מאיפה ניתן לקנות באינטרנט מחברים לאודיו באיכות סבירה? - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מאיפה ניתן לקנות באינטרנט מחברים לאודיו באיכות סבירה?

Elad128

Recommended Posts

אני מחפש מקום שבו אוכל לקנות מחברים באיכות נורמלית. עדיף באינטרנט.

רוב המחברים שנתקלתי בהן דרך איביי ושאר האתרים הסיניים היו באיכות מאוד נמוכה. מתעקמים ונשברים נורא בקלות.

מה שאני מחפש זה בעיקר PL 3.5 ו RCA - זכר ונקבה.

אני לא מחפש high-end (אם כי אשמח לשמוע גם על מוצרים כאלו) אלא איכות סבירה. וכמובן כמה שיותר בזול..

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא באינטרנט...אלא אם כן באתרים מאודדד ספיצפים למטרות אלו(אודיופילים)

אבל אם את יכול לקפוץ להר ציון אתה תמיד תוכל להסתובב שם בחנויות ולבקש איכות טובה

ראיתי אצל סימן טוב שיש לו מחברים שנראים באיכות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. אפשר לקנות כאן: http://www.redco.com/home.php

ב. מניסיון שלי, מכל החברות הסבירות (מבחינת מחיר), אני יכול להמליץ על Canare ועל Neutrik. יש גם דברים אחרים, כמו לדוגמא amphenol (מקווה שרשמתי נכון) - הם גם בסדר אבל לפחות הדגמים שאני ניסיתי הרגישו כמו ניסיון לחקות את ניוטריק, ניסיון שלא לגמרי צלח. כמובן שלא ניסיתי הכל, ותמיד יש את הדברים היקרים בצורה מחרידה (Cardas, Bullet Plugs וכו').

ג. לכל חברה כמעט יש דגמים שונים עם מחירים שונים ואיכות שונה.

ד. יש בארץ את סנטרוניקס ליד מכון מור ברמת-גן (על גבול בני ברק), הם מייבאים את ניוטריק. המחירים אצלם יקרים יותר מבחו"ל באופן משמעותי, אבל ליחידה-שתיים זה יותר נוח ויותר מהיר.

ה. אם אתה מהסביבה שלי (חדרה), אתה מוזמן לקפוץ לביקור - יש לי כמה סוגי חיבורים ותוכל לראות בעצמך ולהעריך מה לדעתך יותר טוב. אני אוהב להשתמש בקונקטורים של Canare ל-RCA ו-3.5mm (זכרים, לא יודע אם יש להם גם נקבה לכבל). הם עולים סדר גודל של 4-5$ ליחידה אם אני זוכר נכון, ולחיבורי 6.5mm (רבע אינץ') וחיבור XLR אני משתמש ב-Neutrik (בסדרות הנורמאליות).

ו. מבחינת חיווט, אני מניח שגם תתלבט לפה לשם. אחרי שניסיתי מלא שטויות, כל מניי כבלים SPC (נחושת מצופה כסף), ועוד הרבה כבלים יקרים - בסוף חזרתי לבסיס. אני משתמש ב-L4E6-S של Canare. זה כבל star-quad מנחושת, גמיש יחסית לעובי ולאיכות, והוא עם סיכוך מאוד צפוף שזה משהו שאין בכבלים הזולים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ziggy, אפשרי שתהייה אי התאמה בדעות שלנו. כל אחד מדבר מהניסיון שלו, ולכן גם הצעתי לפותח הדיון להגיע אליי לביקור ולראות בעצמו את הקונקטורים (לפחות אלה שיש לי כרגע), כי אין טוב ממראה עיניים (חוץ מניסיון לאורך זמן כמובן :)).

ag43, אני לא יודע אם תמצא משהו כזה באיכות גבוהה, זה משהו שהוא לא נפוץ בדר"כ. אתה יכול תמיד להכין לבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ag43, אני לא יודע אם תמצא משהו כזה באיכות גבוהה, זה משהו שהוא לא נפוץ בדר"כ. אתה יכול תמיד להכין לבד.

לפני שנתיים מצאתי משהו טוב באיביי. היום לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

anatoli, אני לא ממש גר באזור חדרה. אבל תודה על ההזמנה :xyxthumbs:

האתר שהבאת נראה ממש נחמד ומסודר וגם המחירים של המשלוח בסדר.

לדעתי אני אקנה כמה סוגים (ראיתי שיש כאלה גם חור גדול יותר לכבל שזה ממש שימושי) ואבדוק אותם.

לגבי החוטים, האם תהיה בעיה להשתמש בכזה לסטריאו?

http://www.redco.com/Canare-L-2B2AT.html

ניתן להשתמש בחוט של הסיכוך או שדבר כזה עלול ליצור בעיות (ניתן בכלל להלחים את החוט הזה?) ?

תודה על התגובות!

נ.ב.

במהלך חיפוש של datasheet הגעתי לאתר של bhphotovideo.. מסתבר שגם הם מוכרים מחברים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מה שאני משתמש בו. אני קניתי לפני הרבה מאוד זמן גליל של 100מטר (אחרי שהכמה עשרות שהיו לי לפני כן נגמרו), ולדעתי זה יחזיק לי עוד הרבה שנים בשימוש שלי- כבל מצוין.

http://www.redco.com/Canare-L-4E6S.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...