בעיה עם מסך טלפון(והתקנת HDD ב-PS3) - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה עם מסך טלפון(והתקנת HDD ב-PS3)

LennonRulz

Recommended Posts

זה הפורום הכי מתאים שמצאתי, אולי חוץ מחומרה אבל שם זה בטח רק למחשבים(למרות שגם טלפון הוא מחשב.. לא משנה).

בכל מקרה, נשרפו לי כמה פיקסלים במסך של c2-01(כן, אני מסתדר עם זה ועם אייפוד טאץ') אז הזמנתי אחד חדש מאיביי.

בעיקרון הכל עובד, אין שום פיקסלים שרופים אבל נראה לי שהמסך הזה לא מספיק בהיר. הוא נראה לי יותר "מרוח"(זה LCD), פחות חד ופחות בהיר מאשר המקורי(שגם הוא LCD).

אני שואל באופן כללי- כשמחליפים חלקים פנימיים כאלה, צריך לתת להם לקבל קצת חמצן? זה נראה לי אמור להיות ההפך- כמה שיותר סטרילי, אבל אני לא מוצא שום סיבה אחרת למה המסך הזה נראה יותר כהה(לא שיחקתי עם ההגדרות לפני שהחלפתי מסך).

*בנוגע ל-HDD-

מצאתי ישן בבית(המדריך התקנה שמודבק עליו מתייחס לווינדוס 98' ו-95') של 40GB.

אני לא צריך אותו לשום מחשב ואני בטוח ב-90% שהוא תקין(למה שנשמור אותו אם הוא לא) אז חשבתי לחבר אותו ל-PS3.

איך אפשר לדעת אם הוא יתאים? ואם הוא עובד?

תודה מראש (:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1- אולי לכלכת בהחלפה?

2- יש אנשים שעשו את זה, שלך ככה"נ לא יעבוד כי הוא מתחבר בIDE וב PS3 זה SATA

1) אפשרי אבל לא נראה לי, עברתי על כל החלקים עשרים פעם עם מטלית כדי לנקות אבק(בזהירות). הבעיה היא בתצוגה עצמה, לא בנקודות מסוימות.

בכל מקרה, נראה לי שהבנתי מה הסיפור- המסך המקורי הוא באיכות/רזולוציה(תתאימו את המושג חח) qVGA והמסך שאני קניתי הוא TFT(המוכרים החלאות האלה לא מציינים את זה בכוונה).

כנראה שמסך qVGA הוא יותר איכותי.

2) על סמך מה קבעת את זה, על סמך התקופה שבה הוא יוצר? אפשר לקנות מתאם או משהו בסגנון, או לבדוק באופן ודאי מה סוג החיבור?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1) אפשרי אבל לא נראה לי, עברתי על כל החלקים עשרים פעם עם מטלית כדי לנקות אבק(בזהירות). הבעיה היא בתצוגה עצמה, לא בנקודות מסוימות.

בכל מקרה, נראה לי שהבנתי מה הסיפור- המסך המקורי הוא באיכות/רזולוציה(תתאימו את המושג חח) qVGA והמסך שאני קניתי הוא TFT(המוכרים החלאות האלה לא מציינים את זה בכוונה).

כנראה שמסך qVGA הוא יותר איכותי.

2) על סמך מה קבעת את זה, על סמך התקופה שבה הוא יוצר? אפשר לקנות מתאם או משהו בסגנון, או לבדוק באופן ודאי מה סוג החיבור?

הכונן שאתה צריך בשביל הPS3 הוא כונן 2.5 בחיבור SATA, כונן של .

QVGA זאת רזולוציה 320X240 וה TFT מציין שיטת ייצור זה לא אותו דבר

נראה לי שבמקרה שלך מדובר במסך באיכות חרא או מסך שנפל QC

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה פשוט מסך אחר. הרבה פעמים כשקניתי מסכים תחליפיים באיביי (אלה של ה-10$) הם נראו מעט פחות בהירים.

כן גם אני התנסיתי בזה, יש הרבה מוכרים שמוכרים משומש או מוצרים שנפלו QC במפעל הרכבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המסכים שמוכרים להחלפה ביתית הם לעיתים קרובות פחות טובים. ביחוד בטלפונים זולים (לא סמארטפונים).

בקשר לסוני, לפני 2003 היה קיים תקן ה-sata. הסוני יצר ב-2006 וידוע שהוא עושה שימוש בדיסק סאטה. דיסק שיצא עם סאטה היה מגיע עם הוראות ל- או 2000, ממש לא ל-98 או 95. ולכן הדיסק שלך הוא IDE או בשם אחר PATA.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המסכים שמוכרים להחלפה ביתית הם לעיתים קרובות פחות טובים. ביחוד בטלפונים זולים (לא סמארטפונים).

בקשר לסוני, לפני 2003 היה קיים תקן ה-sata. הסוני יצר ב-2006 וידוע שהוא עושה שימוש בדיסק סאטה. דיסק שיצא עם סאטה היה מגיע עם הוראות ל- או 2000, ממש לא ל-98 או 95. ולכן הדיסק שלך הוא IDE או בשם אחר PATA.

תודה רבה.

הכונן שאתה צריך בשביל הPS3 הוא כונן 2.5 בחיבור SATA, כונן של .

QVGA זאת רזולוציה 320X240 וה TFT מציין שיטת ייצור זה לא אותו דבר

נראה לי שבמקרה שלך מדובר במסך באיכות חרא או מסך שנפל QC

רגע אז למה TFT משמש תחליף? ל-LCD? התבלבלתי קצת עם המושגים.

בנוגע לפלייסטיישן- תודה גם לך.

עכשיו אני קולט למה ציינת שצריך חיבור 2.5", לא שמתי לב לזה. תודה.

כן גם אני התנסיתי בזה, יש הרבה מוכרים שמוכרים משומש או מוצרים שנפלו QC במפעל הרכבה

זה הגיע נקי מדי וארוז סביר מדי כדי להיות משומש(הם לא עטפו את המסך בשקית אנטי-סטטית אבל זה עדיין נראה לי חדש).

יכול להיות שהם באמת נפלו בבקרת איכות(זה הפירוש של QC?).

חשבתי שמחיר זול=מסך שסינים יצרו בעצמם, לא מסך שנפל בבקרת איכות. חבל.

זה פשוט מסך אחר. הרבה פעמים כשקניתי מסכים תחליפיים באיביי (אלה של ה-10$) הם נראו מעט פחות בהירים.

והם רק נראו ככה או שהם באמת היו ככה? כלומר, הם היו נראים רק לך פחות בהירים או שבאמת זו הייתה הבהירות של המסך?

מוזר אבל אין בהגדרות של הטלפון הזה בהירות. אני אחפש, אולי בטעות מייצרים לו עדכוני גרסה :o

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התכוונתי לכתוב שלפני 2003 לא היה קיים תקן ה-sata.

TFT היא שיטה ליצור פאנל LCD, קיצור של Thin Film Transistor.

לא מדובר על חיבור של 2.5 אינץ', החיבור הוא חיבור סאטה תקני תמיד (אלא אם כן סוני זונות והשתמשו בחיבור proprietary, מה שיקר יותר ולא סביר). הכוונה היא לגודל הדיסק עצמו, למימדים שלו. דיסק 2.5 קטן יותר בגודלו מדיסק של 3.5, ומשמש לרוב במחשבים .

כמי שמכיר את דגם הטלפון שלך מקרוב (אגב, ידעתם שהוא מצליח להריץ גרסה מיניאטורית של קאונטרסטרייק? זה נקרא מיקרו-CS, והוא לא מצליח להעלות חלק מהמפות כי חסר לו ראם :lol: ), יש עדכוני קושחה למכשיר. לך להגדרות>טלפון>עדכוני הטלפון, שם תוכל לבדוק מהי הגרסא העדכנית למכשיר (העדכנית כמדומני היא 11.40), ושם גם תוכל לעדכן דרך האינטרנט הסלולארי המזדחל של המכשיר, או דרך ה- suite המציק שלהם. אני אישית נמנעתי מלהתקין את ה-Bloatware הזה, ובחרתי באופציה הראשונה, תוך שימוש ב-4MB מתוך ה-10 בחבילת הגלישה של גולן :P כמו כן, צריך לעשות את העדכון הזה פעמיים רצוף בשביל להגיע לגרסא הכי חדשה.

אבל! זה לא יתן לך לשחק בבהירות לדעתי. בשביל זה תצטרך רוט למכשיר, ובינינו, אף אחד לא ישקיע ברוט לצ'יקמוק הזה :(

מקווה שעזרתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה הגיע נקי מדי וארוז סביר מדי כדי להיות משומש(הם לא עטפו את המסך בשקית אנטי-סטטית אבל זה עדיין נראה לי חדש).

יכול להיות שהם באמת נפלו בבקרת איכות(זה הפירוש של QC?).

חשבתי שמחיר זול=מסך שסינים יצרו בעצמם, לא מסך שנפל בבקרת איכות. חבל.

QC זה בקרת איכות.

הרבה חומר שלא עובר אבל ניתן לעבוד איתו חוזר לעבודה למכשירים משומשים ומחודשים, למדתי את זה איפה שעבדתי פעם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...