המלצה על משחקי FPS ישנים יחסית ופחות מוכרים - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה על משחקי FPS ישנים יחסית ופחות מוכרים

dennis14

Recommended Posts

כל הרימייקים שמוכרזים ויוצאים בזמן האחרון (Rise of The Triad ו - Shadow Warrior) והכתבה הזאת - http://www.pcgamer.com/2013/08/04/reinstall-strife/

גרמו לי לרצות לחזור אחורה ולראות אם פספסתי איזה משחק FPS מעניין.

בישנים אני מתכוון (1999-2005) פחות או יותר.

רצוי שהמשחקים לא יהיו צבאיים/מלחמתיים (ג'נריים) אלא מקורייים/מעניינים יותר ולכיוון מד"ב/פנטזיה/גותי (סגנון Blood למשל)

אני אתן דוגמא לכמה שחשבתי לנסות: (מי ששיחק בהם מוזמן לתת רשמים)

Kingpin: Life of Crime

The Wheel of Time

Sin

Blood II: The Chosen

Shogo: Mobile Armor Division

Star Trek: Voyager Elite Force + Elite Force II

Nosferatu: The Wrath of Malachi

Chaser

Chrome

Tron 2.0

Project Snowblind

Area 51 (הראשון, לא Blacksite)

Pariah

Devastation

Tribes: Vengeance (ידוע בעיקר בתור משחק MP, איך הסינגל שלו ?)

יש גם את Strife שהוא ממש ענתיקה (1996), אם יש איזושהי דרך לשחק בו עם גרפיקה יותר סבירה אני אשמח לשמוע עליה.

כנ"ל לגבי Blood הראשון.

משחקים מוכרים שכבר ניסיתי אותם ואין צורך להזכיר אותם:

AvP 2, Nolf 1,2, Undying, Red Faction ו - Return to Castle Wolfenstein

Serious Sam, Painkiller

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 37
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

יש כמובן את דיסנט, שהוא FPS רכבי, כלומר, אתה לא הולך עם רובה אלא נוהג רכב עם . בדיסנט הרכב הוא חללית קטנה, והוא מאפשר תנועה תלת מימדית מלאה (מעלה מטה, ימינה שמאלה, קדימה אחורה ובנוסף סבסוב, גלגול ועלרוד). למיטב ידיעתי הוא לא ממש "קלאסי", ולמרות החדשנות שלו, ואף שהיה יחסית פופולארי בזמנו, הוא מעולם לא זכה למעמד ולבסיס מעריצים כמו שיש לדום למשל.

דיסנט 3 גם נראה טוב מאוד יחסית למשחק משנת 98, ויש לו עלילה של ממש בניגוד לקודמיו.

אולי דווקא הכרת אותו, אולי זה לא מה שאתה מחפש. בכל מקרה, אני מקדם את המשחק עדיין :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נשמע כמו משחק מעניין ואני רואה שהוא יצא ב - 1999, הוא מזכיר את Retrovirus החדש.

איך רמת הקושי של המשחק ? יש מודים לשיפור הגרפיקה/חבילות טקסטורות ?

ראיתי גם שיש משחק דומה מאותה תקופה בשם Forsaken שאמור להיות לא רע, הנה - http://www.gamespot.com/forsaken/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא בהחלט דומה לרטרווירוס, זה אותה משפחה של שוטרס (3DoF).

למשחק 5 רמות קושי, כנהוג בימים ההם. אני מעיד כשחקן מנוסה למדי, שברמות הגבוהות זה כבר באמת נעשה קשה. ברמות הנמוכות זה יותר פשוט, אבל עד ששולטים במכניקת המשחק עובר קצת זמן. אפשר לשחק עם מקלדת בלבד, אבל הכי מומלץ זה מקלדת ועכבר, או ג'וייסטיק. אני אישית מעדיף סטיק, אבל נראה שרוב מי שמשחק היום מעדיף עכבר. חבילת טקסטורות: לא שידוע לי, אבל יש לא מעט שלבים שנבנו בידי חובבים, וכרגע עובדים על חבילת שלבים שתהיה גדולה מאוד (10 שלבים + 1 סודי, אם אינני טועה. הקמפיין המקורי הוא 15 שלבים + 2 סודיים). בקשר למולטי, לא רק שקיים, אלא שיש גם מי שמשחקים בו. יש טראקרים לשם כך. ויש טונות של מפות מולטי שבנו חובבים.

בקשר לדיסנט 1 ו-2, יש פרוייקט בשם DXX-REBIRTH שמאפשר, תוך שימוש בטקסטורות והקבצים המקוריים, לשחק בדיסנט 1 ו-2 עם מנוע גרפי ששוכתב מחדש ונראה הרבה יותר טוב (הכל יחסי :P ), וגם משחק הרבה יותר מוצלח. עדיין צריך לקנות את המשחק בשביל הקבצים המקוריים.

את פורסייקן לא הכרתי, אלמד עליו עוד בהמשך, תודה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Kingpin הוא המשחק הכי טוב ברשימה שלך. נוספים:

Serious Sam (במקרה ופספסת, יש לך אפילו גרסת hd מאוד טובה)

Soldier of Fortune (ספציפית ממליץ על 2).

Painkiller (במקרה ופספסת)

Condemned: criminal origins

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסריוס סם ופיינקילר שיחקתי המון כמובן.

Condemned הוא מ - 2006 ונחשב מהחדשים מבחינתי, אבל בהחלט נראה משחק מעניין מאד (חבל שלא הביאו את ההמשך שלו למחשב כי העלילה נקטעת ככה).

SoF 2 הוא לא משחק צבאי ג'נרי למדי ? מה מעניין בו ? (חוץ ממערכת הפגיעות וקטיעות האיברים המגניבה לזמנה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Dark Messiah שיחקתי ועברתי, משחק מצויין (חבל רק שכל כך קצר).

אין כמעט משחקים כאלה וחבל (Dishonored דומה קצת אבל יותר התגנבותי, ובקרוב יוצא Hellraid אבל הוא נראה פחות מתוחכם ועם פחות דגש על הפיזיקה).

רידיק הוא יותר התגנבות מיריות, אבל אולי אנסה אותו בכל זאת (אני מאד אוהב את הדמות הזאת מהסרטים).

מ - 2006 ואילך אני מכיר בערך את כולם ככה שעדיף להמליץ על משחקים שיצאו לפני כן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

SOF2 ברוב הדברים היה שיפור בהשוואה לראשון, היה חסר טיפה החלק עם הכסף שמשלמים לך על כל עבודה, היה חסר את האזרחים שהסתובבו בשלבים (בחלק מהם) אבל חוץ מזה השאר היה שיפור. הם אפילו הכניסו מערכת התגנבות בסיסית. ה היה טוב יותר ממה שאנחנו רואים היום במשחקים, זזו יותר, הגיבו יותר לתנועה שלך, היו אגרסיביים יותר והגיבו כשהם נפגעו (עברו לירות ביד אחת, הפסיקו לירות וכו'). הוא גם הרבה יותר קשה מרוב משחקי היריות שיש היום.

בכל מקרה SOF2 הצליח יותר בזכות ה MP, אחד ממשחקי ה MP הטובים ביותר שיצא לשחק ובטוח יותר טוב מכל מה שיש לנו היום...

קראתי את הרשימה שלך, לא מצליח להיזכר במשחקים חוץ מהדברים המאוד ישנים, לחלקם יוצאים חידושים בשנים האחרונות. ROTT המקורי (גם החדש נחמד), shadow warrior, HERETIC/HEXEN.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Nox זה H&S סגנון דיאבלו ולא FPS.

Project Eden זה מעין משחק פעולה-טקטי מגוף שלישי בסגנון Freedom Fighters, אבל נראה מעניין בכל זאת.

Nightfire נראה די רע אני חייב להגיד, נראה לי משחק הג'יימס בונד הטוב היחיד זה Everything or שלא יצא למחשב.

מישהו ממליץ על Unreal 2: The Awakening ? איך המשחק ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למיטב ידיעתי, אנריל תמיד נחשב למשחק עם גרפיקה מעולה, מולטי נפלא, וסינגל מעפן. כל המשחקים שיש להם סינגל, לפחות.

לצערי לא שחקתי בו, תכננתי לשחק בראשון אבל לא התעסקתי עם זה עדיין. אז קח זאת בערבון מוגבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה שזכור לי הסינגל של אנריל היה לא רע, אבל מה אני יודע.. כששיחקתי בו הייתי עדיין ילד קטן שלא מבין מה הוא רוצה מהחיים [או מה המשחק רצה ממני :P ]

עדיין זרוק לי דיסק שלו, אולי נתקין אותו שוב ונראה מה הוא שווה

אנריל 2 לעומת זאת הרבה זמן רציתי לנסות ועד עכשיו לא יצא לי לשחק בו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסינגל של Unreal Tournament 99 מצויין. בכלל מדובר במשחק מהנה ביותר. רק קחו בחשבון שאם אתם רוצים להריץ אותו כמו שצריך על חלונות 8 תצטרכו להתקין את הפתרון הזה. שווה מאוד את המאמץ (הלא רב).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...