תוכנה שבעזרתה אני יוכל להתחבר למחשבים בעלי IP לא חוקי - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תוכנה שבעזרתה אני יוכל להתחבר למחשבים בעלי IP לא חוקי

Miyota

Recommended Posts

שלום.

היום כמעט בכל בית יש כמה מחשבים וחיבור משותף.

אני מחפש תוכנה כמו Vnc או Pcanywhere שבעזרתה אני יכול להיכנס למחשב שיש לו כתובת לא חוקית ולשלוט עליו. (כמובן שיהיה בצורה מאובטחת)

יש לי דודים שיש להם הרבה בעיות ויהיה לי יותר קל לפתור אותם בעזרת Vnc מאשר להסביר בטלפון. הבעיה היא שאני לא יכול להתחבר למחשבים בעלי IP לא חוקיים מרחוק.

אז אם יש תוכנה כזאת אני ישמח לדעת..

שוב תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך כמה אופציות שהצליחו עבורי אישית. אגב, כדאי לך להתקין TightVNC שהוא גרסה יותר בטוחה/מפוצ'רת מאשר RealVNC הרגיל.

1. אתה יכול לקנפג שה-VNC SERVICE ירוץ אצלהם כל הזמן במחשב. כאשר הם צריכים עזרה כל מה שהם צריכים לעשות זה קליק ימני על האייקון V בsystray ובחירת Add New Client. הם שמים את האייפי שלך (או עדיף שתשיג לעצמך כתובת-שם קבועה כמו Miyota.no-ip.com) והם יתחברו אליך כדי שאתה תשלוט בהם. זה לא יבקש ממך סיסמה כי הם כמובן אישרו לך כבר להיכנס אקטיבית. כמובן שקודם אתה צריך להריץ בצד שלך את ה-Listening Client. עובד נהדר דרך ראוטרים ודרך קירות אש (שנמצאים בצד הנשלט, לא השולט כמובן). אני משתמש באופצייה הזו בהצלחה מדי פעם, עם הצורך. הכי פחות ווג'אראס.

2. אתה יכול להתקין תוכנה אחרת במחשב השני, שמן הסתם תעבוד על פורט נכנס אחר. קנפג את הראוטר כך שתקשורת נכנסת אל פורט 5900 תעבור אל ה-IP הפנימי של המחשב עליו אתה מריץ VNC. קנפג את הראוטר שיעביר את הפורט האחר (שתוכנת השליטה האחרת משתמשת בו) ל-IP הפנימי של המחשב השני עליו אתה תריץ נניח Remote Assistance או Remote Admin או pcAnywhere או מה שלא יהיה. גם באופצייה הזאת השתמשתי בעבר. הפיצ'ר בראוטר לעתים נקרא PORT FORWARING. חפש ואתה תראה איפשהו בראוטר שניתן להכניס טווח של פורטים ולהגדיר לאיזה אייפי פנימי הם יעברו.

3. תארגן לעצמך שליטה בראוטר שלהם (פורט 80) מהאינטרנט (כלומר מכל מחשב בעולם דרך פשוט) ותשנה מביתך המרוחק כך שפורט 5900 (של VNC) יעבור כל פעם ל-IP פנימי אחר. כך אחרי השינוי אם תנסה להתחבר דרך VNC, תקבל את המחשב שרצית. גם את זה עשיתי בעבר.

4. הכי אלגנטי זה משהו שרציתי מאוד לעשות ועדיין לא הצלחתי - נסה לקנפג את VNC שייקבל תקשורת נכנסת על פורט אחר במחשב השני (תן לו שיעבוד על הפורט 5900 הסטנדרטי במחשב הראשון כמובן). הייתי עייף מדי בפעם האחרונה שניסיתי אך זה לא עבד ולא התחשק לי להשקיע בזה יותר מדי זמן. אם תצליח תוכל פשוט להתחבר אל ה-IP האינטרנטי שלהם (לא הפנימי) ולהוסיף נקודתיים פורט (בדיוק כמו שנאמר לך במסך הקליינט VNC). אה, כמובן צריך להגיד לראוטר שאת הפורט האחר הזה (נניח 5901) יעביר ישר אל המחשב השני ברשת הפנימית.

למרות שאני נורא אוהב את VNC, אני די משוכנע שמתישהו בעתיד הקרוב אני אתחיל להשתמש יותר ב-pcAnywhere (נדמה לי גרסה 11) שהיא הרבה יותר כבדה אך בהרבה יותר מתוחכמת.

מישהו הצליח את מס 4? (אותה תוכנת שליטה על שני מחשבים פנימיים על פורטים שונים) עם VNC? עם pcAnywhere?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הצלחתי את שיטה 4 עם RADMIN וגם עם דברים אחרים לדוגמא:

ראוטר ברשת ,שלא מחובר ישירות למודם אלא משמש רק ולא כ DEFAULT GATEWAY

וכדי שאוכל לתחזק אותו מרחוק הרצתי עליו שרת טלנט בפורט מסויים(לא הרגיל 23) והפנתי בראוטר הראשי את הפורט המסויים הזה אליו.

אותו דבר עם ראדמין ,הרצתי את הסרבר על שתי מחשבים בפורטים שונים והפניתי את הפורטים בראוטר לכל מחשב בהתאם.

אין סיבה שזה לא יעבוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הצלחתי את שיטה 4 עם RADMIN וגם עם דברים אחרים לדוגמא:

ראוטר ברשת ,שלא מחובר ישירות למודם אלא משמש רק ולא כ DEFAULT GATEWAY

וכדי שאוכל לתחזק אותו מרחוק הרצתי עליו שרת טלנט בפורט מסויים(לא הרגיל 23) והפנתי בראוטר הראשי את הפורט המסויים הזה אליו.

אותו דבר עם ראדמין ,הרצתי את הסרבר על שתי מחשבים בפורטים שונים והפניתי את הפורטים בראוטר לכל מחשב בהתאם.

אין סיבה שזה לא יעבוד.

תודה רבה. בינתיים מצאתי את הסיבה והיא פשוט אידיוטיות זמנית (אני מקווה ;D) מצדי. כאשר מקפנגים את VNC על פורט שאיננו סטנדרטי (נניח 5901), אז כשמתחברים אליו צריך לשים פעמיים נקודתיים לפני מספר הפורט. או ככה miyota.no-ip.com::5901 שהוא מסתבר זהה אל miyota.no-ip.com:1

יעני display מס 1 זהה אל פורט 5901.

צריך לשים לב שמבטלים DMZ בראוטר (אם דולק) ואז יהיה אפשר לעשות Port Range Forwarding של 5900 עד 5900 אל 192.168.1.100 (המחשב הראשון נניח), ו- 5901 עד 5901 אל 192.168.1.101 (המחשב השני נניח).

מצטער על הבלגאן שבהודעה הקודמת. התשובה הנכונה הרבה יותר קצרה מהחרטוט שם מסתבר (למרות שאולי המידע הועיל למישהו איכשהו).

בהצלחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תהרוג אותי אבל לא ממש שמעתי על :: לפםני פורט...אתה בטוח?

כי לי זה פועל בכיף בפורט כמו 4899 וכו'..

10000

אבל לא עם VNC,אולי זה סינטקס רק של התוכנה מי יודע,אני לא אוהב אותה אז לא משתמש בה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...