מערך כרטיסים - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מערך כרטיסים

rroonnii

Recommended Posts

השאלות שנמצאות בהודעה הראשית.

בכל אופן.

1.במידה ואלך על מערך כרטיסי מסך. הסלוטים בלוח האם אצלי די קרובים,..כך שהשאלה עם כרטיס בעל קירור מתקדם אפילו שלושה מאווררים לא יתחמם יותר מידי? (מעל 85 מעלות)

2. האם ניתן (אין בעיות) לחבר שני כרטיסים בעלי אותה ליבה (שני 7970) אך שונים בחברות. השאלה מתייחסת גם לנוודיה ואולי המצב אצלם שונה.

3. קשור לסעיף 2. במידה ואפשרי . האם כדאי ללכת על כרטיס בסלוט הראשון בקירור מתקדם ובסלוט השני בקירור סקוט/ מופח ..המוציא את החום מחוץ למארז.. וכך זה טוב לכרטיס העליון.

מארז והלוח האם

Gigabyte GA-Z68MA-D2H-B3 for 1155

....

Lancool Midi Tower -K62B Black Window

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1.יותר מדי לא, אבל הוא יתחם יותר מהכרטיס שנמצא בקצה התחתון.

2. אין בעיה תיאורטית, אבל יכול להיות מצב שכרטיס X לא יעבוד עם Y בגלל ביוס שונה וכו, אבל בגדול כל עוד זה אותה אין סיבה שלא יעבוד.

3. עם המחיר של הכרטיסים כיום אין סיבה ללכת על הכרטיס עם "נחות", שכן המחירים מאוד משתלמים.

ובלוח האם שלך ישנם שני סולטים שתמוכים בתצורה הזו, עם מרווח של סלוט בודד, אז תבדוק את הנושא לפני שאתה רוכש שני כרטיסים אולי עדיף אחד חזק וזהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובלוח האם שלך ישנם שני סולטים שתמוכים בתצורה הזו, עם מרווח של סלוט בודד, אז תבדוק את הנושא לפני שאתה רוכש שני כרטיסים אולי עדיף אחד חזק וזהו.

כוונתך שהכרטיסים יהיו מאוד צמודים אחד לשני?

יש לי 7970. ולא שווה לשדרג אותו לשום כרטיס בודד .. (יחס ביצועים למחיר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יש ברשותך כבר 7970 והוא לא מספק אותך אז :) על כל מקרה אכן הכרטיס העליון יהיה הכי צמוד שאפשר לתחתון.

לא יודע בדיוק איזה דגם יש לך כרגע אבל אם הוא עם REF הכרטיס הבא חייב להיות עם יעודי אפילו של 2 סלוטים, ואז תוכל להחליף ביניהם ולפגוע "במינימום" ביכולת הקירור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה הכרטיס

http://www.gigabyte.com/products/product-page.aspx?pid=4102#ov

מה עדיף .שניים כאלה ואכן יהיו צמודים.

או לשאר עם הנוכחי ולהוסף אחד בקירור סטוק?

עדיין להערכתי לא יהיה כל כך מרווח גדול בניהם.

אתה אומר לחבר את הנוכחי בסלוט השני ואת הקירור סטוק בסלוט הראשון?

במצב זה,הראשון זה הכרטיס שמקבל את החום .לא נראה לי חכם לחבר לשם אחד בקירור סטוק, כמו שציינתי כרטיס כזה לבדו מגיע ל80 82 מעלות במשחקים בקיץ.

זה בכלל בטוח שקירור סטוק בעל רוחב קצר יותר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאמרתי אין סיבה לרכוש אחד עם סטוק במיוחד ההפרשים במחיר קטנים. אתה יכול ללכת על עוד כרטיס כזה ולהנות משני העולמות.

ומה שציינתי הוא שאם יש לך כרטיס עם סטוק הוא ישב בסלוט התחתון שכן שמה הוא "ינשום" יותר טוב, אבל ציינת שיש לך כרטיס עם יעודי אז אין ממה לפחד.

תעדכן אותנו בתוצאות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא אני מאמין בקירור סטוק במערכי כרטיסים על מנת שהחום יצא החוצה. בייחוד שמדובר בכמה כרטיסים שיוצרים חום לא מבוטל

אני עם3 כרטיסים בעבר הגעתי לטמפ של 90 מעלות בסלוטים צמודים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלא אם יש במארז זרימת אוויר טובה עם דגש על מאווררים שיורים אוויר טרי מבחוץ על המרווח בין הכרטיסים, מה שגיליתי שעושה את העבודה טוב ומפזר את החום הנפלט מהכרטיס התחתון בעיקר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן

כולם עם סטוק, מבוסס מפוח שהוציא את החום מחוץ למארז.

במצב כזה - אפטרמרקט לא היה יעיל בשל העובדה שהכרטיסים צמודים, וגם "צמד מאווררים אימתניים" לא יוציאו את האוויר החוצה.

הפיתרון הוא מים, או מפוח. החום חייב לצאת החוצה

עריכה:

כיום אני עובד עם 2 כרטיסים. (השלישי במחשב אחר)

תוספת הביצועים של הכרטיס השלישי לא שווה תוספת החום וצריכת החשמל הנלוות אליה (וגם ככה חנקתי את הAX1200)

זה מחשב של 24/7 שצורך 400W במנוחה ורק עם 2 כרטיסים. זה פשוט לא שווה את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

90 מעלות עם מפוח?

ואצלי אני חושב שזה עוד יעלה ביותר מ90. זכור לי תמיד שכרטיס שכזה ובודד בקיץ מגיע ל80 /83 מעלות

אני עדיין חושב שקירור כמו שיש לי (WF3) כבר יהיה עדיף. וכך תוספת כרטיס דומה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

2 כרטיסים זה עוד סביר. שיש לך סנדוויץ' רציני של שלישייה - העניינים מתחממים (לא לציטוט).

אבל שוב- מדובר במצבי קיצון. יש משחקים שאני יכול לנעול V SYNC על 60 FPS ולהמשיך להנות בלי לאמץ את המערך יותר מידי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...