עצה לאוברקלוק ל2.4C - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עצה לאוברקלוק ל2.4C

yonni

Recommended Posts

אני לאחרונה התחלתי להשתעשע ברעיון של אוברקלוק למחשב שלי...

יש לדעתכם רעיון לאוברקלוק מורגש ובטוח מבלי לקנות אמצעי קירור נוספים בהתחשב במפרט זה:

Gigabyte GA-8IK1100 875P Motherboard

INTEL 2.4C

DDR- 512MB 3200 Winbond Memory

X 2

Compucase-HEC Midi Tower CI-6A19 Front USB

הבנתי שהלוח אם שברשותי הוא לא משהו ל OC, אבל שוב אני רוצה משהו קטן....לא גרידי.... תודה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תלוי מה אתה מגדיר בטוח

מבחינתי בטוח זה להשאר עם מינימום סיכויים לבעיות (בעקבות הOC) ולכן אני משאיר את המעבד על מתח המקור

אני לא מבין גדול בלוחות גיגהבייט אז בעניין הזה אני לא יוכל להרכיב

אני רק רוצה לציין שיש לי סלרון 2400 והגעתי איתו (לא ניסיתי יותר, נעצרתי פה בלי סיבה מיוחדת) ב3 גיגה

אני מרגיש את ההבדלים ואחרי שימוש של הרבה זמן יהיה לי מאוד קשה לחזור לשימוש במהירות סטוק (2.4)

אני מאמין שעם מאוררים טובים זרימת אוויר טובה (סידור חוטים וכדומה) אתה תסדר בסדר עם הטמפרטורות

אני רוצה לציין שטמפרטורה 40-43 זה לא רע

יש כאן אנשים (אני לא בקטע של להזכיר שמות *אהם* בנצי וגוהן *אהם*) שחושבים שאם זה מעל ה35 מעלות זה נורא ואיום

אני נותן את המילה שלי ש40 מעלות לא יפגעו במעבד ולא יקצרו את אורך החיים שלו, אין בזה שום דבר רע

אני עשיתי עם סלרון 2גיגה אובר ל 2.9 והדבר היחידי שהפריע לי זה הטמפ בגלל שהיה רק מאורר מוציא מאחורה, ואיזה מאורר מצ'וקמק מקדימה שבקושי הכניס אוויר.. סידור חוטים היה בסדר והיה את המאורר שמגיע מאינטל עם אותו מעבד...

מאוד חשוב לשמור על טמפרטורה ועל מעבד יציב (בדיקה של כמה שעות עם תוכנת מאמץ כגון PRIME95)

שיהיה לך בהצלחה.

עצה ממני, אם אחרי האוברקלוקינג אתה לא מרגיש הבדל אני ממליץ אישית להחזיר למהירות סטוק

כי אני לא מחפש לעוד כמה נקודות בבנצ'מרקים ולא בשביל להגיד "עשיתי את זה!"

אני מחפש תוצאות נטו, במינימום סיכון ופגיעה ברכיבים

אז אם לא יוצא לך שום דבר מעשי מזה.. חבל על הסיכון (אפשרות לביטול אחריות, אולי לא באחוזי סבירות גדולים אבל אי אפשר להעלים מזה עין)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בלי אין סיבה להחליף למעבד

סידור חוטים וזרימת אוויר מינימלית תספיק לגמרי

בכל זאת יודעים מה הם עושים והם לא יתנו סתם מאורר שלא שווה כלום..

בלי העלת מתח למעבד עדיין הטמפרטורות עולות, לא בהרבה אבל לי הם עלו בערך ב 3 או 4 מעלות

שעם משחה\גריז טרמי טוב, אפשר להעלים גם אותם.. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עצה ממני, אם אחרי האוברקלוקינג אתה לא מרגיש הבדל אני ממליץ אישית להחזיר למהירות סטוק

כי אני לא מחפש לעוד כמה נקודות בבנצ'מרקים ולא בשביל להגיד "עשיתי את זה!"

אני מחפש תוצאות נטו, במינימום סיכון ופגיעה ברכיבים

אז אם לא יוצא לך שום דבר מעשי מזה.. חבל על הסיכון (אפשרות לביטול אחריות, אולי לא באחוזי סבירות גדולים אבל אי אפשר להעלים מזה עין)

זאת בדיוק נקודת המוצא שלי לעניין...אני לא משחק אפילו במחשב, העבודה שלי היא בוידאו, ואנימציה.....

אני מחפש שיפור בביצועים במינימום סיכון....ומבלי לקנות אמצעים נוספים מלבד המפרט הקיים שיש לי.

אם זה לא שווה, ויש בכך סיכון כלשהו אז אני ארד מהרעיון ולא מאוכזב.... ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי , הסיכון למעבד מאוד מאוד קטן באוברקלוק , כאשר אתה יודע מה אתה עושה , אין סיבה שיקרה משהו , גם אם תעלה מתח באיזה 1V זה עדיין לא ממש יהרוס את המעבד... מקסימום בעתיד תצטרך לחזור למהירות סטוק , אבל זה לא הורס את ביצועי המעבד לעתיד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעייה שאני לא מצליח אפילו לאבחן את המצב כמו שצריך עוד לפני שאני מתחיל אוברקלוק...

המעבד במצב מנוחה זז באיזור ה 38-42....לפי מה שהצלחתי לבדוק.....

אפילו ניסיתי אוברקלוק קטן והעליתי מ-200 ל-210, והמחשב נפל אחרי שעשיתי LOG IN ל , אחריי הWELCOME SCREEN

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...