מקלדת מכאנית מקנדה, עד 150 דולר. - עמוד 2 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מקלדת מכאנית מקנדה, עד 150 דולר.

Ymac

Recommended Posts

• תגובות 72
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני יכולה להמליץ בחום על Filco. יש לי שתיים, אחת עם חומים ואחת עם כחולים. מדי פעם אני מחליפה ביניהם, כרגע אני עם החומים. איכות בנייה מצויינת וכיף להקליד עליה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא הולך לחפש שוב... קראתי את זה בכמה פורומים. לכל חומרה קורה שיש פגמים אני האמת מתלבט בין המקלדת הזו ל CM TRIGGER. תגיד במקלדת שלך אפשר להנמיך את עוצמת התאורה?

חיובי, גם לכבות לגמרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה CM STORM שהזכירו פה מוגבלת ל 6KRO בהשוואה ל NKRO ברוב הדגמים שיש היום (בחירה מוזרה של CM STORM), אמור הלספיק אבל בכל זאת משהו לחשוב עליו.

המקלדות של אמורות להיות מצויינות, בנויות מאוד טוב ונראות מדהים. גם העיצוב המיוחד שלהם מאפשר תאורה הרבה יותר טובה (גם מראה וגם פיזור של האור). שווה לבדוק, במיוחד שהדגמים החדשים מגיעים עם כמה סוגים של סוויצ'ים ולא רק אדום (K70 ו K95).

גם ה MEKA G1 (יש גירסה חדשה מוארת) אמורה להיות מאוד טובה אבל אני חושב שיש להם רק אדומים ושחורים, העיצוב שלהם זהה לשל פילקו (ה Camouflage), לא יודע איפה מיצרים את המוארת אבל הגירסה הרגילה גם מיוצרת באותו מקום שמיצרים את הפילקו (ונראה לי גם את ה DAS). זה לא אומר שמדובר באותה מקלדת, כל חברה משנה דברים בהתאם למה שנראה לה חשוב, יכול מאוד להיות שה KEY CAPS והמיצבים של ה TT זולים יותר וכו'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקורסאיר באמת מצויינות, אבל עדיין לא יצאו לקנייה הדגמים עם הסוויצים השונים, רק אדומים בינתיים.

לא אהבתי את המראה של קולר מאסטר בכללי.

פילקו - אני לא מוצא מקלדת גדולה עם חומים (כולל נאמפד) רק עם כחולים, שחורים או אדומים.

הבונוס הוא שאפשר להוסיף משענת יד, נשמע נחמד.

דאקי - יש תאורה מתאימה ויש סוויץ׳ חום, הבעיה היחידה שזו הזמנה מראש, והם לא ממש יודעים מתי הן יצאו.

TT - שחורים ואדומים אני פחות התלהבתי, למרות שהמקלדות שלהם נראות טוב.

אז נשארו לי הדאס פרו והנייטהוק של מקס....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני כמה זמן Das החליפו יצרן OEM ומסתבר שאיכות הבנייה לא טובה כמו במקלדות Das המקוריות שיוצרו ע"י Costar.

דיון בנושא (באנגלית): http://geekhack.org/index.php?topic=35375.0

לכן לא מומלץ לקנות כעת מקלדת של Das אלא אם כן מדובר בדגם הקודם שיוצר ע"י Costar.

מומלץ לברר זאת עם החנות.

אם המקלדת יוצרה ע"י יצרן ה-OEM החדש (לא Costar) או שיש ספק כלשהו בעניין, לך על ה-Nighthawk X8.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי, אז את ממליצה על הנייטהוק.

למה לא התייחסת לדאקי? גם הן נראות איכותיות, וממה שהבנתי הן באותה הרמה כמו פילקו.

ואם מסתבר שהדאס בחנות יוצרה ע״י קוסטר, היא עדיפה על המקס?

תודה לכולם על העזרה עד כה, מעריך את זה מאוד :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...