בגלל שאתם כל כך אוהבים מבחנים - ת'רד Heaven 4.0! - עמוד 17 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בגלל שאתם כל כך אוהבים מבחנים - ת'רד Heaven 4.0!

djelectric

Recommended Posts

• תגובות 360
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כי זה ממש לא הייתה המטרה שלי מלכתחילה...

סתאם הרצתי והעלתי וזה מה שיצא!

העיניין הוא, שממש לא מעניין אותי העיניין התחרותי פה.

כניראה שעשיתי טעות, כי יש פה חברה שזה עניין רציני להם התוצאה ולי זה ממש לא...כולה באנצ'..חחח...

לא מבין מה הסיפור?!

לסיכום: יש לי מערכת בנונית ומטה!!!

המבחן הזה לדעתי לא משקף כלום!!

ועידן...הרצתי ובקושי גירדתי את ה6700 או משהו כזה (ואין מצב שאני מעלה תמונה חחחח):-)

אז סיכמנו....במבחן הזה משום מה יצא לי תוצאה גבוהה, וב בנונית מינוס :-)

ולעידן לעומת זאת, לפי במבחן הזה הוא היה צריך לקבל מינימום 2000 נקודות, והוא לא קיבל...אז מה זה אומר?...(כלום)

לילה טוב אנשים :cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום חברים, הנה משהו שיעסיק אתכם - עוד מבחני השוואה. הפעם - Heaven 4.0 החדש. ניתן להורדה מכאן החוקים מאוד פשוט - לצורך השוואה פרסמו תוצאות עם ההגדרות הללו: OgveXeX.png - בהגדרות ברירת-מחדל רזולוציית 1080P היא הנפוצה ביותר בקרב המשתמשים כאן ולכן לא אבחר באחת אחרת. פילטר AAX4 זה הזמן לפרסם FSP ממוצע וניקוד לאחר המבחן (כפתור benchmark בתחילת ההרצה). GO GO GO טבלת מובילים - עשרת הגדולים בניקוד ליבה גרפית בודדת 11Ecr6C.png2 ליבות גרפיות uTTPbJO.png

מה לא ברור? כל תוצאה שלא בוצעה על פי החוקים לא רלוונטית לפה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ABL איך קיבלת כזו תוצאה? כשמישהו אחר פה עם gtx770 קיבל 65 fps, גם ללא OC אתה לא אמור להיות רחוק ממנו בכזה הבדל.

השאלה איך הוא קיבל ככה לא אני. יש שם גם אחד עם 770 עם תוצאה של 1294

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שהבאנצ׳ הזה בעייתי, אי אפשר לראות אילו תדרים, אי אפשר לדעם אם הוא הפעיל lucid והשתמש בליבה הגרפית ..

משהוא לא הגיוני בתוצאה שלו, הייתי רוצה לראות כמה תקבל עם OC ואז הייתי מבין אם התוצאה שלו נטו פר ליבת כרטיס מסך..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...