עובר דירה לחודשיים. איך משיגים אינטרנט כמה שיותר מהר? - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עובר דירה לחודשיים. איך משיגים אינטרנט כמה שיותר מהר?

asi1989

Recommended Posts

אני עובר לצפון לגור אצל סבתא שלי למשך חודשיים. יש לי מחשב נייד.

אצל סבתא שלי יש כבלים של הוט ולי יש ששייך לאורנג'. (לא יודע עד כמה זה רלוונטי)

איך אני משיג במחיר טוב למשך החודשיים האלו ללא כל ההתקנות מטעם הכבלים, אני לא רוצה לעשות נקודת גישה בשביל חודשיים, מה גם שהאינטרנט לא צריך להיות 100 מגה או משהו כזה, שיתאים לגלישה סטנדרטית.

דרך אגב אם זה עוזר, בבית יש לי של הוט וספק של בינלאומי.

יודע שזה דיון קצת מוזר, תודה לכם!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פרט מלגנוב מהשכנים, אין דרך.

טוב, חוץ מלהשתמש באינטרנט הסלולרי דרך המכשיר, או בכל זאת להזמין xDSL על קו הטלפון של סבתא. (אם יש לה, ובדרך כלל יש) במקרה הזה לא יהיו דמי התקנה, ותצטרך להגיע לבזק סטור כדי לקחת את המודם. ופשוט לבטל לאחר חודשיים ולהחזיר את המודם לחנות ללא קנסות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ללא התקנות אפשר רק אינטרנט סלולרי.

תתקשר לחברות ותשאל כמה עולה חבילת אינטרנט ללא הגבלה עם מודם סלולרי לחודשיים.

בעיקרון אתה קונה מודם סלולרי, שם בו סימקארד עם וזהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הדרישות שלך הם לא יותר מאימייל ולקרוא חדשות אתה יכול להסתדר עם חבילת גלישה סליולרית . בגולן למשל נותנים איזה 3 חודשים חינם ו 3גיגה ואז מאיטים אותך לחצי מגה אחרי חריגה . חצי מגה זה עדיין די מהיר בשביל גלישה באתרי חדשות ואפילו אפשר לראות סרטונים בyoutube (רזולוצית מינימום) .

כל מה שאתה צריך לעשות זה להפעיל tether . היתה לי פעם חופשה במקום בלי וניסיתי לשחק LOL או משהו כזה באינטרנט סליולרי וזה עבד גרוע בגלל הרבה spikes אבל הקצב היה סבבה . יכלתי עדיין לצפות במשחקים. מהירות האינטרנט הסליולרי זה בסביבות 7 מגה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

CTRL + Q to Enable/Disable GoPhoto.it

אם יש יחסים טובים עם השכנים ויש להם , תשים אצלם איזה ראוטר או משהו. תקבע איתם איזה סכום סימלי על השימוש וזהו, זה רק לחודשיים אז זה יכול להיות הסדר טוב.

חשבתי על זה האמת אבל לא ניראלי שיש יחסים כלשהם בבניין:)

בכל מקרה תודה לכולם!

אגב, למה צריך ראוטר אלחוטי? שהייתי שם עם הפלאפון הייתה לי קליטה חזקה במידה ורציתי להתחבר לאחד השכנים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...