תוכנת Multisession Telnet ותוכנת סריקת subnets - יש הצעות ? - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תוכנת Multisession Telnet ותוכנת סריקת subnets - יש הצעות ?

ronbadu

Recommended Posts

שלום רב ושבוע טוב לחברי הפורום ,

1. נתבקשתי למשימה מסוימת בעבודה שדורשת ממני להתחבר למספר רב של מתגים ונתבים ,ולאחר ההתחברות ,הרצת מספר פקודות .

רציתי לשאול אם מישהו מכיר תוכנה שמסוגלת לקבל כמות מרובה של כתובות ,או שם הציוד , ולהתחבר אליו בבת-אחת (ואולי אפילו כבר לשים את השם משתמש והסיסמא באופן אוטומטי) ,ואולי אף התוכנה יכולה לעשות יותר מזה ואפילו להקליד את הפקודות הרצויות ?

אגב ,גם את מישהו מכיר תוכנה כזו שהיא בתשלום ,זו גם יכולה להיות אופציה .

2. דבר שני ולא קשור כלל לראשון ,

כיום ,בכדי לבדוק האם יש כתובות פנויות בsubnet המבוקש שלי ,אני משתמש בתוכנת הסריקה SolarWind IP Tracker בכדי לראות האם נעשה שימוש בכתובות , ומשתמש גם בתוכנת FastResolver בכדי לבצע בדיקה מול שרת הDNS בכדי לראות שהכתובת פנויה .

מישהו מכיר תוכנה שעושה את שתי הפעולות בצורה יעילה ?

תודה רבה מראש לעוזרים ולכל מי שהקדיש מזמנו ,

רון .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. תכתוב סקריפט. זה ממש לא מסובך אם אתה מבין את הלוגיקה מאחורי הפעולות.

2. אין שום בעיה לעשות את מה שאתה עושה, אבל זה לא ניהול כתובות IP אלא סקירת . יש לא מעט כלים שחברות ISP משתמשות בהן כמו IPplan למשל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראשית , תודה על התגובה המהירה .

שנית , בקשר לסעיף 1 ,אין לי מושג וחצי מושג בכתיבת סקריפטים (פשוט ככל שזה יהיה) .

בקשר לסעיף 2 , מה שהתכוונתי זה סריקה בדיוק כמו שאמרת ,ואנסה את התוכנה שהמלצת לי עליה ,אך בכל זאת אם יש למישהו עוד הצעות לתוכנות אחרות ,הן תתקבלנה בברכה .

שוב תודה מראש ,

רון .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז מאוד כדאי לך להתחיל ללמוד את הנושא, אם אתה רוצה לעבוד בצורה מועילה וחכמה.

יש TST הישנה שיודעת לעבוד בצורה דיי גמישה בכל תסריט, אך מצאתי גם את המוצר הזה שאתה יכול לנסות ל30 יום ולראות אם הוא מתאים לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי לגבי סעיף 1 יצא לי לעבוד עם PLINK הישן והטוב הוא מסתדר נהדר עם סקריפטים נסה לעבוד איתו גם(שירת אותי בעבר בעבודה עם SSH)

הוא בעצם מגיע עם שאר הכלים של Putty

http://www.chiark.greenend.org.uk/~sgtatham/putty/download.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...