האם כדאי ואפשרי לעשות OC נוסף ל GTX760 Windforce X3? - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם כדאי ואפשרי לעשות OC נוסף ל GTX760 Windforce X3?

ithamar22

Recommended Posts

שלום.

אז הכרטיס הגיע אלי האמת שעוד לא חיברתי אותו למחשב רק היום.

וחשבתי לבדוק אופציה של OC נוסף השאלה שלי האם זה אפשרי ואם כן לכמה כבר אוכל להגיע?

וכמובן באיזה תוכנה מומלץ לי לעשות, דרך הדרייבר של נוודיה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה תראה פה

http://www.guru3d.com/articles_pages/geforce_gtx_760_gigabyte_windforce_review,24.html

אפשר לעשות OC עם MSI Afterburner או Precision , אני אישית מעדיף את Afterburner.

למטה בדף אתה יכול לראות את השיפור בכמה משחקים. לא יודע אם שווה להוציא את המיץ מהכרטיס בשביל תוספת של 4-5 פריימים לכל היותר ו 10 אחוז תוספת בביצועים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה תראה פה

http://www.guru3d.com/articles_pages/geforce_gtx_760_gigabyte_windforce_review,24.html

אפשר לעשות OC עם MSI Afterburner או Precision , אני אישית מעדיף את Afterburner.

למטה בדף אתה יכול לראות את השיפור בכמה משחקים. לא יודע אם שווה להוציא את המיץ מהכרטיס בשביל תוספת של 4-5 פריימים לכל היותר ו 10 אחוז תוספת בביצועים.

אתה חושב שלא כדאי לעשות?

זה לא היה שיפור משמעותי משהו מורגש?

כי טוב יש לו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קשה לי להאמין שזה יהיה מורגש במשחקים אלא אם כן תהיה קפיצה מ 25 פריימיים ל 30 במשחק מסויים. כל מה שמעל 40 כבר לא כזה משמעותי כמו למשל בטומב ריידר שקפץ מ 75 ל 81.

אתה יכול לעשות בשביל הספורט ולשפר תוצאות בבנצ'מרקים, הקירור אכן מעולה וחום לא יגביל אותך ב OC.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד לא חיברת וכבר אוברקלוק?

קודם תתקין, תשחק במשחקים - תתרגל לעוצמה שלו ותראה איזה ביצועים אתה מקבל במחשב שלך. משם כבר תראה לאן אתה ממשיך.

חלק מהכיף באוברקלוק זה להרגיש את ההבדל של "לפני ואחרי" הביצוע. כיצד תדע איזה שיפור ישנו, אם בכלל, בלי להשתמש בו קודם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה אני עם המשתמש הישן שלי, הרכבתי את הכרטיס שיחקתי בינתיים ב BF3

עובד מעולה חלק על ההגדרות הכי גבוהות.

כרגע אין לי צורך ב OC, ואגב הקירור מעולה 30 מעלות במנוחה

לפני כן היה לי זוג 6950 פתוחים ל 6970 + פיזיקה עם 460GTX ובכל זאת אני רואה שיפור כנראה בגלל תאימות של למערך CF

וכמובן בעיות החום שהיו, מרוצה מאוד מהשינוי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התחלתי לעשות OC סתם לראות לכמה אפשר להגיע ועברתי בהרבה את הOC ממה שנתתם לי בקישור עם התוכנה של MSI

memory clock 250MHZ

core clock 400MHZ

ב crysis 3 על הגדרות הכי גבוהות שיפור של איזה 7 FPS

איך אני בודק יציבות?כי שיבושים במסך לא ראיתי.

מעלות במאמץ היו בין 55 ל 60

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

400Mhz לתדר הליבה? נשמע מטורף לגמרי. מה תדר הבוסט שלך? אתה יכול לבדוק את זה תוך כדי משחק עם Afterburner, רק תפעיל את האופציה הזאת בתוכנה.

אני יגיע לבית אני יסתכל , איזה אופציה להפעיל התכוונת?

וכן גם לי זה היה נראה מטורף 400MHZ לתדר .

השאלה היא אם הגעתי אכן לדבר הזה עם מעלות יציבות למה הישפור לדוגמה בקרייסיס הוא 5-8 FPS??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה בסרטון הזה

אתה צריך גם ש Rivatuner תפעל, היא מותקנת ביחד עם Afterburner

קרייסיס זה משחק כבד אז לא תראה יותר מידי שיפור בפריימים אחרי OC. אבל אם זה קפץ מ 30 ל 38 אז הרווחת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרייסיס לפני שנגעתי בכרטיס עבד על כל הפילטרים על הגדרות הכי גבוהות על 20FPS

לאחר מכן עם ה OC הגעתי ל 26-28 ככה.

איזה מהפילטרים במשחק הוא זה שמכביד בצורה כזאת אני יבטל אותו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב Antialiasing אתה יכול לבחור רק פילטר אחד מאלה שהראתי לך בקישור. תשים FXAA הוא הכי קל ועושה את העבודה. את כל שאר ההגדרות תשים על מקסימום כולל AF x16 . תראה כמה אתה מקבל, עדיף לך לשחק בממוצע מעל 30 ושבסצנות עמוסות לא תרד מ 30.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...