עזרה בפתרון לHOTBOX ותקלות - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בפתרון לHOTBOX ותקלות

Yaniv

Recommended Posts

השבוע הורי הצטרפו לHOT, במהירות של 100MB, הספק נשאר בינלאומי, סידרתי 100MB אצלהם שמותאם לתשתית HOT.

לפני כן הייתי בתשתית של במהירות 20MB, היה ברשותי את הראוטר NETGEAR VVG2000 שלהם.

הראוטר בתקופת בזק היה רחוק מהמחשב שלי בכ10 מטר והייתי מחובר דרך כרטיס רשת , באותה תקופה קיבלתי 20MB תמיד ולא ירד מזה.

היום הHOTBOX רחוק מהמחשב שלי בכ13-14 מטר, הקליטה ממש גרועה אך זה כבר הבנתי שזה משהו מוכר בHOTBOX שלהם.

כרגע אני מחובר באמצעות "מתאם קווי על גבי חשמל" שהיה לי עוד מבזק ועשו את העבודה טוב מאוד במחשב של אחי (אצלו בחדר הקליטה הייתה ממש גרועה (יותר מידי קירות ורחוק), ואיתם הוא קיבל גם 20MB, ככה הם ניראים:

0128300_300.jpg

איתם אני מוריד כעת קובץ על 1.3MB/s לשניה ומוזר שבSpeedtest אני מקבל רק 17MB (וזה עוד בפוקס, כמה דקות אחרי הבדיקה 9MB) שזה מתחיל בכלל ב50MB ואז לאט לאט צונח.

עם הכרטיס רשת אני מקבל כ6MB בלבד במקרה סביר, במקרה טוב 10-15MB ובמקרה הגרוע 2-3MB.

זה משגע אותי כבר, אני לא יכול, לגלוש באתרים נהרס החוויה, גם להוריד סדרות וסרטים בקושי אפשר, בשרת Goolge Drive שהוא תמיד הביא לי מקס מהירות, הוריד לי על פאקינג 80KB/s.

הHOTBOX הזה מזייף יותר מידי, בשניה אחת הוא מחליט להיות במהירות X ושניה אחריה מחליט על מהירות Y.

zrml.png

2tc.png

מצטער על החפירה אבל אשמח לתשובה, אני פשוט לא יכול ככה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-941 נתב מצויין. אם דרישות האלחוט שלך אינן גבוהות, גם ה-841 יכול להתאים לך. בשבוע שעבר היה מבצע בבאג על ה-DIR-615 של D-LINK ב-99 שקל - גם הוא בסדר גמור. ובכלל את המומלצים שלי אפשר למצוא כאן - http://www.netcheif.com/Articles/L2TPRouters/L2TPRouters.htm

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה, אני חושב שאני אלך על ה-941.

בכל מקרה מה אני צריך לעשות לאחר קניית הנתב? אני יודע שכמובן צריך להתקשר להוט שיגדירו את ה-Hotbox רק כמודם ואז מה?

אני מעוניין להתקין עליו DD-WRT, אשמח אם תסביר כל דרך מההתקשרות להוט להגדרת הHotbox כמודם ועד לשלב הסיום שהכל מוכן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...