שידרוג המעבד i7 920 socket 1366 ex58ud4 - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שידרוג המעבד i7 920 socket 1366 ex58ud4

marco789

Recommended Posts

70 מעלות במאמץ מלא זה נהדר.

70 מעלות במנוחה זה רע מאוד, ומסביר למה אתה אומר(אם הבנתי נכון) שהמעבד עובד יותר לאט בOC(כי החום החריג גורם לו לקרטע כדי להוריד טמפרטורה).

אם אכן יש לך בעיית טמפרטורה, הפיתרון מאוד פשוט.

קנה קירור בדירוג A+ לOC, ותקבל שדרוג גדול 40-50% תוספת לביצועים.

גם את הרעש אפשר להעלים עם קירור טוב.

קירורים גרועים מפצים על כך עם מאוורר חזק ורועש.

לי יש NH-D14 שבו המאווררים עובדים על מהירות קבועה עם רעש מינימלי, ויחד עם זאת מספקים ברמה גבוהה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחשב ממש לא מקרטע חוץ מהרעש הוא עובד מצוין אני פשוט חס על הלוח שהוא לא בנוי לטמפרטורות כאלו אף על פי ששנה שלמה הוא עבד על 4.00 אבל לא רציתי לחיות עים רעש וחום שהוא פלט לי בחורף כבר החדר היה חם לאחר 6 שעות שימוש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא צריך להגזים.

עם קירור סביר, ותהליך OC חכם, אפשר להשיג איזון מעולה בין מתח לתדר, ובהתאם לקירור גם לטמפרטורה.

רוב הזמן המחשב לא נמצא במאמץ.

גם אם יעבוד 10 מעלות יותר(50 במקום 40 לדוגמא) במנוחה, זה חסר משמעות.

במאמץ קטן-בינוני הטמפרטורות לא יעברו את ה50-60 וזה בסדר גמור.

במאמץ גבוה נפוץ המעבד יהיה בסביבות ה70 מעלות וזה בסדר גמור.

ובמאמץ עינוי(קורה לעיתים רחוקות מאוד לרוב המשתמשים) כל עוד הוא לא עובר את ה80 מעלות לא יקרה שום דבר רע.

המטרה בOC מתון היא למצוא את הנקודה בה כבר לא כדאי להעלות מתח כי:

1) אתה תקבל פחות תדר בתמורה יחסית לקפיצות הקודמות.

2) הטמפרטורות יחרגו מהטווח התקין במאמץ עינוי.

כל עוד אתה שומר על שני הכללים האלו, תוכל לעבוד עם הOC גם 10 שנים בלי לפגוע בחומרה.

כמו שאמרתי אצלי OC ל3.8GHZ, עם 1.26V (אם אני זוכר נכון), עובד יציב כבר כמה שנים טובות.

ואין סיבה שלא ימשיך לעבוד עוד שנים רבות.

יש לי לוח יקר ומעולה לOC, וקירור גדול ומפלצתי שמפעיל את המעבד בטמפרטורות נמוכות ממה שהמעבד היה עובד ללא OC עם הקירור המקורי של .

אין לי שום סיבה לחשוש מהOC, ואני נהנה מתוספת ביצועים של קרוב ל50%, שמביאה אותי לראש טבלת הביצועים בהשוואה למעבדים החדישים והיקרים.

אם אתה באמת רוצה לשפר ביצועי מעבד, ובמיוחד לאור העובדה שאתה שוקל החלפת מעבד, זה יהיה חטא!!! לא לעשות למעבד שלך OC.

המעבד הזה נולד לעשות OC.

והלוחות שנמכרו לו הם לוחות יקרים ואיכותיים, שמסוגלים להתמודד הרבה יותר טוב עם OC מלוחות בינוניים של פלטפורמות חדשות.

הדבר היחידי שאולי צריך אצלך חיזוק זה הקירור הבינוני והמרעיש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תפתח דיון מתאים בפורום OC.

יש כמה וכמה אנשים בפורום שעשו OC לאותו מעבד בדיוק.

חלקם אולי אפילו עם אותו לוח כמו שלך.

חפש גם דיונים דומים על OC לאותו המעבד שהתקיימו בעבר.

וודאי תמצא בהם מידע מועיל.

ואם יש לך שאלות בשביל זה יש פורום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...