הכינו את הארנקים - מבצעי Steam לקיץ 2013! - עמוד 5 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הכינו את הארנקים - מבצעי Steam לקיץ 2013!

djelectric

Recommended Posts

אתה בעצם סוג של שליט על אי, ואתה צריך בעצם לתחזק את כל האי כך שהתושבים עדיין יאהבו אותך כי כל כמה שנים יש בחירות

ואתה צריך לזכות. תמיד יש אפשרות (מאחר וזה שליט) 'לקנות' את הבחירות, להרוג את מי שנגדך וכו'

ואז המשחק בעצם משתנה בהתאם...

אתה מקבל כסף מבנות הברית ולכן תצטרך להחליט בהרבה משימות את מי אתה מעדיף...

בנוסף אתה צריך לפתח את האי, אם זה לבנות מקומות בילוי למקומיים, מלונות, שדה תעופה ועוד עבור תיירים וכו' כי אתה צריך את הכסף.

בקיצור זה להקים אי כמעט מאפס ולנהל את כולו (פיתוח, תושבים, מיסים, חוקה, תיירות, ייצוא וייבוא ועוד).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 242
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
אתה בעצם סוג של שליט על אי, ואתה צריך בעצם לתחזק את כל האי כך שהתושבים עדיין יאהבו אותך כי כל כמה שנים יש בחירות

ואתה צריך לזכות. תמיד יש אפשרות (מאחר וזה שליט) 'לקנות' את הבחירות, להרוג את מי שנגדך וכו'

ואז המשחק בעצם משתנה בהתאם...

אתה מקבל כסף מבנות הברית ולכן תצטרך להחליט בהרבה משימות את מי אתה מעדיף...

בנוסף אתה צריך לפתח את האי, אם זה לבנות מקומות בילוי למקומיים, מלונות, שדה תעופה ועוד עבור תיירים וכו' כי אתה צריך את הכסף.

בקיצור זה להקים אי כמעט מאפס ולנהל את כולו (פיתוח, תושבים, מיסים, חוקה, תיירות, ייצוא וייבוא ועוד).

נשמע מרתק.

איך המשחקיות, מורכבת/קשה או שזה זורם?

המשחק מחזיק לאורך זמן מבחינת עניין?

גרפיקה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשחקיות ממש טובה. יש לך לפעמים טיפים שמרמזים לך מה לעשות.

למשל אם התושבים לא מרוצים - מרמזים לך שהורדת מיסים תעזור, שבניית XXX תעזור וכו'

זה מאוד זורם. כל דבר מוביל למשהו אחר.

כל תחום מתפתח שם לא מעט - החל מפיתוח, בנייה, ייצוא וייבוא.. זה מאוד טריקי. אתה תצטרך למצוא את השילוב הנכון.

במיוחד כשהאי גדל, אז יש יותר תושבים, יותר תיירים, צריך מקום לכולם וכו'..

הגרפיקה מצוינת. זה אחד הדברים שגרמו לי לשחק בו.

אני שיחקתי בו שבועות, כל פעם כמה שעות טובות גם אחרי שסיימתי את המשחק. הכל עדיין ממשיך..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשחקיות ממש טובה. יש לך לפעמים טיפים שמרמזים לך מה לעשות. למשל אם התושבים לא מרוצים - מרמזים לך שהורדת מיסים תעזור, שבניית XXX תעזור וכו' זה מאוד זורם. כל דבר מוביל למשהו אחר. כל תחום מתפתח שם לא מעט - החל מפיתוח, בנייה, ייצוא וייבוא.. זה מאוד טריקי. אתה תצטרך למצוא את השילוב הנכון. במיוחד כשהאי גדל, אז יש יותר תושבים, יותר תיירים, צריך מקום לכולם וכו'.. הגרפיקה מצוינת. זה אחד הדברים שגרמו לי לשחק בו. אני שיחקתי בו שבועות, כל פעם כמה שעות טובות גם אחרי שסיימתי את המשחק. הכל עדיין ממשיך..

אוקיי תודה.

כדאי לקנות את החבילה עם ה DLC? היא עולה 2 דולר יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אישית לא רכשתי את המשחק אז לצערי אני לא זוכר במה כן שיחקתי ומה לא (המפות)

אני משער שאם אהבתי את המשחק הזה, אז ה-DLC תהיה תוספת מצוינת.

לפי הפירוט כאן נראה שזה לא מעט..

http://store.steampowered.com/sub/19282/

הייתי מוסיף עוד 2$ בשביל כל אלו בשמחה.

אתה יכול גם לראות GAMEPLAY ביוטיוב לראות את המשחקיות אם אתה רוצה להיות בטוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף פעם לא שיחקתי במשחק בסגנון הזה, ובגלל הוא מעניין אותי, ביחד עם העלילה שמסביב שהופכת את המשחק לעוד יותר מעניין.

קניתי את החבילה עם ה DLC, מקסימום אם אני לא אתחבר לזה אז הלכו 30 ש"ח, לא נורא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...