איזה כרטיס קול מומלץ עד 1500 שח - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה כרטיס קול מומלץ עד 1500 שח

gll

Recommended Posts

לא חייב לנצל את כל התקציב

יש לי סנהייזר HD595 שמאוד חשוב לי הסאונד מהמחשב (אולי אפילו נשדרג את האוזניות גם בזמן הקרוב)

וחשוב לי גם שיהיה יציאת קוקסיאל איכותית לרסיבר

משתמש במחשב גם גם וגם משחקים

עד עכשיו השתמשתי בכרטיס של קראטיב פיטאלטי עם פאנל קידמי ויציאות אחוריות גם, אבל הוא התחיל קצת לזייף

תודה לעוזרים :hi:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממליץ על אסוס XONAR.

אם מגבר אוזניות רלוונטי אז דגם אסנס http://ksp.co.il/?select=&list=1&sort=3&glist=1&uin=8074&txt_search=XONAR&buy=&minprice=0&maxprice=0

או דגם D2 הרגיל אם זה פחות חשוב.

http://ksp.co.il/?select=&list=1&sort=3&glist=1&uin=7362&txt_search=XONAR&buy=&minprice=0&maxprice=0

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממליץ על אסוס XONAR.

אם מגבר אוזניות רלוונטי אז דגם אסנס http://ksp.co.il/?select=&list=1&sort=3&glist=1&uin=8074&txt_search=XONAR&buy=&minprice=0&maxprice=0

או דגם D2 הרגיל אם זה פחות חשוב.

http://ksp.co.il/?select=&list=1&sort=3&glist=1&uin=7362&txt_search=XONAR&buy=&minprice=0&maxprice=0

בקראטיב פיטאלטי מה שיש לי, יש הגברה באוזניות נכון?

תודה על העזרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

DX ו D2X לא מומלצים לאוזניות (עכבה גבוהה), חיבור מגבר בנוסף לכרטיס יפתור את הבעיה אבל העלות תהיה גבוהה יותר (ואם היא לא אז לא בטוח שהתוצאה תהיה עדיפה על זו של כרטיס קול יקר).

Asus Xonar Essence STX או Sound Blaster ZxR (לא יודע אם יש בארץ וגם אם כן כנראה שיקר מידי, יש לו יתרונות מסויימים על ה Essence אבל גם חסרונות). אם חשוב לך גם חיבורי 5.1/7.1 אז יש את ה Sound Blaster Zx (שיחסית זול) ואת ה Xonar Phoebus שעולה בסביבות ה 1000 שקל (יקר מאוד, הרבה מזה כתוצאה מהשימוש במותג ROG).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם תקציב של 1500 שקל אין שום סיבה לקחת כרטיס קול יקר ולוותר על מגבר, מה גם שהמגבר המשולב יהיה נחות מכל מגבר נורמלי. אפשר לצאת פה עם מחיר של 500 שקל למגבר+כרטיס קול ולקבל סאונד הרבה יותר טוב.

את הכסף תשמור לשדרוג .

HuGeMouTh בוא תסביר לי בדיוק מה הוא ישיג משדרוג ל STX \ ZXR \ ZX ? אני מציע שתעבור על המפרט הטכני שלהם.

אף אחד מהכרטיסים לא מיועד במקור לאוזניות, אלו הם כרטיסי קול שנועדו לסטריאו ולחיבור לציוד יקר יותר מאוזניות של 100 דולר.

אני יכול לומר לך בוודאות שה STX המהולל לא מניע בכלל את ה DT880\600 שלי...

שורה תחתונה :

ממליץ בתוקף על ה DX ומגבר חיצוני , במיוחד שהבחור אמר שהוא מתכוון לשדרג את האוזניות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

DAC מאפשר רק פונקציות בסיסיות של התקן קול.

אין לו שום DSP או יכולות פענוח וקידוד מדיה (לרבות DTS\AC3) ובכלל, ייתכן שמשחקים מסוימים לא יעבדו טוב (או בכלל).

אני לא חושב שהדרייברים שנכתבו למערכת הפעלה עבור ה DAC יתאימו כל כך לשימושים אחרים

יותר מזה - אני מאמין שהכרטיס קול המשולב יהיה טוב יותר למטרה זו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

DAC ומגבר אוזניות זה מצויין למי שרוצה להשתמש באוזניות לסטראו, כמובן שלא התיחסתם לרוב הדברים שהוא רוצה (סראונד, משחקים, סרטים). בנוסף לזה ה SNR וקצב הדגימה של הכרטיסים של CREATIVE ו מספיק טוב בשביל רוב האנשים, בטוח בשביל אלה שמחפשים פיתרון למספר רב של שילובים.

בדקתי את הנתונים של Z Series, יחס SNR טוב, מגבר שיסתדר מצויין עם כל דבר שהוא עד 300 אום ואפילו יותר ( ב HEAD FI אפילו הרבה אומרים שההגברה גבוהה מידי והם נאלצו להוריד את הווליום דרך המחשב לכ- 20%). גם נתוני הדגימה דומים למה שתמצאו בכרטיסי קול אחרים (חוץ מהאוזניות שתומך רק ב 96KHz, הרבה אנשים בכלל לא ירגישו בהבדל וברוב המקרים ההבדל יהיה מאוד קטן בזכות זה שרוב קבצי הסאונד היום דחוסים).

למה לקנות כרטיס קול ולא DAC ומגבר? DTS, DOLBY, SBX והרשימה עוד ארוכה. למשחקים וסרטים הדברים האלה מאוד מוסיפים (וכן דימוי סראונד הגיע לרמה שעם ציוד מתאים אפשר להנות מאוד מהתוצאה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה, אבל אם אפשר תסבירו לי בבקשה משהו. מהמעט שאני זוכרת מרפרוף קליל שהיה לי בנושא בעבר ב-hometheater.co.il נדמה לי שאני זוכרת שרבים וטובים שם ממליצים לקנות DAC (רצוי לא מהסוגים הזולים או הפשוטים) ולא רק כחלק מציוד להגברת אלה כחלק מציוד להגברת מערכות סטריאו וקולנוע ביתיות לא זולות או פשוטות בכלל, איך העניין הזה מסתדר עם הדברים הכתובים מעלי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...