האם הביצועים ירדו או ישתפרו ? - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם הביצועים ירדו או ישתפרו ?

Doron.C

Recommended Posts

כרגע יש לי מערך של 460 ב . אני שוקל לקנות 760 GTX בודד האם הביצועים שלי ישתפרו או ידרדרו ? , 90 אחוז מהמזמן רק באטלפילד כל השאר , וגם אני מתכנן להריץ את באטלפילד 4 בעתיד...

תודה לכל העונים :)

נ.ב. המפרט בפרופיל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מאוד תלוי ברזולוציה והגדרות, בכל מקרה שווה לחכות עד שיצא המשחק ולהיות חכמים, גם המחירים ירדו (הצוואר בקבוק שאולי יהיה זה כמות הזכרון של ה460), אני עם

460 768MB x2 כל עוד סוחב על מה שאני משחק כיום לא משדרג

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במעט, מעט מאוד, חשוב לציין. שום שיפור משמעותי בביצועים

במקרה הגרוע ביותר הוא יקבל רק פי 2 ביצועים מ - GTX 460 1GB בודד (שזה המקרה הטוב ביותר מבחינת ביצועי SLI).

ובמקרים אחרים השיפור יכול להגיע לעוד 35-40% מעבר לכך, אסור לשכוח שיש פה גם שיפור בכמות הזיכרון של הכרטיס.

מבחינה כספית, קניית GTX 680 יד שניה ( ב - 1250 ש"ח) תהיה אופציה משתלמת יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שחכתי לציין ששני ה460 הם בגירסת 1 GB .

במקרה הגרוע ביותר הוא יקבל רק פי 2 ביצועים מ - GTX 460 1GB בודד (שזה המקרה הטוב ביותר מבחינת ביצועי SLI).

ובמקרים אחרים השיפור יכול להגיע לעוד 35-40% מעבר לכך, אסור לשכוח שיש פה גם שיפור בכמות הזיכרון של הכרטיס.

מבחינה כספית, קניית GTX 680 יד שניה ( ב - 1250 ש"ח) תהיה אופציה משתלמת יותר.

שחכתי לציין ששני ה460 הם בגירסת 1 GB זה משנה משהו ? ומה לגבי 770 ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ב-BF3 סובל ממחסור בזיכרון עם הכרטיס שלי, לך יש רק 1GB, אז כנראה שהמערך שלך ייחנק ב-BF4 מהר מאוד.

רוב הסיכויים שעם כרטיס בודד המשחק ירוץ חלק יותר, מכיוון שלא תחווה את תופעות הלוואי של מערכים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ב-BF3 סובל ממחסור בזיכרון עם הכרטיס שלי, לך יש רק 1GB, אז כנראה שהמערך שלך ייחנק ב-BF4 מהר מאוד.

רוב הסיכויים שעם כרטיס בודד המשחק ירוץ חלק יותר, מכיוון שלא תחווה את תופעות הלוואי של מערכים.

אאזמ שאני מבין עד ללכת על 770 GTX בודד ?

ודניס זה לא רק למשחק אחד אולי בעתיד אני ירצה לשחק עוד משהו ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...