משקיט דיסק קשיח 3.5" של GUP - ביקורות ומדריכי גולשים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

משקיט דיסק קשיח 3.5" של GUP

sell_parts

Recommended Posts

קניתי מכאן http://www.ebay.com/itm/130842162851?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1439.l2649 משקיט של החברה היפנית GUP. מדובר בכונן 5.25" שמכניסים לתוכו דיסק 3.5". אישית לא השתמשתי בכבל data+power המסופק אלא בכבל data שלי (מתחבר ישירות ללוח אם), בגלל ספק לתמיכה ב-6GB/s (המוצר יצא די מזמן). הכנסתי לתוכו כונן dm00st3000 די נפוץ. הוא לא מהמרעישים, ועדיין מתבלט מיתר הרכיבים במפרט שלי. שורה תחתונה: שקט מוחלט, זה עובד. חסרונות: מעל 600 ש"ח, לא לבעלי מארז שקט (חסר פואנטה). יתרונות: לא רכיב מכני, לא "יתקלקל" גם עוד 10 שנים. בסה"כ פח עם ספוגים מבודדי רעש. תאימות עתידית לכל כונן 3.5", אי תלות בטכנולוגיה sata\sas\sata express וכל מה שלא יבוא. לאודיופילים כמוני, ההשקעה לטווח ארוך. לכאורה נראה כאילו צריך להסיר מכסה אחד של bay 5.25" אבל לא (הברגתי קצת מאחורי ה-DVD). אז תכלס גם פגיעה "אסתטית" אין, למי שתהה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי קונה גם כזה..אני שמתי לכונן 3TB שלי מין מקרר כזה של AKASA עם גומיות בצדדים

אבל עדיין פה ושם אני שומע אותו..(מצד שני אני נורא בעייתי עם צלילים ואוהב שקט)

טוב שהוא לא עובד כל הזמן ורוב הזמן הSSD עובד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני זוכר שקראתי ביקורת אחת או שתיים חיוביות על הGUP היפני הזה לפני כמה שנים טובות.

לאולפן הקלטות מקצועי זה שווה את ההשקעה.

אותי דווקא מעניין איך אפשר ליצור לבד מארז השקטה בתקציב נמוך, וכמה יעיל הוא יוכל להיות יחסית לGUP.

אני חושב שהרבה אנשים(לעומת אלו שמוכנים להשקיע בGUP) יהיו מעוניינים בכך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...