תוכנות p2p, ftp מסרבות להתחבר בשימוש ב-hotbox - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תוכנות p2p, ftp מסרבות להתחבר בשימוש ב-hotbox

las3

Recommended Posts

שלום לכולם,

מאז שהתחלתי להשתמש ב-hotbox, יש לי בעיה שתוכנות מהסוג הנ"ל לא מצליחות להתחבר. מדובר לצורך העניין באימיול, יוטורנט ו-filezilla.

אני במערכת XP ומשתמש בחומת האש של המערכת ובנוסף ב-comodo firewall.

לגבי יוטורנט, ניסיתי לפתוח את הפורט דרך "forwarding" בתפריט של ה-hotbox אך זה כלל לא פתר את הבעיה. מבדיקה שעשיתי דרך היוטורנט (ב-setup guide) אני תמיד מקבל למטה את ה-V הצהוב עם הכוכבית והכיתוב שהפורט אינו פתוח.

דומה מאוד לזה: http://imageshack.us/photo/my-images/194/helpog.jpg/

סימנתי גם enabled ב-"upnp" בתפריט של הוט וזה עדיין קורה.

הגדרתי את ה-comodo ע"פ ההוראות שלהם באתר להגדרה מול יוטורנט ועדיין מופיע אותו V צהוב בתוכנה.

ניסיתי אפילו לסגור את שני הפיירוולים ולבדוק (בזמן שהפורט מופנה כראוי ב-hotbox), אך ללא שינוי.

כרגע מחקתי את כל מה שניסיתי כי אני רוצה להתחיל מחדש ואני זקוק לעזרה מכם. מה בדיוק אני צריך להגדיר ב-hotbox כך שהתוכנות יתחברו ללא בעיות (מלבד הפניית הפורטים שלעצמה לא עובדת)?

אולי אני צריך להגדיר כתובת IP קבועה נוסף לכל וזאת הבעיה?

אבל אני לא יודע אם זה הכרחי ואם כן, מה צריך להכניס בהגדרות במאפייני ה-TCP/IP.

או שיש הגדרות נוספות מלבד זאת (אולי דווקא באחד מהתפריטים ב-hotbox) שאני צריך לבצע?

נ.ב שאלה נוספת (סליחה על הבורות):

בעבר כשהיה לי מודם רגיל של הוט, ה-IP שלי היה שונה לחלוטין (יכול להיות מתחיל ב-"169.254") ורק כשחיברתי לו נתב והפעלתי את הרשת האלחוטית הוא היה משתנה לאחד מהסוג "192.168.1.10X". עכשיו בהוט בוקס כשהכפתור של האלחוט כבוי (וגם כשהרשת האחולטית מופעלת, לעיתים נדירות) ה-IP שלי נשאר "192.168.1.1X" - זה נורמלי? מדוע ה-IP ה"פנימי" כאילו "משתלט" על הכתובת הרגילה (מה שמופיע באתרים לבדיקת IP)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעבר כשהיה לי מודם רגיל של הוט, ה-IP שלי היה שונה לחלוטין (יכול להיות מתחיל ב-"169.254") ורק כשחיברתי לו נתב והפעלתי את הרשת האלחוטית הוא היה משתנה לאחד מהסוג "192.168.1.10X". עכשיו בהוט בוקס כשהכפתור של האלחוט כבוי (וגם כשהרשת האחולטית מופעלת, לעיתים נדירות) ה-IP שלי נשאר "192.168.1.1X" - זה נורמלי? מדוע ה-IP ה"פנימי" כאילו "משתלט" על הכתובת הרגילה (מה שמופיע באתרים לבדיקת IP)?

מהדברים אפשר להבין שהיה לך בעבר ראוטר .

זה לא משנה אם הWIFI של ההוטבוקס מופעל או לא, כל עוד הוא משמש כנתב אתה תקבל IP פרטי.

הדרך היחידה לבטל את היותו היא לבקש מהוט שיגדירו אותו כמודם בלבד.

אבל ללא ראוטר נפרד משלך לא תוכל לעשות זאת מבלי לאבד את היכולת לשדר WIFI.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...