מודינג למתחיל - נוספו שאלות חדשות בעמוד 3. - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מודינג למתחיל - נוספו שאלות חדשות בעמוד 3.

JediMaster

Recommended Posts

שלום לכולם!

ראיתי מה ניתן לעשות במודינג והתאהבתי =P. יש למישהו רעיונות מה מודר מתחיל יכול לעשות? LCD נראה לי נחמד וכבר עבדתי עם הפורט של המדפסת בעבר וקצת אלקטרוניקה אבל זה נראה לי קצת מסובך מדי למתחילים... יש איזה משהו פשוט ככה ונחמד? אני לא רוצה להתעסק עם חיתוך ועיצוב... יותר משהו בכיוון של תאורה או אלקטרוניקה.

ועוד שאלה... המחשב שלי עושה המון המון רעש. יש דרך כלשהי לגרום לו להפסיק =P?

והשאלה האחרונה היא בקשר לOC. נגיד אני שם עוד כמה מאווררים בתוך המארז וכמה חיתוכים לאוורור, אני יכול לקרוא לזה OC? אחרי הכל מה זה עושה? קצת מקרר?

יש לי P4 1.3, שווה בכלל לנסות לעשות לו OC?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לכולם!

ראיתי מה ניתן לעשות במודינג והתאהבתי =P. יש למישהו רעיונות מה מודר מתחיל יכול לעשות? LCD נראה לי נחמד וכבר עבדתי עם הפורט של המדפסת בעבר וקצת אלקטרוניקה אבל זה נראה לי קצת מסובך מדי למתחילים... יש איזה משהו פשוט ככה ונחמד? אני לא רוצה להתעסק עם חיתוך ועיצוב... יותר משהו בכיוון של תאורה או אלקטרוניקה.

וואלה אני לא יודע מה כדי לך וזה דיי החלטה שלך אבל אתה יכול ללכת למדריכים באתר או לגלריה ולראות ויש כמה שאולי תרצה:

כבלים מעוגלים,פאן באס,וזהו האמת שאני יותר אוהב תקטע של העיצוב וזה אב כל אחד וההחלטות שלו ,שיהיה בהצלחה ומזל"ט.

עריכה: הרגע שמתי לב שהיה המשך בקשר לOC אז מצטער להגיש לך את זה אבל .... ממש ממש ממש לאא!!!

OC זה להמהיר את המעבד או חלקים אחרים כמו כרטיס מסך וזה ממש מסובך אז לפני שאתה עושה ואם בכלל תקרא על זה טוב טוב.

עכשיו כדי לעשות OC אתה צריך דברים שמתאימים כמו קרור טוב וגם שהחלקים הרכיבים יהיה טובים כי אף אחד לא רוצה מעבד שמת אחרי חודש או חס וחלילה מעבד שרוף.

זה תלוי מאוד מה המיפרט שלך,אבל אם זה אני לא מציעה אבל התחום שלי זה פחות OC ככה שיש אנשים שבטוח יתנו לך תשובה יותר מספקת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הממם.. נגיד אני לוקח נגד טמפרטורה אוקיי אז איך אני מחבר אליו LCD? כמובן שהמעגל לא קשור למקור הכוח של המחשב, אבל עם חיתוך והכל אני יכול לשים אותו בתוך המחשב וזה נותן לזה סטייל.

נגיד ואני רוצה (סתם בתור דוגמא) לעשות מעגל עם הLCD הכי פשוט ונגד טמפרטורה, למישהו יש סכמה של זה, כמה זה יכול לעלות ואיך זה צריך להעשות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עריכה: הרגע שמתי לב שהיה המשך בקשר לOC אז מצטער להגיש לך את זה אבל .... ממש ממש ממש לאא!!!

OC זה להמהיר את המעבד או חלקים אחרים כמו כרטיס מסך וזה ממש מסובך אז לפני שאתה עושה ואם בכלל תקרא על זה טוב טוב.

עכשיו כדי לעשות OC אתה צריך דברים שמתאימים כמו קרור טוב וגם שהחלקים הרכיבים יהיה טובים כי אף אחד לא רוצה מעבד שמת אחרי חודש או חס וחלילה מעבד שרוף.

זה תלוי מאוד מה המיפרט שלך,אבל אם זה אני לא מציעה אבל התחום שלי זה פחות OC ככה שיש אנשים שבטוח יתנו לך תשובה יותר מספקת

למה אנשים נותנים עצות בדברים שאין להם מושג אני בחיים לא יבין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא בטוח מה הבן אדם שאל כי הוא הפחיד לו תצורה ככה שהוא מחק תשאלה אבל זה בכלל לא מסובך , ובכלל לא מסוכן, אם אתה יודע מה אתה עושה , נזהר , ולא עושה שטויות ...

מה הקשר לזה שאינטל לא טובים באוברקלוק אין לי מושג ואני דיי בטוח שמעבד באוברקלוק יחזיק יותר מחודש וחצי לפי מה שהוא רשם..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי דבר ראשון אין דבר כזה פנטיום 4 1.3 הפנטיום 4 התחיל מ 1.4 ג'יגהרץ, ואני בטוח ב 99 אחוז שיש לך גם זכרונות RDRAM ולוח של אינטל זתומרת שמאוברקלוק אתה יכול לרדת למה בלוחות של אינטל אי אפשר לשנות כלום.

תעשה לכרטיס מסך

לגבי אני הייתי מתחיל מחלון ותאורה, קצת סידור ועיגול כבלים ואחורי זה חושב על העתיד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל יש לי פנטיום 4 1.3 - אני יכול אפילו להביא הוכחות אבל באמת לא נתעכב על זה נכון? וגם יש לי באמת RDRAM (לצערי קצת..)

בכל מקרה, איך אני עושה למשל מעגל שמראה את הטמפרטורה הפנימית של המחשב עם LCD? חיתוך מארז אני לא בטוח אם אני רוצה לעשות בינתיים...

לא יודע, אני רוצה משהו בסיסי ופשוט =\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש פנטיום 4 1.3 ג'יגה הרץ אבל המעבד הזה הופסק כמעט מיידית עקב בעיות קריטיות בייצור.

לכן הדגם שאחריו (1.4) נחשב לפנטיום 4 הראשון...

בכל מקרה אני מבקש לא לדבר פה על , זה פורום אחר.

לפותח הת'רד, אתה יכול לבנות מסך LCD שיראה לך נתונים שונים שתשדר לו דרך היציאה הפרללית, גם את הטמפ'.

LCD שיחובר ישירות לחיישן טמפ' יהיה יותר מסובך לעשייה, ולדעתי די מיותר עקב ההצעה הנ"ל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש פנטיום 4 1.3 ג'יגה הרץ אבל המעבד הזה הופסק כמעט מיידית עקב בעיות קריטיות בייצור.

לכן הדגם שאחריו (1.4) נחשב לפנטיום 4 הראשון...

בכל מקרה אני מבקש לא לדבר פה על , זה פורום אחר.

לפותח הת'רד, אתה יכול לבנות מסך LCD שיראה לך נתונים שונים שתשדר לו דרך היציאה הפרללית, גם את הטמפ'.

LCD שיחובר ישירות לחיישן טמפ' יהיה יותר מסובך לעשייה, ולדעתי די מיותר עקב ההצעה הנ"ל...

רק שניה, אתה טוען שהמעבד שלי לא יציב =P? אני אטבע את אינטל! =P

את האוברקלוקינג כרגע עזבתי, ובמילא אם אני יעשה משהו לכרטיס מסך זה לא יהיה בקרוב.

תוכנה כמו CrystalFontz או מה שזה לא יהיה מציגה טמפרטורה פנימית? אם כן זה יכול להיות נהדר. אבל פשוט זה המודינג הראשון שלי ואני לא רוצה להסתבך ולמצוא את עצמי עם מחשב גמור. את החלון אני יעשה נראה לי בפלסטיק שמקום המיותר לעוד כונן CD. גם את המדריך של הLCD לא הבנתי בצורה מלאה את החיבורים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב בוא אני אספר לך סיפור

יום אחד החליטו להוציא פנטיון 4 ולעשות מהפכה...

אבל זה היה קשה כמו שאתה יודע אך לסוף הם הצילחו ושיחררו לחנויות,הראשונים היו האמת משהו דיי מוזר זה היה דיי 3 עם תוספת קטנה מאוד ועוד תוספת גדולה מאוד של כסף.

אני יכול גם לספר לך שאני הייתי מהראשונים שקנו פנטיום 4 אבל את הזה ה"אמיתי" יענו שממש היה פנטיום 4 כמו כל פנטיום4 אבל הבעיה שלי הייתה שאז לא היה עוד כמעט פנטיום 4 "אמיתי" ולכן לא ייצאו עדיין לפנטיום4 ואני נתקעתי עם מארז מסריח וקטן של 3.

אני לא בטוח שזה מה שיש אצלך ושזה בדיוק מה שהיה עם הפנטיום 4 אבל היה סיפור כזה ובעיה מי שפה יודע מה קרה שייתקן אותי :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול לצייר דוגמאות פרחוניות על המארז

חשבתי יותר בכיוון של צבעי הקשת או מצעד הגאווה אבל וויתרתי ;)

בכל מקרה עם המארז אני לא רוצה כרגע להתעסק. אני מעדיף יותר משהו "אלקטרוני" מאשר "עיצובי". למרות שגם זה יגיע כשיהיה לי זמן וחשק.

מישהו פעם ניסה לעשות עם שפת תכנות והפורט הפרללי שכשאומרים "אור" ידלק לד או אור בחדר? אני עשיתי את זה 8).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...