עומד להגמר לי המקום ב-SSD לאחר התקנת מערכת הפעלה ושני משחקים - עמוד 3 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עומד להגמר לי המקום ב-SSD לאחר התקנת מערכת הפעלה ושני משחקים

idanmal

Recommended Posts

למרות שאנו ממש סוטים מהנושא - אני חייב לציין שה-PF אצלי מבוטל כבר למעלה משנה וחצי (מאז שיש לי 16 ג"ב במחשב)

מעולם לא היה לי מסך כחול ומעולם לא היתה לי אפלקציה שלא היה לה מספיק זכרון

וכן אני משתמש בלא מעט (יש לי כמעט תמיד איזה מכונה או שתיים וירטואליות שלוקחות לכל הפחות 2 ג"ב כל אחת)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כמו שאומרים בחדו"א 1ת, אי אפשר להוכיח טענה עם דוגמא אחת.

יכול להיות שאתה ספציפית לא נתקלת בבעיות בעבודה ללא PF. זה לא אומר שאחרים לא נתקלים בבעיות (אפשר למצוא מספיק עדויות בגוגל), וזה לא אומר שאתה לא תיתקל בבעיות בעתיד, גם עם 16GB של .

כאמור, הכתבה מ-lifehacker שקישרו אליה קודם מסבירה יפה מאוד למה זה לא מצב רצוי, לא משנה כמה יש לך. ואפילו יש ציטוטים של מארק רוסינוביץ'! :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי,

אתה גם מאלה ששמים תמונה של מארק ומדליקים לו קטורת?

LOL

:alcoholic1:

לי זה עובד - ולא רק זה גם עובד מצוין - אני רגיל לנסות בעצמי ורק אחכ להגיע למסקנות אם משהו מתאים לי או לאו.

לא רק בגלל שאיזה מישהו כתב משהו באינטרנט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לגמרי בעד לנסות דברים בעצמך. אבל יש הבדל בין מה שאני מוכן לנסות בעצמי למה שאני ממליץ לכל העולם לעשות במדריכים. על זה הדיון.

אני לא מנסה לשכנע אותך לעשות כך או אחרת. אני מאמין שאתה מבין מספיק מה אתה עושה בשביל להחליט בעצמך. אבל הרבה אנשים לא, ולכן אי אפשר להמליץ לכולם לעשות דברים כאלה ללא אבחנה.

אגב, במקרה הזה, דווקא העצה לבטל את ה-PF היא זו שמתאימה יותר לתאור "מישהו כתב משהו באינטרנט", הרבה יותר מאשר ההמלצה הרשמית של עובדי , מפתחי , ושאר אנשי בעלי שם בעולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לכם מושג(אולי דווקא כן) כמה פעמים הנושאים האלו עלו בפורום.

כל פעם מחדש צריך להילחם בטיפים הגרועים של המדריכים ולהסביר למה הם לא נכונים.

כבר אין כוח לכתוב תגובות מלאות כמו שTHEPORSCHER כתב בדף הקודם, כי אלו כבר נכתבו בעבר כמה וכמה... וכמה... וכמה פעמים.

כמה אנשים כתבו מדריכים גרועים, והמונים אחרים כתבו מדריכים שמבוססים על המדריכים הגרועים.

ואז הרבה אנשים טובים צריכים לכבות את אותם שריפות עד סוף הימים.

הגעתי למצב שיוצאות לי תגובות(מתוך רצון לעזור כמובן) של חצי הומור חצי עצבים על אותם מדריכים קלוקלים:

אני אומר שהכתבה הזאת קישקוש גמור ואפשר חופשי להתעלם ממנה.

הPROGRAMDATA שלי תופס 400MB אחרי חודשים רבים של עבודה.

תיקיית הUSERS שלי תופסת 6GB, ומלאה בדברים שהייתי רוצה שיגיבו מהר, ולא שירוצו על הרדיסק איטי.

לסרס את ביצועי הוינדוס סתם כך ללא שום צורך, חסר הגיון לחלוטין.

מי שכתב את הכתבה הוא קמצן בן קמצן שחושב שSSD צריך לקצוב בקמצנות בת קמצנות, שחושב שצריך להוציא את כל מה שטוב שירוץ על הSSD ולהעביר להרדיסק כדי שהSSD יחיה 10 שנים במקום 8 שנים.

שמתבסס על כתבות שנוצרו לפני שנתיים שמתבססות על כתבות שנכתבו לפני 5 שנים, שנכתבו במקור על דור 1 איטי ובעל חיים קצרים, שנמכרו בנפחים של צפיצות בת צפיפות, שהולידה קמצנות בת קמצנות.

אתה יכול לקחת את כל הכתבה שלו ולנגב איתה את החומוס.

כשיהיה לך צורך אמיתי להעביר דברים מתיקיית הUSERS להרדיסק(כמו למשל הורדות) אז תעשה את זה, ואת זה בלבד.

כשיהיה לך בMY DOCUMENTS מסמכים במשקל עשרות גיגה שעם רובם המוחלט אתה כבר לא ממש עובד, אז תעביר אותם להרדיסק.

כל השאר חרטא איבן חרטא.

:lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חצי הומור חצי עצבים?

זה גובל בגסות רוח.

ואני מציע שוב - להוסיף לסטיקי סיכום של כל הדיון הזה. חבל על הזמן בלהגיב כל פעם מחדש.

"סטיקי מומלצים והמדריך השלם"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...