אנטנה מומלצת לעידן+ ? - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אנטנה מומלצת לעידן+ ?

Milford Cubicle

Recommended Posts

לפני כמה חודשים קניתי סטיק DVB-T בכמה דולרים באיביי כדי להתנסות בעידן+, אחרי ש"הבנתי" שאני במילא רואה ב-99% מהזמן רק את ערוצים 22 + 10....

הוא הגיע (באופן טבעי אני מניח) עם אנטנה מאוד בסיסית, קטנה ועלובה. היא ממוקמת ליד החלון, אבל הקליטה שלה כנראה כלכך חלשה שאם היא קצת רחוקה ממנו הוא בכלל לא קולטת כלום כשהחלון סגור. עד כדי כך שחשבתי כבר שהמקלט עצמו דפוק.

אבל כשהחלון פתוח והאנטנה יושבת ממש על הפתח - יש קליטה טובה. אומנם קירטועים בתמונה מדיי פעם, אבל זה עובד.

וכשזה עובד - בשילוב עם XBMC במחשב ה- שלי - זה ממש מגניב. כולל אפילו אפשרות לסטרימינג של השידורים לטלפון/טאבלט בכל רחבי הרשת הביתית שלי (באמצעות Yatse).

החלטתי שאני רוצה לוותר על ולעבוד בלעדית עם עידן+. הבעיה היא שאני חייב אנטנה רצינית יותר בשביל שזה יעבוד בצורה שאפשר לסמוך עליה (וכמובן - גם כשהחלון סגור...).

בקיצור אחרי כל החפירה הזאת - רציתי לדעת אם יש למישהו ניסיון אישי עם אנטנה טובה לעידן+.

היא צריכה להיות פנימית כמובן, אני לא מתכוון לחבר אנטנה חיצונית על הגג של הבניין.. ועדיף שהיא תהיה קומפקטית יחסית.

מישהו מכיר?

:character0305:

-----------

עדכון: ראיתי באחד הפורומים המלצה על אנטנה פנימית עם הגברה אקטיבית (שמקבלת מתח דרך USB) ב-KSP:

http://ksp.co.il/?uin=9805

מישהו מכיר/ניסה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...