הכינו את הארנקים - מבצעי Steam לקיץ 2013! - עמוד 12 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הכינו את הארנקים - מבצעי Steam לקיץ 2013!

djelectric

Recommended Posts

אני סקרן לדעת למה בן אדם כל כך גאה בכך שהוא "תומך במפתחים" כשקודם לכן הוא מרשה לעצמו לגנוב מהם - וכשהמוצר אחרי כמה שנים במחיר נמוך, שהוא החליט שעכשיו מתאים לו.

איזה דיון יש לנהל על המבצעים? הם כתובים בבירור בחנות של סטים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 242
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
אני סקרן לדעת למה בן אדם כל כך גאה בכך שהוא "תומך במפתחים" כשקודם לכן הוא מרשה לעצמו לגנוב מהם - וכשהמוצר אחרי כמה שנים במחיר נמוך, שהוא החליט שעכשיו מתאים לו.

כי משחק שיתן לי 8-12 שעות סינגל לא שווה מבחינתי את ה30-60 דולר שהם רוצים עליו.

אם לא הייתה לי את האופציה פשוט הייתי מוותר עליו, אז אין פה הפסד רווח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך שאני מבין, הוא מכיל את ה 4 DLC ה"גדולים" שמוסיפים קווסטים ואזורים, אבל לא את הדמויות הנוספות (יש כאן מישהו שקנה את הSP ויכול לאמת לי את זה?)

ולא כולל את הסקינים השונים ותוספות קטנות. בנוסף נותן הנחה לקניית ה DLC שלא כלולים בו

הseason pass כולל את 4 ההרחבות שיצאו + הרחבה שפותחת סבב משחק שלישי עם נשקים ברמה גבוהה יותר ואפשרות להגיע עד דרגה 61. הוא לא כולל את הskin packs ולא את 2 הדמויות הנוספות (mechromancer ו psycho)

לדעתי, שווה כל פני. יש הרחבות פחות טובות (השלישית היא הגרועה מביניהם) אבל השנייה (mr. torgue) והרביעית (tiny tina's assualt on dragonkeep) פשוט מצויינות ומוסיפות המון למשחק הבסיסי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שהשאלות שלך מופיעות בסדל הלא נכון xD

DLC - downloadable content, תוכן נוסף להורדה. במקרה של

Sleeping dogs מדובר בעוד דברים שאפשר לעשות מהצד, לא זכות לי תוספת שבאמת הוסיפה משהו לעלילה. יש יותר מ 20 תוספות כל אחת עולה בין דולר ל 6 דולרים (עם המבצעים המחירים נעים בין חצי דולר לקרוב ל 2 דולר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש מצב לקבל את ההפרשים על משחקים שקניתי במחיר רגיל וכעת הם בהנחה או שאני חי בסרט?

(לדוגמה: קניתי את טרופיקו 4 ב 14$ ועכשיו הוא עולה 6$).

האם יש דרך לקנות את המשחקים שלא זמינים בישראל?

למשל בדקתי דרך hidemyass את אתר סטים

batman arkham city עולה 7.5 דולר ואילו בישראל הוא לא זמין

אם זה לא חוקי אני מוותר

http://store.steampowered.com/app/35140/

זה מה שחיפשת? זה נמצא למטה במבצעים של under 5$..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...