תקרא לזה בשביל פרויקט מוכן במקום שעות על גבי שעות להתעסק עם דברים בסיסיים, ואז לשים מודים וקודים משל עצמך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...