עזרה בהגדרת ראוטר - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בהגדרת ראוטר

War-Hammer

Recommended Posts

אוקיי חברים הארדיסק של השרת שלי גוסס וזה גורם לשרת כל הזמן להתקע וזה עושה לי רק בעיות, אז חיטטתי קצת בארון ומצאתי ראוטר דיי נחמד עם 4 כניסות למחשבים, כניסת WAN וכניסה למדפסת ואפילו כניסת COM, בקיצור, מה שאני רוצה לעשות זה דבר כזה:

אני רוצה להגדיר את הראוטר שהוא יהיה החייגן שלי לאינטרנט דרך האלקטל HOME שלי, אני יודע בעיקרון מה אני צריך לעשות רק אני לא יודע איך, אני יודע שאני צריך להכנס אל הראוטר דרך הכתובת IP שלו 192.168.123.254 רק אני לא מצליח להכנס אליו, אני זוכר למשל שכשהפכתי את האלקטל שלי לפרו פשוט כתבתי את ה IP שלו בדפדפן שלי וזה נכנס אליו, אבל עכשיו משום מה זה לא עובד לי עם הראוטר, אני יודע שאחרי שאני נכנס אל הראוטר אני צריך להגדיר לו שם חייגן, לתת לו את היוזר ניים שלי, את הסיסמא וכל זה...

יש לי את הכבלים הנכונים לחיבור אל ראוטר ככה שזאת לא הבעיה...

יש פה דף שמסביר כיצד להתקין את הראוטר שיש לי רק שלא כתוב בו איך להכנס אליו: http://users.tapuz.co.il/broadband/reviews.asp?review_id=5

עכשיו לשאלות:

איך אני נגש אל הראוטר?

איזה עוד דברים אני צריך לדעת שלא מוסברים בהסבר הנ"ל?

תודה רבה לכם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצלחתי להכנס אל הראוטר, אין לי מושג איך זה קרה אבל ניסיתי בדיוק באותה הדרך והפעם זה עבד, עכשיו ניסיתי לעקוב אחרי המדריך בלינק למעלה אבל ללא הצלחה, המדריך הזה לא מפרט מספיק וזאת פעם ראשונה שלי שאני מגדיר ראוטר, אם מישהו יכול לעזור לי בהגדרת הראוטר או יכול לקשר אותי למדריך אני אודה מאוד.

תודה שוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כעיקרון,אתה צריך לחפש שם ENTRY בשם WAN ולהיכנס,או ADSL לאחר מכן תחפש שם את הסוגי התקשרות יופיעו לך כל מיני דברים כמו,PPPOE

DHCP

אם מופיע PPTP יופי לך זה יפעל עם המודם ,אם לא תצרטך להמיר את המודם ל PPPOE שזה לא סיפור אבל זה מדריך בפני עצמו.

לאחר מכן זה יבק'ש..

wan ip אתה כותב לו 10.200.1.1

SUBNET MASK:255.0.0.0

וDEFAULT GATEWAY אתה מביא לו :10.0.0.138

לאחר מכן רושם יוזר וסיסמא ולוחץשזה יתחבר,אם אתה מתקשה תביא לי תמונה מהמסך של הראוטר אני יעזור לך.

ד"א איזה ראוטר זה?נשמע אחלה דגם...תתן פרטים ומחיר ומאיפה קנית וכו'...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...