Viewsonic VA1928WM - מסך מציג לשניה ואז הופך לשחור - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Viewsonic VA1928WM - מסך מציג לשניה ואז הופך לשחור

ArielBiMBa

Recommended Posts

http://www.viewsonic.com.au/products/lcd/VA1928wm.php

היי,

ברשותי המסך הנ"ל ויש איתו בעיה שברגע שמחברים אותו אל המחשב הוא מציג אך שניה לאחר מכן כבה, לאחר כמה דקות שוב נדלק לשניה ושוב כבה.

ניסיתי לחבר אותו עם כבל אחר/בכניסה אחר/למחשב אחר והבעיה נמשכת.

הנחתי שהבעיה היא בחיבורים, אולי משהו קצת רופף שם בפנים, וחיפוש העלה שאולי גם יש איזה קבל בעייתי שצריך להחליף, אך אז נתקלתי בבעיה אחרת - אני לא מצליח למצוא כיצד בכלל פותחים את פאנל החיבורים של המסך, אין שום ברגים או משהו בסגנון שנראה כאילו הוא לשמש לפתיחת המסך. אז 2 שאלות בעצם:

1. יש למישהו במקרה את המסך הנ"ל ויש לו מושג כיצד פותחים אותו? באחת מהתוצאות בגוגל נאמר שיש שני שקעים בתחתית הפאנל שיש ללחוץ אותם פנימה ואז המסך ייפתח אך לא ראיתי שקעים כאלה אצלי.

2. יש למישהו מושג מדוע הבעיה מתרחשת? מישהו נתקל במקרה בבעיה דומה עם מסך דומה?

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זהו שניסיתי לפרק את הרגל וגם בזה לא ממש הצלחתי..לא ברור איך עובד החיבור שלה למסך ואני מפחד להפעיל כוח רב מדי ולגרום לנזק.

ניתוק הכבלים לא עזר, אני אבדוק את המדבקה.

ואת המסגרת ניסיתי לפתוח (עם סכין יפנית) וגם לא הלך, היא מחוברת חזק מדי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפעמים ברגל יש מכסה פלסטיק נשלף (שאתה יכול למשוך) ומתחתיו יש ברגים

ואל תפרק את זה אם סכין יפנית, אתה יכול לחתוך את הכבל נתונים של הלחצנים שמתחת למסך אם הוא עובר שם קרוב איפה שהוא. תשתמש אם מברג שטוח או 2 מבגים (כך ש 1 אתה יכול להשאיר תקוע איפה שכבר הצלחת לפתוח)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה לי מסך VX924 עם אותה הבעיה.

נראה שזו בעיה נפוצה בקבלים.

אצלי זה נפתר אחרי החלפת מספר מקבלים, אבל הבעיה חזרה לאחר מספר חודשים.

שוב התנפחו קבלים שוב החלפתי, בפעם השלישית מסרתי את המסך לחבר שפירק אותו לחלקי חילוף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קבלים שמתנפחים שוב = יכול להיות ששמת קבלים שלא מתאימים לתנאי העבודה במעגל (ripple/טמפרטורה וכו) או שמשהוא אחר בכרטיס דפוק (למשל מיישר או הלחמה של רכיב כלשהוא)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...