הכינו את הארנקים - מבצעי Steam לקיץ 2013! - עמוד 8 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הכינו את הארנקים - מבצעי Steam לקיץ 2013!

djelectric

Recommended Posts

• תגובות 242
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

איך פועלות ההגנות של סטים?

מה מונע ממני לקנות משחקים ולהתקין במחשבים של חברים לדוגמא?

ועוד שאלה - יש מצב אופליין או שאני משחק דרך סטים אני חייב להיות מחובר לאינטרנט על מנת שיזהו שבאמת קניתי את המשחק?

ו-Ymac אתה פשוט צודק, עם מחירים כאלו זה פשוט שוד לאור יום..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתן, שום דבר לא מונע ממך להתקין את המשחקים אצל חברים, אבל אם אתה מחובר לחשבון שלא קנה את המשחק, הוא לא יופיע בספרייה ולא תוכל לשחק בו גם אם אתה מפעיל אותו ישירות.

והתחברות למתשתמש אפשר רק ממחשב אחד בלבד, אז לא תוכל להביא לחברים שלך את פרטי ההתחברות כדי לשחק ביחד, זה פשוט ינתק אותך כשהחבר יתחבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך פועלות ההגנות של סטים?

מה מונע ממני לקנות משחקים ולהתקין במחשבים של חברים לדוגמא?

ועוד שאלה - יש מצב אופליין או שאני משחק דרך סטים אני חייב להיות מחובר לאינטרנט על מנת שיזהו שבאמת קניתי את המשחק?

ו-Ymac אתה פשוט צודק, עם מחירים כאלו זה פשוט שוד לאור יום..

שאתה עובר למחשב אחר ,או אפילו אחרת באותו המחשב

אתה צריך לאשר את המחשב אונלין

חוץ מיזה כל פעם רק מחשב אחד יכול להיות מחובר לשרות ,שאתה עובר למחשב אחר אתה צריך ליתנתק מהמחשב המחובר

לא יודע עם אפשר לעשות אוף לין במחשב אחד ואונלין בשני ,אף פעם לא ניסיתי לשחק ככה

אבל וולב לא מטומטמים ,ומין הסתם בטח יש הגבלה לכמות אוף לין שאפשר להיות בה או משהו בסגנון

בגדול שהמחירים כאלו זולים ,לא מענין אותי הDRM

הDRM בעיקר מעצבן אותי שאני קונה משחקים יקר ,כמו לקונסולות לדוגמה

ובמיוחד בגלל שאני מחליף או מוכר הרבה מהמשחקים היקרים

בסטים רוב הקניות שלי זה 5-10$ ,ככה שזה לא מענין אותי

יום אחד אני בטח ימכור את החשבון עצמו עם כל המשחקים ,ולא כמו בקונסולות שכל משחק לגופו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה אם זה יעליב מישהו אבל הדיון הזה, פרט להודעה הראשונה בו, שמודיעה למי שלא משתמש בסטים באופן רגיל שיש , פשוט חסר תועלת

אם הייתי מכיר את הדיון הזה לפני הייתי חוסך כסף על הקניה של ביושוק 3... (יש הודעה בעמוד 4 על וואצ'אר שמוריד את המחיר ל 24$)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סוג של ביקורת על Spec Ops: The Line

http://www.gamepad.co.il/archives/3079

רק אזהרה מתוך הביקורת:

ההמשך של הפוסט לא מכיל ספוילרים מפורשים, אבל הוא כן מכיל דברים שתיהנו מהם הרבה יותר אם תגלו אותם בעצמכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברות ההפצה והשטויות שלהם, משחק אחד כן מאפשרים לקנות בישראל, משחק שני לא...

זה מטומטם אם אתה שואל אותי...

אני חושב שהיה תקופה שלא היה ניתן לקנות בארץ דרך סטים גם את B:AA ואת ME 1 ו-2, אז זה טוב שלפחות חלק מהסדרות אפשר עכשיו לקנות

כמובן שאם אתה באמת רוצה לקנות, תתחבר דרך פרוקסי מארצות הברית ותקנה דרכו (ואך ורק דרך פייפאל, מומלץ מאוד שלא להכניס פרטי אשראי כשאתה מחובר דרך פרוקסי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...