נראה שזה סופי - אוסף החלאות הנקרא ממשלת ישראל החליט לשחרר ללא תמורה 104 רוצחים ערבים - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נראה שזה סופי - אוסף החלאות הנקרא ממשלת ישראל החליט לשחרר ללא תמורה 104 רוצחים ערבים

vic07

Recommended Posts

• תגובות 211
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא נראה לי שהייתה להם ברירה. גם בנט היה עושה את אותו הדבר אם הוא היה ראש הממשלה.

מה שטוב זה שנתניהו הצליח להוציא מהם ויתור על קווי 67 וזה הרבה יותר חשוב.

בכלל vic אתה נשמע כל החברה שמתלוננים על לפיד שהוא פוגע במעמד הביניים וצריך להסביר להם שאין דרך קסם לסגור את הגירעון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאף אחד לא נראה קצת אבסורד שאנחנו כביכול צריכים לעשות ויתורים בשביל שרק ישבו לדבר איתנו חח?

הם הצד המסכן שסובל באמת. אם הם לא באמת רוצים לגשר ולסיים את הסיכסוך - FUCK THEM.

שימשך עוד מאה שנה מצידי, להם יש את היד החלשה, ויסבלו פי כמה.

העניין הוא שאנחנו כנראה רוצים את זה הרבה יותר מהם... עולם הפוך. :facepalm:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קראתי את הכתבה מי צריך אנשים מפגרים כאלה בארץ שתלך לחיות יחד עם המחבלים

והכי עצוב שהיא לא אוהבת את אבא שלה ומעדיפה ערבים רוצחים במיוחד את אלה

שרצחו את אבא שלה בושה את והגישה שלך ושל עוד הרבה אנשים בארץ הם סרטן וסכנה למדינה

כי את במקום לגרום להם להפסיק כמו שאת אומרת את עושה ההפיך מי צריך אנשים כמוך בארץ בושה בושה

ומסכן אבא שלך שהבת שלו מעדיפה את הרוצח ולא סתם היא עוד רוצה לחבק אתו טיפשה ומגעילה

מעדיפה את הרוצח צריך להשים אותך ואת הרוצח באתו חדר בכלא וגם את כול מי שמשחריר רוצחים

סתם כי בא לו הוא לא פחות מסוכן למדינה שלנו ואפילו יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדובר על אישה שידעה כאב ושכול.

אימה לילדים שמחפשת לקבל ולהעניק נחמה.

היא לא רוצה לחיות עם שנאה בלב, וזה בסדר גמור.

אם עושה לה טוב לחשוב על הרוצח כילד מבובלבל ומפוחד שעשה טעות ומצטער על כך, שתמשיך להאמין בכך.

אשליה טובה יכולה להיות הרבה יותר מועילה מהמציאות הרחבה.

אבל מפה ועד לשחרר רוצחים שרובם המוחלט אינם מצטערים כלל.

ולעודד גלים נוספים של רציחות על ידם ועל ידי אלו שרואים בכך הוכחה לניצחון דרך הטרור.

ולהחליט החלטות מדיניות ובטחוניות שמשפיעות על כלל הציבור, יש מרחק גדול מאווווווווווווווווווווד.

אז סליחה גבירתי, סליחה אדון כתב מחמד(או עיתונאי בשירות השקר), אתם מפיצים הזייות שגורמות נזק לאחרים.

אשליות אישיות שעושות לכם טוב זה דבר אחד, והפצתם וחיזוקם של אשליות קולטקיביות שעושות לאחרים רע זה דבר אחר לגמרי.

- - - תגובה אוחדה: - - -

אתה יודע איך מתנהל משא ומתן?

כן.

נותנים לצד השני ולא מקבלים כלום בחזרה.

מה, לא?

זה מה שלימדו אותי כישראלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ביבי נהיה קיצוני מאוד אבל לא לטובת העם שלו אלה לטובת הערבים וזה כבר נהיה בעיה צריך להפסיק את השטויות שהוא עושה

בזמן האחרון זה לא משרת את המדינה טוב וזה ניראה ועושה רע מאוד לאזרחים ולמדינה מספיק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לטובת מר קוד בינארי, אני אסביר שוב למה היתה כוונתי בשאלה לגבי "יפי נפש" שהתגלגלה לדיון בנושא ענישה קולקטיבית. השאלה היא לא כיצד היית פועל מלכתחילה. השאלה היא עד לאן היית מוכן להגיע אם כל "טיפול" חמור פחות לא מצליח לפתור את הבעיה (לאו דווקא באותו מקרה ספציפי, אלא גם מנסיון של מקרים דומים בעבר).

נפרק רגע את מטרת בכל הסיפור הזה (אני מדבר על הדוגמה שהבאתי, לא נושא הדיון העיקרי שהוא שחרור המחבלים) לגורמים:

מטרות הביניים הן (1) למצוא את הרוצחים ו(2) לתת להם עונש ראוי. מטרת העל היא למנוע השנות של מקרים כאלה בעתיד. עתה אני חוזר על השאלה: עד לאן אתה, שכנראה לא מגדיר את עצמו כ"יפה נפש" במובן הגנאי של המילה, היית מוכן להגיע בשביל להשיג את המטרות הללו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו, זה ברור לאן אתה חותר

ברור לכולם שהיית מעמיד את כל הכפר בשורה ויורה כל 5 דקות למישהו (כולל זקנים, נשים וילדים) בראש עד שהיית מקבל תשובות.

וגם ברור שלהשקפתך, מי שמתנגד למהלך כזה הוא "יפה נפש"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...