יומן בנייה M10 וקירור מים "קטן" - עמוד 2 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יומן בנייה M10 וקירור מים "קטן"

WitheNoise

Recommended Posts

• תגובות 61
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

המאוורר הראשון הוא yate loon כשקניתי אותו הוא היה מאד ממולץ כאן באתר.

לא יהיו חדשות מעניינות בקרוב אני מחכה למשלוח של ה rigid tube.

אולי אעלה של האטימה של האווררים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמרתי שלא יהיו עדכונים עד שאני אקבל את הצינורות החדשים, אז אמרתי, קרה משהו ששווה לשתף.

ביום שישי האחרון ניסיתי להפעיל את המערכת על ריק, כלומר משאבה ורדיאטורים (כדי לנקות אותם), ועל הדרך לבדוק שלא הרסתי את המאווררים וכמובן לנסות את הmonsoons.

יופי לי, לא הרסתי את המאווררים בצביעה, והם עובדים יותר טוב מהyate loon.

לא יופי לי הרסתי משאבה ישנה שהייתה לי, הרסתי את האטם לייתר דיוק, ולכן הרצון שלי לניקוי קטן נכשל.

ונעבור לחלק האומנותי,

dxwp.jpg

rko3.jpg

הסיפור הוא כזה הצינורות שהשתמשתי בהם ישנים, חלקם משומשים וחלקם לא, מן הסתם המשומשים פחות גמישים מהלא משומשים, אך לא זאת הבעיה, ניסתי לחזק את החלק החיצוני של הmonsoon עד שלא הצלחתי לסובב יותר , מסתר שזו הייתה טעות, ראו רעייה לעיל.

דבר נוסף שגיליתי, יכול להיות שכולם כבר ידעו אותה, שרצוי להרטיב מעט את הצינור לפני ההרכבה, כי אז הכל מסתובב הרבה יותר חלק, אם זה היה צינור חשמל היינו משמשים בסבון, זה ידוע לכל מי שהשחיל חוטים בתעלת חשמל.

כנראה שזה גם רלוונתי עם הMonsoon, טוב אז הרסנו אחד מזל שיש עוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהצלחה

יש לך מארז עם פוטנציאל עצום, נצל אותו

נוספות שלו יתקבלו בברכה.

טיפ קטן על חשבון הבית, אני לא יודע באיזו משאבה תעשה שימוש- אך תנסה לצמצם את אורך הצנרת והשימוש במתאמים, פחות התנגדות משמע ביצועים טובים בהרבה

אני גם הייתי מחליףמ בין הרדיאטורים, של הלופים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כלכך פדנט שזה מעצבן אותי :kickme2:

מסתבר שבM10 השלוש חורים בצד ימין של המארז לא מתאימים לרדיאטור 120.3 :kopfpatsch:

במערכת מים הישנה שלי יש 3 רדיאטורים של 120.1, וזה לוקח לי מלא זמן לעשות את העברה הזו כי מהערכת הישנה עדיין עובדת (אני עדיין צריך מחשב), ואני כרגע עובד על חיבור של רדיאטור 120.3 ישן שיש לי במקום השלוש של ה120.1, וכך יוצא שאני עובד על שני מערכות בו זמנית (שאחת מהן "In production"), והאם כבר הזכרתי שאני פדנט, אז הכל נעשה בזהירות שחס וחלליה לא אשרוט את המארז החדש, או בקיצור כאב ראש (but a good one).

מקווה להעלות בהקדם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה אומר שהמרווח בין הברגים הוא לא 15ממ?

אולי מדובר ב17ממ עבור הטרמוצילים הישנים?

shit לא ידעתי שיש הבדל בין הברגים זה מסביר כמה דברים, אני אנסה את ה120.3 הישן שלי זה יחסוך לי מלא עבודה, אעדכן בערב.

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...