מאוורר תואם ל 460 GTX - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מאוורר תואם ל 460 GTX

ashbit_q

Recommended Posts

נהרס לי המאוורר פיזית בכרטיס של חברת PILOT ארבע שיניים מהמאוורר נשברו וצריך תחליף הכי זול אם אפשר לעזור !!! והאים יש אפשרות רק להחליף מאוורר במקום הכל ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אבל לא משנה איזה ומה הגודל? בנוסף רציתי לבדוק אם הוא עובד במחשב אחר המחשב נדלק אבל אין אות מהמסך והמחשב לא משמע צפצופים ! וזה היה עוד לפני שהמאוורר נהרס כשתיקנתי מחשב אחר ולא היה לו כרטיס מסך אז חשבתי שהמחשב דפוק ומתברר שזה היה הכרטיס !!!! לידיעה כללית לא חיברתי 12 פינים חשמל מה נראה לכם הבעיה? ממש לא מתחשק לי לקנות כרטיס חדש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן זה רנפרנס 2 חיבורים, היה לי 8800GT ולו היה חיבור אחד וכשלא הייתי מחבר הוא היה עובד רק בלי הוצמה המירבית שלו!

בנוסף המחשב נדלק המאווררים עובדים אבל לא יותר מזה כאילו המחשב נתקע ממש בהתחלה ואין סינגל במסך,!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר...

אני יודע שעבר הרבה זמן אבל אין לי מחשב כרגע רק כשאני מגיע להורים אז סלחו לי!!!! אם אני לא אחבר לחשמל הוא לא יעבוד בכלל או כמו שכתבתי שיעבוד רק לא חזק? כי המאורר שלו עובד אבל אין תצוגה והמחשב לא בדיוק מתקדם מאז שהדלקתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור שהוא לא יעבוד מה אתה חושב שמחברי ה-6 פין הם בגדר המלצה? זה שהמאווררים מסתובבים זה לא אומר שהוא

מקבל מספיק חשמל על מנת לעבוד. לא הצלחתי להביו למה אתה לא מחבר אותם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התוצאה היא שהכרטיס לא עובד, כמובן. כרטיס מסך שזקוק ל-120 וואט והממשק נותן לו 75 וואט לא יוכל לפעול, אין פה קסמים.

בנוסף, בקרי צריכת החשמל בכרטיס המסך מזהים שחיבור לא מחובר ומנטרלים פעולה באופן אוטומאטי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...