נזלת אלרגית - מה עושים? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נזלת אלרגית - מה עושים?

assaf181

Recommended Posts

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

קודם כל תודה על התגובות.

לגבי מה שהדוד משה אמר - אני דווקא מעדיף לנסות קודם כל שינוי תזונתי, כיוון שאם זה יעזור, זה גם כנראה יותר בריא לי וגם זה טבעי ותמידי כל עוד אני דובק בתזונה הנכונה לי. האלרגיה הזו היא לא מילה שמסכנת אותי ולכן אין בעיה עם לנסות לפני שאני מתחיל עם תרופות או חיסונים.

כרגע אני אנסה להימנע מחלב לתקופה ולראות אם זה עוזר (להימנע מחיטה כשאני תלוי בחדר אוכל הצבאי זה לא ממש אפשרי כרגע).

טיפולים יותר משמעותיים כמו חיסונים אני אנסה אחרי שאשתחרר אם ארגיש צורך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלרגי לכרדית האבק ולפרוות חתולים, מגיל 6 בערך התחלתי לקבל טיפול באנטי היסטמינים למיניהם (פרופיטן, אחר כך טלפסט, אחר כך קלרינז ובשילוב שלל ספריים למיניהם)

כלום לא עזר, הרגישות הייתה מטורפת, כל רגע שאני זוכר בחיי העברתי עם חתיכת נייר טואלט בהישג יד כדי שאוכל לנגב ת'אף.. היינו מנקים את הבית ניקיון יסודי שלוש פעמים בשבוע, שואבים אבק, עוברים עם מטלית לחה על כל מקום חשוף וכמובן ספונג'ה ועדיין זה לא היה עוזר.

בגיל 10 בערך התחלתי לקבל זריקה שאמורה לדכא את זה, בהתחלה פעמיים בשבוע, אחר כך המינון ירד לאט לאט עד שאחרי שבע שנים של זריקות, "ניגמלתי",כבר קצת מעל לשנה שאני בלי הזריקות, בלי תרופות וכמעט בלי הסממנים של האלרגייה :)

ניסיתי המון דברים, אלטרנטיבית, הומאופטיה, תרגילים גופניים, שינוי תזונה דראסטי

התחלתי להתאמן בחדר , התחלתי לרוץ, הדברים האלה היו עוזרים לתקופות זמן נורא קצרות ואז הגוף היה כביכול מתרגל אליהם.

בכל מקרה, היום כשאני מסתכל על זה אני רואה שעם השנים הרגישות שלי לאבק ירדה (היא עדיין קיימת, פה ושם יש תקופות שכל כולי פשוט נוזל מתוך הנחיריים)

לגבי תופעות לוואי מהתרופה (שכמו שהבנתי היא סוג של סטרואיד) אני לא רואה כלום היום... מנהל אורך חיים תקין, ההתפתחות הגופנית תקינה... יש רק צלקת קטנה במקום שנהגתי לקבל את הזריקות, וחוץ מזה זהו :)

מהרופא המטפל שלי (שהוא שפיץ בתחום, פרופסור זיסלסון שמו) הבנתי שהאפקט של הזריקות הוא מצטבר ובא עם השנים, ואכן ככה זה היה :)

נ.ב.

עכשיו כשעברתי על הת'ארד ראיתי שאתה בצבא, אולי זה יעניין אותך אבל בצו הראשון קיבלתי פרופיל 72 בגלל האלרגייה והטיפול. ברגע שניגשתי לרופא וביקשתי להפסיק עם הטיפול העלו לי אותו חזרה ל82.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי יש פרופיל 82 בגלל זה, אבל זה כבר ממש לא משנה כי אני משתחרר עוד שלושה חודשים.

איך קובעים כמה זמן צריך לקבל זריקות? אני מניח שזה משתנה מאדם לאדם. זה בדרך כלל לוקח כל כך הרבה זמן או שיש מקרים שזה עוזר מהר יותר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר...

עדכון:

לאחר קריאת התגובות פה החלטתי להפסיק לאכול חלב כדי לראות איך זה ישפיע עליי.

במשך פחות או יותר שלושה שבועות כמעט לא היה זכר לאלרגיה, עד שהיום אכלתי משהו חלבי וחצי שעה לאחר מכן התחלתי להרגיש אותה מחדש.

נראה לי שאני אמשיך עם ההתנזרות מחלב...

תודה לכם!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו ראיתי את הדיון הנ"ל אין לי זמן לקרוא את כולו עדיין אבל אני ייקרא אותו שאני יחזור מהעבודה וד"א גם אני משתמש בטלפס 180 עוזר לי מאוד התחלתי להשתמש בו אחרי שהלורסטין הפסיק להשפיע עליי ובעתיד אני מתכוון לעשות את הזריקות וד"א יש רופא טוב שמתמחה באלרגיה בהרצליה שאני ממליץ עליו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי פז"ם לא קטן בכל הנוגע לאלרגיה... נזלת אלרגית כל השנה, דלקת עיניים כרונית כל אביב וכדומה.

מניסיון לדלקת אלרגית- טלפסט 180 וכל תרופה אנטי-היסטמינית אחרת יחד עושים מצויין את העבודה. אם זה לא עוזר (לא מאמין שלא, זו רק נזלת) אז סטרואידים בסגנון של פרדינזון. סטרואידים לא מומלץ בכלל לקחת לתקופה ממושכת כי הם לא בריאים לגוף וממלאים אותו בנוזלים (השמנה) - מה שכן הם עושים את העבודה ומהר.

תיהיה בריא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...