PRIME95 מעלה לי את הטמפרטורה ל50 תוך 3 דקות - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

PRIME95 מעלה לי את הטמפרטורה ל50 תוך 3 דקות

yonni

Recommended Posts

אני מנסה לבדוק יציבות מערכת לפני אוברקלוק...

אני מודד טמפרטורה עם SPEEDFAN..

כשאני מריץ PRIME95, הטמפרטורה טסה ומתייצבת על 50 מעלות(נראה לי, לא המשכתי יותר מידי...פחדתי)

TOAST לעומת זאת....מעלה ל-43 ונשארת שם...זאת למרות שראיתי פה באתר האחד הת'רדים כי TOAST

יותר אפקטיבית מאשר PRIME95

בכל מקרה ראוי לציין שטמפרטורת המעבד במנוחה טוטלית נע בין 30 ל38 ובמאמץ (RENDERING של סרטים)...מגיע ל45

מה שמוזר גם שהטמפ ישר עולה ויורדת אם אני מפסיק RENDER אז היא תוך שנייה יורדת בשלוש-ארבע מעלות, ואותו דבר ההיפך....

זה לא נראה יותר מידי אמין.....

מעבד: 2.4C

לוח: 8IK1100

2X 512 WINBOND 3200

דרך אגב, כל תוכנות המאמץ באמת צריכות לרוץ כ"כ הרבה זמן?

לא מספיק רבע שעה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מאוד אמין וההבדלים בין מצב מנוחה ועבודה של 100אחוז אמור לקחת כמה שניות בלבד עד שהטמפרטורה עולה או צונחת

בשביל לבדוק טמפרטורה מקסימלית מספיק חצי שעה

בשביל יציבות מומלץ להשאיר 6 שעות

אם יש לך סביר זה אמור להגיע ל 50 חחח כי אצלי ש3 סמארט פאן על מקסימום וגם המאורר על המעבד אני ב 41

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יש לך קירור סביר זה אמור להגיע ל 50 חחח כי אצלי ש3 סמארט פאן על מקסימום וגם המאורר על המעבד אני ב 41

אז 50 מעלות תחת PRIME זה בסדר?

יש מה לדבר על אם אני נשאר עם כזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנסה ותראה... בכל מחשב זה שונה...

אגב בדקת תאימות עם הביוס לגבי הטמפ'.. אולי התוכנות לא קוראות טוב או משהו...

איך אפשר לבדוק תאימות עם הBIOS במאמץ??? זה נעשה ע"י תוכנת מאמץ.

מה גם שהטמפרטורה בBIOS מעט יותר גבוהה(2-3), כי אין התערבות של תוכנה שגם שולטת על הטמרטורה,

אפילו במנוחה...(ככה קראתי איפשהו).

לARMAGEDON

גם אצלך PRIME מגיע לכאלה טמפרטורות?

האם אפשר להתעלם מתוצאות PRIME ולהתחשב בTOAST שמגיע רק ל43 מעלות...כי אז אני במצב שמאפשר ..לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Without overclocking at all I never went above 40 degrees even with Prime 95 running. With overclocking with 1.600 V I go above 50 degrees up to about 56c with Prime 95 working.

I suggest you see what's the temperature while running programs like 2003 or actual games, that's the best measurement because those are the thing you really run on a daily basis.

Prime 95 temperatures are a bit too high to be taken seriously (unless you want to run it none stop).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אפשר לבדוק תאימות עם הBIOS במאמץ??? זה נעשה ע"י תוכנת מאמץ.

האם אפשר להתעלם מתוצאות PRIME ולהתחשב בTOAST שמגיע רק ל43 מעלות...כי אז אני במצב שמאפשר ..לא?

אני לא הייתי מתעלם מזה ורק הייתי מנסה קטן כדי לראות האםם העליה בטמפ' גדולה, אבל בעיקרון באובר (כמו שארמגדון אמר) הכי טוב זה לשמור על טמפ' נמוכה כמה שיותר ו-50 מעלות זה הרבה ולא טוב.

אגב, גם לי יש 2.4C וכשהוא במנוחה הוא מגיע גם ל-28 מעלות, אבל הפריים מקפיץ את הטמפ' שלו עד ל-51 מעלות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תכלס, המאמץ האמיתי שהמחשב הזה עושה, זה בעבודה עם אנימציה ווידאו (רנדרינג וכל זה)....כי זה מה שאני עושה.

אז בעבודה מהסוג הזה (עשיתי רנדר ב PREMIERE?) הוא מטפס בכיף ל43-45...יכול להיות שההיטסינק לא מונח טוב?

שמתי גם לב, שהמחשב נדלק אחרי מנוחה ארוכה אז הוא יציב על טמפרטורה ממש נמוכה בין 30 -35, ואז שאני מאמץ אותו הוא מטפס ושהוא חוזר למצב מנוחה אז הוא יורד ומתייצב על 37-40...

אני פשוט לא יודע מה נורמלי ומה לא...

דרך אגב הזמנתי מאוורר נוסף 120 שיהיה מקדימה למארז שלי 6A19 שכרגע יש בו רק מאורר 120 מאחורה...זה יעזור?

חוץ מזה בקשר לטמפרטורה בתוך המארז SPEEDFAN מראה כל הזמן 25 מעלות , לא משתנה אף פעם...נראה לי שבכלל החיישן לא עובד או לא מזוהה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה לא אמרתי ש50 זה טוב

ואני לא מאמין במה שיוני אמר על העריכה גראפית ודברים כאלה

כי לא חשוב רק עד איזה טמפרטורה המחשב שלך מגיע בעבודה יומיומית

חשוב מאוד גם לדעת מה המקסימום שלו במצב העכשווי..

בכל מקרה אין לי הרבה תשובות להגיד לך כי שאני על 41 מעלות

זה במקסימום של המאוררים שלי

מה שאתה יכול להיות בטוח שלא יקרה ביומיום.. זה רק שאני מפעיל תוכנות מאמץ

כי אם אני יפעיל את כל המאוררים על מקסימום אני פוגע בשמיעה שלי.. וזה לא בצחוק זה לגמרי ברצינות

אז תוכנות מאמץ בדרך כלל אני מפעיל שאני יוצא בבוקר מהבית וחוזר בצהרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...