דעתכם על מארזי חברת Thermaltake - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דעתכם על מארזי חברת Thermaltake

Yaniv

Recommended Posts

אני רוצה לדעת מה האנשים פה חושבים על המארזים של חברת

Thermaltake או בכללי על החברה עצמה.

אני אישית מתעב את החברה הזאתי, הייתה לי איתם התנסות לא טובה באוזניות שלהם וגם בזמן האחרון תיקנתי מספר מחשבים עם המארזים שלהם, המארזים עצמם מושקעים מצורה חיצונית ורק מנסים לעשות דברים שאין במארזים אחרים או משנים מיקומים, מה שגורע ולא מוסיף לדעתי, האיכות חומר של המארזים שלהם כל כך זולה שבקלות אני יכול לשבור את המארז, אני מאמין שהמארז הג'נרי שיש לי (בדקו מפרט) יותר איכותי מהמארזים שלהם.

לדעתי אין במפעלים שלהם בדיקת איכות ובכלל לא אכפת להם, בנוסף המארזים שלהם כל כך יקרים.

האם הזרימת אוויר במארזים שלהם טובה בכלל? אשמח לתשובה לגבי זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכים לגמרי.

חוץ מעיצוב יפה אין במארזים שלהם משהו מיוחד. ואני ממש מסכים לגבי הקטע של איכות הבניה- יצא לי להתעסק עם מלא שלהם- זה באמת מרגיש רע.

בכלל שמתי לב שאצל כל המוצרים של טרמלטייק יש איזה מין אג׳נדה כזאת:

״אע אצלנו אתה מקבל עיצוב קטלני ו... זהו.״

כאילו הם משקיעים יותר בעיצוב מאשר באיכות המוצר.

המקלדות המכניות שלהם- בדקתי כמעט את כולם- חוץ מהעיצוב הן לא משהו בכלל.

אוזניות- כנ״ל.

עכברים- חוץ מדגם-שניים שעוד איכשהוא היית יכול לקרוא לזה עכבר גיימינג- לא הייתי קונה עכבר שלהם.

יש את הקירור מים סגור של טרמלטייק 2.0 - חח ראיתי ביקורות על זה ברמה של:

אם אתה לא רוצה שהמחשב שלך ימות אחרי יומיים- אל תתקרבו לקירור הזה.

מי שחשוב לו עיצוב, מבחר גדול ותמיכה טובה( שני הרשתות הגדולות בארץ KSP ואייבורי הם יבואנים של טרמלטייק)

אזי טרמלטייק יכולה להיות בחירה סבירה.

(תלוי באיזה מוצר..)

אבל עם כל ההיצע הרחב שיש לשוק היום להציע..

טרמלטייק תהיה בסוף רשימת האפשרויות שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עידן, האמת שבמארז אחד שהתנסית שלהם הוא היה ממש קל אבל האיכות של הפלסטיק היה ממש זול ודקיק, מכה קטנה עם מברג הייתה יכולה לשבור אותו.

אני לא סובל את המארזים הישנים, יצא לי להעלות 30 מחשבים ישנים בערך 20 מדרגות (קח בחשבון את הדרך חזרה) שהיו בנויים לWindows 98 (כלומר ישנים ממש) ממחסן למשאית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היו להם פעם ממש נוחים ויפים, באותה תקופה(לפני 7-8 שנים) אני חושב שהם היו היחידים עם שיחרור מהיר בעזרת קליפסים להארדיסקים וכוננים, אבל המארזים היו מאסיביים מאוד, כמו שליאור אמר הם פשוט נתקעו במהלך השנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש להם טובים יותר וטובים פחות.

פעם הם היו שם דבר בתחום (כשבקושי היו מתחרות).

דניס יוכל להעיד על ה-eurika.

הסופרנו החדש למשל מארז לא רע בכלל. תראו מה arkadur עשה עם המוצארט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...