קולנוע ביתי תקציב של כ-5K - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קולנוע ביתי תקציב של כ-5K

Gil28

Recommended Posts

קולנוע ביתי. בעיקר - הייתי אומר 80-20 לטובת .

החדר במידות של 5.66X6.66 מטר.

איכות חשובה במיוחד בשל האקוסטיקה המיוחדת של חדר כזה (תקרה בגובה 2.2 בקושי).

למה הכוונה פונקציונאליות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכוונה לנוחות תפעול, אחריות, חיי מדף וכו'..

בתקציב כזה כדאי לוותר על סנטר ואפילו סאב. תשקיעו בעיקר בזוג הקדמיים על חשבון האחוריים והרסיבר. אתה בטח מכיר חברות מומלצות, אז אין צורך לכתוב זאת (אם לא, חפשו על השם שלי, כתבתי אינספור פעמים).

צפון: אניגמה, לגאסי אודיו. מרכז: פיוז, סטריאו סאטר, סטריאו קלאב. י-ם: אבי יפה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, היינו בסלון חללית בתל אביב ושמענו כמה דברים.

יצאנו הבייתה עם אוטו גדוש:

מגבר denon 1612

סאב וופר polkaudio psw110

רמקולים jamo s426

חיווט 40 מטר של לקסוס.

סה"כ 5500 ש"ח. הרכבנו והסאונד נשמע מעולה, במיוחד בסרטים כמו שהתכוונו. סה"כ קיבלנו את חדר הקולנוע שרצינו :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק רציתי להזכיר את ה

s426, סט נחמד לסראונד, פחות למוזיקה.

כמו כן צצו ביד 2 זוג

tannoy mercury mx3 ב 500 שקל (מישהו מתל אביב), אם יש עוד מישהו חושב לקנות שווה לקפוץ לקנות אותם, מחיר זנותי לרמקולים קדמיים טובים. חבל שלא בדקתם יד שניה/תצוגה, יש דברים ממש נחמדים אם מתפשרים ולא קונים סט שנראה אחיד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אפשר לדעת שרמקול יד 2 שמר על איכות הקול המקורית שהייתה לו?

אולי התעללו ברמקול ועד שאני לא אגיע לבית עם הרסיבר שלי, בחדר שלי, אני לא אשים לב לבעיות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. זכותך לבדוק ציוד יד שניה לפני שאתה קונה, אם אתה רוצה אתה גם יכול להביא איתך מגבר ומוזיקה לחבר הכל ולבדוק עם ציוד שאתה יודע שעובד.

2. יחסית קל לבדוק, נזק פיזי קל לראות, אלמנטים שרופים/CROSSOVER דפוק קל לזהות כי הרמקול לא יעובד.

במקרה שיש בעיה עם אחד מהאלמנטים לרוב לא כדאי לקנות (אלה אם כן המחיר ממש טוב ויש לך את הידע לתקן לבד). CROSSOVER דפוק טיפה יותר בעייתי, מדובר במעגל חשמלי כך שיש לו בלאי טבעי מהיר יותר משל החלקים האחרים ברמקול (רוב הרמקולים מחזיקים עשרות שנים כך שזה גם לא כזה משנה).

בקיצור אין כל כך בעיה עם יד שניה, כל עוד אתה בדוק את מה שאתה קונה לא אמורה להיות בעיה. אם מישהו מתחיל לעשות לך בעיות עם הבדיקה כנראה שיש משהו שהוא לא רוצה שתדע אז אתה פשוט הולך ולא קונה.

נ.ב.

רק דוגמה, אני את ה PS3 שלי קניתי יד שניה, הבן אדם בא אלי עד הבית (דיי נדיר, במיוחד שהמחיר היה יחסית טוב) וישב איתי לפחות חצי שעה. בזמן הזה אני עברתי דבר דבר לראות מה מצב כל חלק, חיברתי את המכשיר לטלויזיה, הדלקתי, יצרתי משתמש, בדקתי שהקונסולה מתחברת לאינטרנט, שיחקתי. ככה אמורה להתנהל קניה יד שניה, אמורים לתת לך כמה זמן שאתה צריך בשביל לבדוק את המוצר לעומק!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...