כרטיס מסך- בא יומו? - עמוד 3 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כרטיס מסך- בא יומו?

הדוד משה

Recommended Posts

• תגובות 89
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ה lite on ספק טוב. גם עליו לא הייתי מעמיס עד הסוף, אבל זה לא בגלל רכיבים (הרכיבים בפנים איכותיים) אלא כי יש לי אחד כזה והמאוורר שלו הוא מאוורר שקט במיוחד (לא שומעים אותו ! אפילו שהמאוורר 80mm) אבל גם דיי חלש, אז שלא יתחמם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רק יכול לקוות שהוא בכלל נכנס למארז... פעם קודמת שניסיתי להכניס אותו למארז גנרי, הוא פשוט לא היה בעל צורה נורמלית של ספק... יותר קצר וגבוה.

בנוסף, בדקתי הכל והלוח תקין. אי לכך, אנסה לאפות כרטיס תקול אחר לפני שאמהר לאפות את כרטיסי האהוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, ה-liteon לא נכנס בשיט, לא מתאים בכלל למארז הזה... גם אותו צריך להעיף בהזדמנות. וממש לא בא לי להוציא עוד כסף על הגרוטאה הזו... טוב נו, נסתדר.

אגס, זה שהחזרתי את ה-gyro למקום לא אומר שלא פתחתי את הספק... שוב סליחה על התמונות:

vPDyKwQ.jpg

הוא באמת נראה רע משחשבתי...

HBuk5VV.jpg?1

הקבלים ממש קטנים, לא יאמן איזה ספק מצ'וקמק.

PuI8OQF.jpg?1

בין שני הסלילים יש קבל נפוח...

טוב, אולי אקנה בקרוב באנדל ספק+מארז. מה לעשות.

אני הולך לאפות היום hd 3450 שהמחשב ממש מודיע לי שהוא תקול, בניגוד ל-8600gt שפשוט לא מזוהה. הראה מה יהיה, בכל מקרה אימון לקראת יום הדין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקבל המנופח עומד על ה 3.3 נראה לי...

יש לי כמה כאלה שהלחפתי להם קבלים (את אותו אחד או אחרים) והם עובדים בכיף, אם יש לך קבל ספייר תחליף אותו וזה אמור להיות בסדר... אם אתה יכול לשדרג קצת את הקבלים האחרים זה גם יהיה טוב ויש לך ספק של 150W תקין (שיכול בערך להתמודד אם מעבד וכרטיס בסיסי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקשיבו, הצ'יפ דבוק חזק להיטסינק עם חומר צהוב שנראה כמו מסטיק. זו כנראה המשחה התרמית. אממה, אני מפחד להפעיל כוח ולפגוע בצ'יפ או בלוח... מה עושים? להמשיך בכוח? מישהו בכלל נתקל פעם בדבר שכזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תלוי מה אתה מעמיס עליו... אצלי כמה ספקים כמו זה מחזיקים מחשבי 4 בסיסיים ללא בעיה, למה שתהיה בעיה אם הסםק יכול להחזיק 150 והמחשב במאמץ מלא מגיע אוליי ל 120

תטביע שם אם אלכוהול או ספריי ממיס כלשהוא (ספרי לניקוי הדשבורד באוטו למשל), תן לזה לאכול קצת,תנסה לסובב את היטסינק במקום למשוך אותו (שלא תמשוך אותו אם המעבד)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקשיבו, הצ'יפ דבוק חזק להיטסינק עם חומר צהוב שנראה כמו מסטיק. זו כנראה המשחה התרמית. אממה, אני מפחד להפעיל כוח ולפגוע בצ'יפ או בלוח... מה עושים? להמשיך בכוח? מישהו בכלל נתקל פעם בדבר שכזה?

שתהיה לך אחיזה טובה בלוח ובקירור.

בעדינות ובסבלנות, סובב את גוף הקירור כנגד הלוח, לאט לאט מחליש את האחיזה של המשחה. לאט לאט, ותתחיל להפריד בעדינות, מלמעלה למטה.

אתה יכול להוסיף כוח מתון, לא לקשור את האוטו שלך אליו, אבל כוח מתון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלכוהול לא מחמצן, והוא מתנדף מאוד מהר.

אבל לשפוף על הכרטיס לא יהיה מומלץ.

אני יודע איך נראה גוף הקירור, הוא פסיבי ומכסה את כל הלוח.

אין לו שום תזוזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זהו גב הכרטיס:

FKi0Uvd.jpg

אתם כבר יכולים לראות את הבעיה אחרי שהורדתי את הפלסטיק:

ol6j1fX.jpg

זה תקריב של הברגים שמונעים ממני לסובב את גוף הקירור (סליחה על האיכות):

gDZNYRH.jpg?1

שני צילומים של הגועל הצהוב הזה, הכי קרוב שהגעתי:

rtQlvUo.jpg

r1r48OW.jpg

תכף אביא איכותיות יותר של הצ'יקמוק הזה.

מה עושים, אתם אומרים?

הערב אופים hd 3450, היו מוכנים! :)

- - - תגובה אוחדה: - - -

הנה משהו טיפה יותר נורמלי:

qZk6XdV.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...